Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Şantiye Koğuşu 232 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 11,5 m
  • Genişlik 20,18 m
  • Toplam m² 232 m²
Şu anda 54 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik yapı sektörü, her geçen gün adından söz ettirmeyi başaran bir sektör haline gelmiştir. Birçok kurumsal firma ve bireysel kişiler tarafından ihtiyaç duyulan her kategoriye göre üretilen prefabrikler, herkese hitap eden modelleri ile piyasada satışa sunuluyor. İnşaat sektöründe meydana gelen zamlar nedeni ile bir yapının oluşturulup teslim edilmesi kurumsal firmaların maliyetlerinin artış göstermesine neden oluyor. Aynı zamanda personeller için belirli bir büyüklüğe sahip koğuş gibi dinlenme alanları oluşturmak oldukça yüksek maliyettir.

Aynı zamanda teslimat süreçleri de uzun süren şantiyelerin, iç dizaynı için ekstra ücret ödemeniz gerekmekle birlikte tesisat, boya, yer döşemesi ve benzeri tüm süreçler sizin tarafınızdan yürütülür. Ancak prefabrik yapılarda aynı durum söz konusu değildir. Sürecin başından sonuna kadar alanında uzman kişiler sizlere yardımcı olarak dilediğiniz yapıyı kısa sürede oluşturur ve kurulum yapılacak alanlara yönlendirerek iç dizaynını tamamlar ve sizlere teslim eder. Şantiye koğuşu, personellerin dinlenmesi, yemek yemesi için yapılan alanlar olmasından dolayı her detayının özenle hazırlanması gerekir. Sizler de personelleriniz için en iyisini yaptırmak isterseniz prefabrik şantiye koğuşu tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Şantiye Koğuşu Modelleri Her İhtiyaca Uygun Tasarlanıyor

Prefabrik şantiye koğuşu modelleri her kurumsal firmanın ihtiyacına cevap verebilecek çeşitli modelleri ile satışa sunuluyor. Personel sayınıza göre metrekaresini kendiniz ayarlayabileceğiniz bu yapılar, hızlı kurulumları ve dayanıklı özellikleri ile her bölgede kullanılabiliyor. Şantiye koğuşlarında genel olarak tek katlı olan modeller tercih ediliyor. Sizler dilerseniz çift katlı olan modellere bakarak yapınızı çift katlı olarak yaptırabilirsiniz. Konut veya büyük inşaat şantiyelerinde taşeron işçilerin veya projede çalışan inşaat işçilerin dinlenip yatacağı prefabrik şantiye koğuş yapılarını üretiyoruz.

Prefabrik şantiye koğuşunda ekstra olarak talep ettiğiniz yemekhane, teras ve benzeri alanlar var ise tercih ederek personellerinizin dinlenmesine yönelik çeşitli noktalar oluşturabilir ya da aktivite odası yaptırabilirsiniz. Konforlu ve ergonomik yapısı ile düzenli bir alan oluşturmanıza yardımcı olan prefabrikler, oldukça şık görünüme sahiptir. Sizler, dış görünümünün ve iç dizaynın hangi model olmasını isterseniz isteğinize uygun olarak yaptırabilirsiniz.

Özel Üretim Tesislerinde Kaliteli Prefabrik Şantiye Koğuşu

Prefabrik şantiye koğuşu, çelik konstrüksiyon malzemelerden oluşmakla birlikte, deprem yönetmeliğine uygun detaylar göz önüne bulundurularak tasarlanıyor. Dışarıdan gelen darbelere karşın korunaklı yapısı sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanabilmenize imkan tanıyor. Kurumsal firmaların bir numaralı tercihi olan bu prefabrik yapıları dilediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Her bölgede karşılaşabileceğiniz bu prefabrik yapılar, milimi milimine hesaplanarak sizlere donanımlı araçlar ile teslim ediliyor. Prefabrik yapım süreçlerinde hem maliyet hem de zaman açısından tasarruf etmenizi sağlayan bu prefabrikleri personellerinizin konforu için tercih listenize ekleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler