Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik İşyeri Modelleri 65 m²

  • Yükseklik 250
  • Derinlik 648
  • Genişlik 1014
  • Toplam m² 65
Şu anda 89 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik yapılar, son dönemlerin en çok araştırılan yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Bireysel ve kurumsal firmaların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte üretilen prefabrik işyeri, oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Prefabrik işyeri yapım süreçleri kısa  bir zaman diliminde tamamlanarak sizlere teslim edilmesinden dolayı zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Her yönü ile değerlendirildiğinde birçok avantajı olan prefabrik işyeri, klasik betonarme yapılara göre daha çok tercih ediliyor.

 

Yapılan araştırmalara göre geçmiş yıllara oranla klasik yapıların tercih edilme oranı %70 oranında azalma göstermiştir. Artan maliyetler nedeni ile işyerlerinde dudak uçuklatan fiyatlar kurumsal firmalar için yüksek maliyetler oluşturuyor. Aynı zamanda işyerinin bulunduğu lokasyona göre klasik yapıların fiyatları daha fazla artış gösteriyor. Prefabrik işyeri modelleri fiyatları araştırması yapıyorsanız Karmod’a da mutlaka uğrayın. Üretimini yaptığımız çelik prefabrik işyeri yapı modellerimiz izolasyonlu, soğuk sıcak ve ses geçirmez diğer binalara göre çok ekonomik ve daha hızlı üretilir.

 

Yapının durumu, ulaşım araçlarına olan yakınlığı gibi faktörler fiyatlara direkt olarak etki eder. Ancak prefabrik sektöründe aynı durum söz konusu değildir. Fiyatları etkileyen en önemli unsur malzemenin kalitesi ve prefabriğin ne kadar genişlikte üretilecek olduğudur. Bu detayları kendi bütçenize uygun olarak ayarlayabilme şansınız olmasından dolayı dilediğiniz kalitede ve dilediğiniz boyutlarda prefabrik işyeri yaptırabilirsiniz.

 

Prefabrik İşyeri ile Kurumsal Ofis Oluşturun

Prefabrik işyeri ile dilediğiniz tüm noktalara kurumsal bir ofis oluşturabilme şansınız vardır. Sizler de prefabrik yapıların sunmuş olduğu bu faydalardan ve avantajlardan yararlanarak hayal ettiğiniz işyerine kavuşabilirsiniz.

Prefabrik işyeri yaptırmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konulardan bir tanesi prefabrik yapıların yapım süreçleridir. Prefabrik yapıların yapım süreçleri kısa süre içerisinde fabrikalarda tamamlanır. Yapıya başlamadan önce işyerinin projesi çizilerek projeye istinaden fabrikalarda kesim işlemlerine başlanır. Sizler ne tür bir işyeri inşa etmek isterseniz proje tasarım aşamasında bu süreçlere dahil olarak tüm eklemek istediğiniz detayları ekletebilirsiniz.

Prefabrik İşyerinizi Kısa Sürede Yaptırın

Prefabrik işyeri yapım süreçleri oldukça kısa süredir. Tercih etmiş olduğunuz metrekare boyutuna göre teslimat süreçleri değişkenlik gösterse de yaklaşık olarak 10 iş günüdür. 10 iş günü içerisinde tüm üretim aşamaları tamamlanarak sizlere hazır olarak teslim edilir. Aynı zamanda tüm boya ve benzeri işlemler alanında uzman kişiler tarafından ayarlanır sizlerin ekstra herhangi bir bedel harcamanıza gerek kalmaz. Prefabrik işyerinizin iç dizaynı tamamen sizlerin isteği doğrultusunda oluşturulur.

Prefabrik yapılar Türkiye’nin dört bir yanında herkesin ihtiyacına yönelik olarak düzenlenir. Dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi prefabrik yapıların imar izni süreçleridir. Gerekli imar izni alındıktan sonra dilediğiniz her noktaya prefabrik işyeri yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler