Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Büfe Fiyatları 139 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 21,44 m
  • Genişlik 6,48 m
  • Toplam m² 139 m²
Şu anda 50 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrikler, geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaç duyulan tüm kategoriye uygun olarak tasarlanarak dizayn ediliyor. Prefabrik yapı sektörü, her geçen bireysel ve kurumsal firmalar tarafından rağbet görmesi nedeni ile gerek modellerinde, gerekse de kategori çeşitlerinde iyi yönde gelişme gösteriyor. Uygun fiyat seçenekleri ile herkese hitap etmeyi başaran prefabrik yapılar istediğiniz boyut ve ölçülerde dizayn edilebiliyor. Prefabrik büfe, son dönemlerde en çok araştırılan yapıların başında geliyor. Okulların açılması ile birlikte farklı alanlarda iş tecrübesi edinmek isteyen birçok insan ve firmalar prefabrik büfe seçeneklerinden yararlanıyor. Prefabrik büfe okullar başta olmak üzere, halka arz edilen alanlarda, cadde üzerlerinde sıklıkla ihtiyaç duyuluyor. Şehrin mimari yapısına uygun olarak tasarlanan prefabrik büfeler, sağlamış olduğu faydalar dolayısı ile kullanıcılara avantaj sağlıyor. Sizler de büfe işletmesi yapmak istiyor ancak artan maliyetler nedeni ile erteliyorsanız, prefabrik yapılar sayesinde dilediğiniz boyutlarda, dilediğiniz tasarımda yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Büfe Modelleri Nelerdir?

Prefabrik büfe modelleri herkesin tarzına uygun olarak yapılıyor. Bu nedenle büfenin iç dizaynı, dış görünümü tamamen sizlerin istek ve arzusuna göre tasarlanıyor. Prefabrik satış büfeleri  genel olarak ufak yapılarda tercih ediliyor. Prefabrik yapıların en önemli özelliklerinden bir tanesi her alanın aktif olarak kullanılabilmesidir. Bu nedenle çok amaçlı kullanıma sahip olan büfeleri 50 metrekare olarak tercih edebilirsiniz. Prefabrik büfenin yapım aşamasında aktif olarak rol alacağınızdan dolayı büfe içerisine eklemek istediğiniz detaylar var ise ekleyebilirsiniz. Büfe içerisinde yeterli raf ve dolap olması tüm ürünlerin yerleştirilmesi açısından büyük önem arz eder. Bu nedenle prefabrik büfenin yapım aşamasında istediğiniz kadar dolap ya da raf ekletebilirsiniz.

Prefabrik büfe yapımı son teknoloji malzemeler ile oluşturulur. Böylelikle her detayı milimi milimine hesaplanarak alanında uzman kişiler aracılığı ile kullanıma hazır hale getirilir. Kısa süre içerisinde yapımı tamamlanarak kurulum yapılacak olan alanlara donanımlı nakliye araçları ile gönderilir. Sizler de prefabrik büfe modelleri arasından istediğiniz tarza uygun bir model yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Büfelere Uygun Fiyatlara Sahip Olun

Prefabrik büfeler için belirlenen fiyatlar klasik betonarme yapılar ile kıyaslandığında yaklaşık olarak oranında fiyat farkı söz konusudur .Bütçe dostu yapılar arasında ilk sırada yer alan prefabrik büfe, herkese hitap eden yönü ile sıklıkla kullanılıyor. Kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran prefabrik büfeler uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanmakla birlikte, yırtılma, aşınma gibi problemler oluşturmaz. Prefabrik modern satış büfeleri yüksek izolasyonlu, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Fast food, dondurma, içecek büfeleri ve mükemmel prefabrik büfelerdir. Kaliteli malzemeler aracılığı ile üretilen bu prefabriklere sizler de uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler