Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Şantiye Koğuşu 232 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 11,5 m
  • Genişlik 20,18 m
  • Toplam m² 232 m²
Şu anda 73 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik yapı sektörü, her geçen gün adından söz ettirmeyi başaran bir sektör haline gelmiştir. Birçok kurumsal firma ve bireysel kişiler tarafından ihtiyaç duyulan her kategoriye göre üretilen prefabrikler, herkese hitap eden modelleri ile piyasada satışa sunuluyor. İnşaat sektöründe meydana gelen zamlar nedeni ile bir yapının oluşturulup teslim edilmesi kurumsal firmaların maliyetlerinin artış göstermesine neden oluyor. Aynı zamanda personeller için belirli bir büyüklüğe sahip koğuş gibi dinlenme alanları oluşturmak oldukça yüksek maliyettir.

Aynı zamanda teslimat süreçleri de uzun süren şantiyelerin, iç dizaynı için ekstra ücret ödemeniz gerekmekle birlikte tesisat, boya, yer döşemesi ve benzeri tüm süreçler sizin tarafınızdan yürütülür. Ancak prefabrik yapılarda aynı durum söz konusu değildir. Sürecin başından sonuna kadar alanında uzman kişiler sizlere yardımcı olarak dilediğiniz yapıyı kısa sürede oluşturur ve kurulum yapılacak alanlara yönlendirerek iç dizaynını tamamlar ve sizlere teslim eder. Şantiye koğuşu, personellerin dinlenmesi, yemek yemesi için yapılan alanlar olmasından dolayı her detayının özenle hazırlanması gerekir. Sizler de personelleriniz için en iyisini yaptırmak isterseniz prefabrik şantiye koğuşu tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Şantiye Koğuşu Modelleri Her İhtiyaca Uygun Tasarlanıyor

Prefabrik şantiye koğuşu modelleri her kurumsal firmanın ihtiyacına cevap verebilecek çeşitli modelleri ile satışa sunuluyor. Personel sayınıza göre metrekaresini kendiniz ayarlayabileceğiniz bu yapılar, hızlı kurulumları ve dayanıklı özellikleri ile her bölgede kullanılabiliyor. Şantiye koğuşlarında genel olarak tek katlı olan modeller tercih ediliyor. Sizler dilerseniz çift katlı olan modellere bakarak yapınızı çift katlı olarak yaptırabilirsiniz. Konut veya büyük inşaat şantiyelerinde taşeron işçilerin veya projede çalışan inşaat işçilerin dinlenip yatacağı prefabrik şantiye koğuş yapılarını üretiyoruz.

Prefabrik şantiye koğuşunda ekstra olarak talep ettiğiniz yemekhane, teras ve benzeri alanlar var ise tercih ederek personellerinizin dinlenmesine yönelik çeşitli noktalar oluşturabilir ya da aktivite odası yaptırabilirsiniz. Konforlu ve ergonomik yapısı ile düzenli bir alan oluşturmanıza yardımcı olan prefabrikler, oldukça şık görünüme sahiptir. Sizler, dış görünümünün ve iç dizaynın hangi model olmasını isterseniz isteğinize uygun olarak yaptırabilirsiniz.

Özel Üretim Tesislerinde Kaliteli Prefabrik Şantiye Koğuşu

Prefabrik şantiye koğuşu, çelik konstrüksiyon malzemelerden oluşmakla birlikte, deprem yönetmeliğine uygun detaylar göz önüne bulundurularak tasarlanıyor. Dışarıdan gelen darbelere karşın korunaklı yapısı sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanabilmenize imkan tanıyor. Kurumsal firmaların bir numaralı tercihi olan bu prefabrik yapıları dilediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Her bölgede karşılaşabileceğiniz bu prefabrik yapılar, milimi milimine hesaplanarak sizlere donanımlı araçlar ile teslim ediliyor. Prefabrik yapım süreçlerinde hem maliyet hem de zaman açısından tasarruf etmenizi sağlayan bu prefabrikleri personellerinizin konforu için tercih listenize ekleyebilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler