Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Butik Otel 206 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 11,46 m
  • Toplam m² 206 m²
Şu anda 78 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Mini tatil kaçamakları kalabalık şehirlerde yaşayan insanlar için bir ihtiyaç haline geldi. Her geçen gün göçlerin çoğalması nedeni ile insanların sosyal yaşamları derinden etkileniyor. Bir noktadan farklı bir noktaya giderken oluşan trafik yoğunluğu, ses ve gürültü gibi olumsuz durumlar ruhen dinlenmenizi engelleyen etkenlerdir.  Ancak hafta sonları yaşadığınız lokasyonlara yakın yerlerde bulunan noktalara giderek ruhen ve fiziken dinlenebilirsiniz. İnsanların bu denli ihtiyaçlarını gören butik otel işletmecileri, Türkiye’nin her noktasına butik otel yaparak insanların konaklamalarına yardımcı oluyor. Ancak artan maliyetler otellerin inşaat süreçlerinin ertelenmesine neden olabilse de prefabrik sektörü, otel işletmecilerinin klasik betonarme yapılar yerine tercih ettiği bir yapıdır.

Otellerin dış görünümleri şık ve modern bir tasarıma sahip olması gerekir. Prefabrik butik otel konsepti seçeneklerinde her tarz ve zevke uygun birçok model mevcuttur. Bu modeller arasından prefabrik butik otel yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yeni kurulan işletmeler için fiyat bakımından büyük avantaj sağlayan prefabrik yapılar, kısa süre içerisinde maliyetinizi geri kazanmanıza yardımcı oluyor. Mükemmel prefabrik butik otel modelleri Karmod da hızlı kurulumlu uygun maliyetli ve yüksek izolasyonlu ev ilhamı bulacağınız kaliteli çelik yapıdan oteller bulunuyor.

Prefabrik Butik Otel Modelleri ile Müşterilerinize Kaliteli Konaklama Fırsatı Sunun

İnşaat sektörünün en çok tercih edilen yapısı olan prefabrikler, her geçen gün yapılarına bir yenisini daha ekliyor. Yaşanan göç dalgaları, her noktanın görülmeye değer güzellikte olması neticesi ile otel ihtiyacı duyulan her alanlarda prefabrik yapılar tercih ediliyor. Prefabrik butik otel modelleri, müşterilerinizin rahat ve konforlu bir şekilde konaklama yapabilmesine yardımcı oluyor. Tek katlı ya da çift katlı olarak tercih edebileceğiniz müstakil yapılarda olan bu prefabrikler istenilen genişlikte tasarlanabiliyor. Özel üretim tesislerinde her bir noktası özenle hazırlanan bu prefabrik yapılar, butik otelin şık ve kusursuz bir görünümde olmasına yardımcı oluyor. Maliyet bakımından klasik yapılara göre %80 daha uygun olan bu yapılar istediğiniz her alana yaptırabilirsiniz.

Prefabrik butik otel yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği noktalardan bir tanesi butik otelin ne şekilde dizayn edildiğidir. Butik oteller, fabrikalarda oluşturulan ve özel programlar aracılığı ile planlanan yapılardır. Tamamen sizlerin beğenisine uygun olarak tasarlanan bu yapılar mimarlar tarafından onay alınarak üretime geçiliyor. Sizler de prefabrik butik otelin yapım süreçlerinde hayal ettiğiniz oteli yaptırarak müşterilerinizin konaklama yapmasını sağlayabilirsiniz.

Kısa Süreli Teslimatı ile Prefabrikler Her Noktada

Prefabrik butik otelin sunmuş olduğu en önemli avantajlardan bir tanesi kısa süreli teslimatıdır. Butik otelinizin istenilen zamanda bitmesini istiyorsanız prefabrik butik otel modelleri seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yapının büyüklüğüne göre yaklaşık olarak 5 iş günü içerisinde sizlere teslim edilen butik otel, zamandan tasarruf etmenizi de sağlıyor. Sizler de kusursuz tasarımlar için prefabrikleri tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler