Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Kafeterya 181 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 20,18 m
  • Toplam m² 181 m²
Şu anda 54 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Kafeterya, tam zamanlı olarak çalışan personellerin mola süreçlerinde kullandığı alanlardır. Kısa süreli olarak stresini atmak ve özellikle inşaat sektöründe, şantiye gibi alanlarda çalışan kişilerin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan bir tanesi olan kafeterya, prefabrik yapılar ile birleştirildiğinde hem personeller hem de kurumsal firmalar için avantaj sağlıyor. Prefabrik kafeterya, genel olarak büyük alanlarda ihtiyaç duyulan bir yapıdır. Kalabalık personele sahip kurumsal şirketler yaklaşık olarak 181 metrekareye sahip prefabrik kafeterya tercih ederler. Ancak bu durum değişkendir. Her firma ihtiyaç duyduğu alan kadar prefabrik kafeterya yaptırabilir.

Klasik betonarme malzemeleri ile inşa edilen kafeteryalar, büyük boyutlarda inşa edilecekse yaklaşık olarak 1 ila 1,5 yıl arasında değişkenlik gösteren süre içerisinde sizlere teslim edilir. Hem uzun bir süreç hem de ekstra ortaya çıkan maliyetlerden direkt olarak sizler sorumlu olacağınızdan dolayı maliyetlerinizin aşılmasına neden olabilir. Prefabrik kafeterya hazır kafe projeleri yapılarında aynı durum söz konusu değildir. Bu yapılar 10 iş günü içerisinde yapımı tamamlanarak sizlere teslim edilir ve sizlere ekstra herhangi bir masraf oluşturmaz. Sizler de, prefabrik kafeteryanın sunmuş olduğu birçok avantajlardan yararlanmak isterseniz prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz.

Kusursuz Kafeterya Modelleri ile Kafeteryanızı Yaptırın

Prefabrik kafeterya modelleri ile dilediğiniz modelde kafeterya yaptırabilme şansınız vardır. En çok tercih edilen modeller arasında yer alan tek katlı kafeteryalar çok amaçlı kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Sizler dilerseniz personel sayınıza göre daha küçük ya da daha büyük boyutlarda kafeterya yaptırabilirsiniz. Kusursuz  detayları ile kurumsal firmaların gönlüne taht kuran bu prefabrikler sadece maliyet açısından değil zamandan da tasarruf etmenize imkan tanıyor. Kısa süre içerisinde projesi tamamlanarak yapımına başlanıyor. Malzemelerin kesim aşamaları son teknoloji ürünler ile fabrikalarda yapılarak nakliye araçları ile kurulum yapılacak alanlara gönderiliyor. Kurulum esnasında boya, tesisat, elektrik, yer döşeme gibi tüm işlemler prefabrik fiyatının içerisine dahildir. Ekstra herhangi bir bedel ödemenize gerek kalmaz. Alanında uzman kişiler, prefabrik kafeteryanın tüm işlemleri ile özenle ilgilenerek sizlere kusursuz bir yapı teslim edilir. Sizler de firmanızın tarzına uygun prefabrik kafeterya yaptırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Prefabrik Kafeterya Çelik Malzemelerden Oluşturuluyor

Prefabrik kafeterya yapımında kullanılan malzemeler çelik konstrüksiyon malzemelerden oluşuyor. Bu malzemeler uzun süreli kullanım sağladığı gibi dışarıdan gelen darbelere karşıda koruma sağlıyor. 4 mevsim kullanıma uygun olarak tasarlanan prefabrik kafeteryayı her noktaya yaptırabilirsiniz. Prefabrik kafeterya, kahve dükkanları ve perakende mağazalarına yatırım yapmak istiyorsanız Karmod hazır kafe projelerinize uygun maliyetli yapılar üretiyoruz. Her geçen gün kullanımı artan prefabrik kafeteryayı sizler de tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler