Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Cafe Restaurant 576 m²

  • Yükseklik 520
  • Derinlik 1087
  • Genişlik 2646
  • Toplam m² 576
Şu anda 46 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Hemen hemen birçok insanın hayalleri arasında yer alan cafe ve restaurant işletmesi, maliyet bakımından değerlendirildiğinde oldukça yüksek fiyatlara tekabül ediyor. Her geçen gün artış gösteren bu maliyetler neticesi ile cafe ve restaurant açabilmek için kişi ve kurumlar farklı alternatiflere yöneliyorlar. Alternatif yapılar arasında yer alan prefabrik cafe restaurant yapıları kişilere büyük oranda faydalar sağlıyor. Prefabrik yapıların kişilere sağladığı en önemli avantajlardan bir tanesi uygun fiyat hizmetleri dışında, istenilen boyut ve ölçülerde yapılabilmesidir.

İşletme kurmak ilk etapta riskli bir süreçtir. Özellikle küçük şehirlerde kısa süre içerisinde kar edebilmek adına iyi bir strateji uygulanması gerekir. Sıfırdan başlayacak yeni bir işletme kurmak isteyenler için klasik betonarme yapılar yerine, prefabrik cafe restaurant tercih ederek maliyetlerinizi en az %80 oranında geri kazanabilirsiniz. İlk etapta küçük boyutlu prefabrik bir yapı tercih ederek işletmenizin belirli bir müşteri potansiyeline hitap etmesini sağlayarak, işletmenizi garanti altına alabilirsiniz. Böylelikle düşük fiyatlı prefabrik yapılar sayesinde hayallerinize her gün daha da yakınlaşabilirsiniz.

Prefabrik Cafe Restaurant Modelleri Nelerdir?

Prefabrik cafe restaurant, görünüm olarak şık ve ilgili çekici detaylara sahip olmalıdır. Bu nedenle prefabrik yapılarda cafe ve restaurant için birbirinden farklı birçok model bulunuyor. Herkesin talep etmiş olduğu tarza hitap eden zengin model seçeneklerine sahiptir. Yan kısımları siyah şeritler ile kaplı camekana sahip modeller revaçta olan modellerdir. Sizler yaptırmak istediğiniz cafe ve restaurant modellerini belirleyerek proje tasarım aşamasında detaylı olarak yaptırabilirsiniz. Prefabrik cafe restaurant için ister açık alan, isterseniz de kapalı alan ekleyerek yaz, kış kullanıma uygun olarak tasarlayabilirsiniz.

Prefabrik cafe ve restaurantın iç dizayn kısmında talep ettiğiniz ekstra alanlar var ise üretim sürecinde bu detayları ekletebilirsiniz. Aynı zamanda bu alanda alanında uzman kişilerden destek alarak özel mimarlar ile çalışarak kafenizin kusursuz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Prefabrik Cafe Restaurant Uzun Süreli Kullanıma Uygundur

Prefabrik cafe restaurant uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Yapımın kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşmaktadır. Esnek bir yapıya sahip olmasından dolayı deprem gibi doğal afetlere karşın koruma sağlıyor. Düzenli bir kullanıma sahip olan bu prefabrikleri istenilen boyut ve ölçülerde yaptırabilme imkanınız bulunuyor. Sizler de hayallerinizde var olan cafe ve restaurantı prefabrik yapılar aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Örneğin 576 M² olan prefabrik yemekhane yapım aşaması kısa süre içerisinde tamamlanan prefabrik cafe ve restaurant istenilen her alana kurulabiliyor. Fiyat ve performans detayları ile adından söz ettirmeyi başaran prefabrik yapılar her geçen gün gelişme kaydediyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler