Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Catering Yapıları 217 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 18,93 m
  • Genişlik 11,50 m
  • Toplam m² 217 m²
Şu anda 95 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Kurumsal şirketler başta olmak üzere çeşitli birçok platform, şirket içerisinde yemekhane dizayn ederek bir catering ile anlaşıyor. Hem temiz hem de tam yemek saatinde hazır olması nedeniyle çalışan personeller için düzenli olan catering, prefabrik yapı ile birleşince muhteşem bir tasarıma sahip oluyor. Kurumsal şirketler için en önem verilen noktalardan bir tanesi maliyettir. Hangi iş yapılacak olursa olsun alternatif fiyat teklifleri ile en uygun fakat en profesyonel alanlara yönelirler. Ekonomik problemler ve döviz kuru artışları her geçen gün devam ediyor. Bu durum inşaat malzemelerinin artmasına ve çeşitli catering alanlarının zamlanmasına neden oluyor. Ancak prefabrik catering yapıları sayesinde en uygun maliyet ile kusursuz bir yapı ortaya çıkarabilirsiniz.

Prefabrik catering ve toplu yemek yapma yapıları son dönemlerde en çok tercih edilen yapıların başında geliyor. İhtiyaç duyulan her noktaya kurulumu yapılabilen bu prefabrik yapılar, istenilen boyut ve ölçüye göre yapılabilmesinden dolayı herkese hitap etmeyi başarıyor. Sizler de uygun maliyetli yapılardan faydalanmak isterseniz prefabrik tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Catering Yapıları ile İhtiyaçlarınızı Giderin

Personelleriniz için yaptırmak istediğiniz catering yapıları yüksek fiyatlı mı geliyor? İstediğiniz ölçülere uygun catering yapısı bulamıyor musunuz? Prefabrik yapılar tam olarak sizlerin aradığı özelliğe sahiptir. Sizlere sunmuş olduğu avantajlar neticesinde kısa sürede catering yapınız hazır hale getirilir ve alanında uzman kişiler tarafından da kurulumları tasarlanır. Tasarım ve projelendirme aşaması özel programlar ile yapılarak sizlere sunulur ve onayınız alınır. Catering tasarım projesinde değiştirmek istediğiniz noktalar var ise değiştirebilir ya da eklemek istediğiniz noktalar var ise ekstra olarak ekletebilme şansınız vardır. Personel sayınıza göre karar verip yaptırabileceğiniz prefabrik catering yapıları, iki katlı ya da tek katlı olarak inşa edilebilmektedir. En çok tercih edilen catering yapıları arasında tek katlı olan modeller revaçtadır.  Görünüm bakımından şık bir görünüme sahip olsun isterseniz dış cephesini istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz.

Ticari mutfaklar, prefabrik catering binaları ve toplu yemek yapma çelik yapılar hiç bakım gerektirmeyen yüksek kaliteli ve düşük maliyetli binalar hakkında bilinmesi gereken en önemli detay depreme dayanıklı olarak inşa edilmesidir. Esnek yapı malzemeleri ile oluşturulan bu prefabrikler uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş bir yapıda olmasından dolayı her ihtiyacınıza yönelik olarak kullanabilirsiniz.

Prefabrik Catering Yapılarını En Uyguna Yaptırın

Prefabrik catering yapıları için belirlenen fiyatlar herkese uygundur. Klasik yapılar ile kıyaslandığında her özelliği birbirinden farklı olan prefabrikler kullanım kolaylığı, kolay kurulumu ve uygun yapısı ile işverenlerin gözdesi konumunda. Sizler de catering için prefabrik yapıları tercih edin.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler