Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Büfe Fiyatları 139 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 21,44 m
  • Genişlik 6,48 m
  • Toplam m² 139 m²
Şu anda 24 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrikler, geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaç duyulan tüm kategoriye uygun olarak tasarlanarak dizayn ediliyor. Prefabrik yapı sektörü, her geçen bireysel ve kurumsal firmalar tarafından rağbet görmesi nedeni ile gerek modellerinde, gerekse de kategori çeşitlerinde iyi yönde gelişme gösteriyor. Uygun fiyat seçenekleri ile herkese hitap etmeyi başaran prefabrik yapılar istediğiniz boyut ve ölçülerde dizayn edilebiliyor. Prefabrik büfe, son dönemlerde en çok araştırılan yapıların başında geliyor. Okulların açılması ile birlikte farklı alanlarda iş tecrübesi edinmek isteyen birçok insan ve firmalar prefabrik büfe seçeneklerinden yararlanıyor. Prefabrik büfe okullar başta olmak üzere, halka arz edilen alanlarda, cadde üzerlerinde sıklıkla ihtiyaç duyuluyor. Şehrin mimari yapısına uygun olarak tasarlanan prefabrik büfeler, sağlamış olduğu faydalar dolayısı ile kullanıcılara avantaj sağlıyor. Sizler de büfe işletmesi yapmak istiyor ancak artan maliyetler nedeni ile erteliyorsanız, prefabrik yapılar sayesinde dilediğiniz boyutlarda, dilediğiniz tasarımda yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Büfe Modelleri Nelerdir?

Prefabrik büfe modelleri herkesin tarzına uygun olarak yapılıyor. Bu nedenle büfenin iç dizaynı, dış görünümü tamamen sizlerin istek ve arzusuna göre tasarlanıyor. Prefabrik satış büfeleri  genel olarak ufak yapılarda tercih ediliyor. Prefabrik yapıların en önemli özelliklerinden bir tanesi her alanın aktif olarak kullanılabilmesidir. Bu nedenle çok amaçlı kullanıma sahip olan büfeleri 50 metrekare olarak tercih edebilirsiniz. Prefabrik büfenin yapım aşamasında aktif olarak rol alacağınızdan dolayı büfe içerisine eklemek istediğiniz detaylar var ise ekleyebilirsiniz. Büfe içerisinde yeterli raf ve dolap olması tüm ürünlerin yerleştirilmesi açısından büyük önem arz eder. Bu nedenle prefabrik büfenin yapım aşamasında istediğiniz kadar dolap ya da raf ekletebilirsiniz.

Prefabrik büfe yapımı son teknoloji malzemeler ile oluşturulur. Böylelikle her detayı milimi milimine hesaplanarak alanında uzman kişiler aracılığı ile kullanıma hazır hale getirilir. Kısa süre içerisinde yapımı tamamlanarak kurulum yapılacak olan alanlara donanımlı nakliye araçları ile gönderilir. Sizler de prefabrik büfe modelleri arasından istediğiniz tarza uygun bir model yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Büfelere Uygun Fiyatlara Sahip Olun

Prefabrik büfeler için belirlenen fiyatlar klasik betonarme yapılar ile kıyaslandığında yaklaşık olarak %80 oranında fiyat farkı söz konusudur .Bütçe dostu yapılar arasında ilk sırada yer alan prefabrik büfe, herkese hitap eden yönü ile sıklıkla kullanılıyor. Kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran prefabrik büfeler uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanmakla birlikte, yırtılma, aşınma gibi problemler oluşturmaz. Prefabrik modern satış büfeleri yüksek izolasyonlu, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Fast food, dondurma, içecek büfeleri ve mükemmel prefabrik büfelerdir. Kaliteli malzemeler aracılığı ile üretilen bu prefabriklere sizler de uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler