Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polis Lojman Yapıları 193 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 21,44 m
  • Toplam m² 193 m²
Şu anda 66 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Polis Lojman Yapıları

Her iş sektörünün faydalanabileceği bir sektör haline gelen prefabrik yapılar, günden güne çeşitli ürün yapıları ile kurum ve kuruluşlara hitap ediyor. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile uzun yıllar dilediğiniz şehirlerde kullanabileceğiniz prefabrik yapılar, eşsiz ve şık tasarımları ile de isteğinize göre yapılıyor. Polislik sektöründe sıklıkla yapılan mesleki eğitimler Türkiye’nin dört bir yanında bir düzen çerçevesinde binlerce kişinin katılımı ile gerçekleştiriliyor. Bu eğitimlerde eğitime katılacak olan kişilerin konaklama, yemek ve benzeri tüm ihtiyaçları karşılanıyor.

Aynı zamanda uzak şehirlerde polislerin ve ailelerin konaklamasına imkan tanıyan lojmanlarda büyük bir alan üzerine inşa ediliyor. Ancak oluşan fiyat artışları nedeni ile lojmanların yapım maliyetleri eski yıllara oranla yaklaşık olarak %80 artmış durumda. İnşaat malzemelerinin bu denli yükselmesi inşaat sektöründe, maliyetlerin en aza indirgenmesi için daha uygun malzemelerin kullanılmasına neden oluyor. Bu durum uzun süreli kullanılacak olan yapıların ömrünün kısalmasına neden oluyor. Son dönemlerde sektörün bir numaralı yapısı olan prefabrikler polis lojmanları içinde sıklıkla tercih ediliyor. Prefabrik polis lojman yapıları, 1.kalite malzemelerden oluşuyor. Bu malzemeler çelik konstrüksiyon malzemelerdir. Depreme dayanıklı olarak üretilen bu yapılar müstakil yapıda oluşturulmasından dolayı herhangi bir risk oluşturmuyor. Polis lojmanlarını uygun maliyet çerçevesinde yaptırmak isterseniz prefabrik polis lojman yapıları tercih edebilirsiniz. Prefabrik polis lojmanları ve polis evi yapılarımız da misafirlerinizin güvenli bir otel odalarında konaklayıp kalacağı mükemmel sağlam yapılardır.

Prefabrik Polis Lojmanları ve Polis Evi Yapıları ile Kusursuz Bir Tasarım Oluşturun

Prefabrik sektörüne olan talep bu denli artış göstermesi nedeni ile prefabrik yapıların tasarımları, modelleri de iyi yönde değişiklik gösteriyor. Herkese hitap eden modelleri sayesinde birçok kurum ve kuruluş hayal ettiği tasarımlara prefabrik yapılar ile kavuşuyor. Sizler de artan maliyetler nedeni ile polij lojman yapımlarını erteliyorsanız prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. Klasik yapılarda oluşan geç teslimat problemleri işlemlerinizin aksamasına neden oluyor. Ancak prefabrik lojman yapıları kısa süreli teslimat seçenekleri ile zamandan tasarruf etmenize imkan tanıyor. Sizler de prefabrik yapıların model seçenekleri arasından hangi boyutlarda bir model yaptıracağınıza karar vererek, yapının proje aşamasına başlayabilirsiniz. Prefabrik lojmanlar, alanında uzman kişiler tarafından özel programlar aracılığı ile oluşturuluyor. Tasarım aşamasında değiştirmek istediğiniz noktalar var ise değiştirebilir ve yapının iç dizaynına sizler karar verebilirsiniz.

Polis Lojmanları Artık Daha Uyguna

Prefabrik polis lojman yapıları seçeneklerinden faydalanarak sizler de maliyetinizi aşmadan oldukça uygun tutarlara polis lojmanı yaptırabilirsiniz. Her metrekare ihtiyacına uygun olarak tasarlanabilen bu yapılar alanında aktif olarak kullanılmasını sağlıyor. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak için prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler