Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tatil Konaklama Yerleri 117 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 7,73 m
  • Genişlik 15,16 m
  • Toplam m² 117 m²
Şu anda 96 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Tatil Konaklama Yerleri

Tatil yapmak herkesin ihtiyaç duyduğu bir kaçamaktır. Gerek hafta sonları, gerekse de yaz tatillerinde deniz tatilleri sıklıkla tercih ediliyor. Türkiye’nin her noktası ayrı bir güzelliğe sahip olmasından dolayı yerli ve yabancı birçok turist her noktaya ayrı bir ilgi duyuyor. Türkiye’nin dört bir noktası turizm kenti olmasından dolayı gelen ziyaretçilerin konaklama yapabilmesi için otel, apart, pansiyon gibi alternatiflerin bulunması gerekir. Aynı zamanda bu sektörde yeni bir iş atılımı yapacak olan kişiler yer araştırması yapmakla birlikte maliyetlerini en aza indirgeyeceği alternatif yapıları tercih ediyor.

Konaklama alanları klasik bir ev yapısına göre daha fazla metrekareye sahip alanlara kuruluyor. Klasik betonarme yapılar her gün değişen fiyatlar nedeni ile sabit bir fiyata tabi değildir. İnşaat malzemeleri ücretlerinde yaşanan artışlar, yapıların fiyatlarının da artmasına neden olduğu gibi maliyetlerinizin de çok üzerine çıkıyor. Prefabrik tatil konaklama yerleri, düşük fiyatlı yapıları sayesinde hem işe yeni başlayacak olanlara hem de bu sektörde var olan kurum ve kuruluşlara büyük bir avantaj sağlıyor. Türkiye'nin en iyi ve en kaliteli mükemmel ucuz aile tatil evi ve tatil Köyleri projesini Karmod 'da bulacaksınız otantik villa tatil yerleri yeni trend bizde. Herkesin bütçesine uygun yapısı sayesinde hayal ettiğiniz konaklama yerlerine kavuşabilirsiniz.

Prefabrik tatil konaklama yerleri yapım süreçlerinde tüm detaylar eksiksiz bir şekilde tamamlanarak sizlere teslim edilir. Örnek olarak gösterilecek olur ise; klasik betonarme yapılarda yapının iç dizayn kısmı tamamen size aittir. Yapının yer döşemesi, boya, elektrik tesisatı gibi tüm detaylar ekstra bir maliyet oluşturur. Ancak prefabrik yapılarda aynı durum söz konusu değildir. Üretim aşaması bittikten sonra alanında uzman kişiler dilediğiniz noktaya kurulumu gerçekleştirir ve boya, tesisat, yer döşemesi gibi işlemleri tamamladıktan sonra sizlere hazır olarak teslim eder. Bu işlemler için ekstra herhangi bir bedel ödemenize gerek kalmaz.

Aile Tatil Yerleri ve Tatil Köyleri Projesi Herkesin Tercihi

Konaklama yerlerinizin hem kaliteli, hem uygun, hem de kısa süre içerisinde kurulmasını isterseniz prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. Özel üretim tesislerinde titizlik ile oluşturulan yapılar tamamen sizlerin istek ve arzusuna göre oluşturulur. Konaklama yerlerinizin dış ve iç dizaynını dilediğiniz gibi seçme şansınız vardır.

Prefabrik konaklama yerleri teslimat aşaması 10 iş gününe tekabül eder. Alanın büyüklüğüne göre revize edilen teslimat günleri en fazla 15 iş gününde sizlere teslim edilir.

Uygun Fiyatlı Prefabrikler ile Konaklama Yerlerinizi Yaptırın

Kurum ve kuruluşların bir numaralı tercihi olan prefabrik tatil konaklama yerleri, oldukça uygun fiyatlarda satışa sunuluyor. Sizler de sağlamış olduğu avantajlardan faydalanarak konaklama yerlerinizi yaptırmak isterseniz prefabrikleri tercih edebilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler