Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tatil Konaklama Yerleri 117 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 7,73 m
  • Genişlik 15,16 m
  • Toplam m² 117 m²
Şu anda 29 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Tatil Konaklama Yerleri

Tatil yapmak herkesin ihtiyaç duyduğu bir kaçamaktır. Gerek hafta sonları, gerekse de yaz tatillerinde deniz tatilleri sıklıkla tercih ediliyor. Türkiye’nin her noktası ayrı bir güzelliğe sahip olmasından dolayı yerli ve yabancı birçok turist her noktaya ayrı bir ilgi duyuyor. Türkiye’nin dört bir noktası turizm kenti olmasından dolayı gelen ziyaretçilerin konaklama yapabilmesi için otel, apart, pansiyon gibi alternatiflerin bulunması gerekir. Aynı zamanda bu sektörde yeni bir iş atılımı yapacak olan kişiler yer araştırması yapmakla birlikte maliyetlerini en aza indirgeyeceği alternatif yapıları tercih ediyor.

Konaklama alanları klasik bir ev yapısına göre daha fazla metrekareye sahip alanlara kuruluyor. Klasik betonarme yapılar her gün değişen fiyatlar nedeni ile sabit bir fiyata tabi değildir. İnşaat malzemeleri ücretlerinde yaşanan artışlar, yapıların fiyatlarının da artmasına neden olduğu gibi maliyetlerinizin de çok üzerine çıkıyor. Prefabrik tatil konaklama yerleri, düşük fiyatlı yapıları sayesinde hem işe yeni başlayacak olanlara hem de bu sektörde var olan kurum ve kuruluşlara büyük bir avantaj sağlıyor. Türkiye'nin en iyi ve en kaliteli mükemmel ucuz aile tatil evi ve tatil Köyleri projesini Karmod 'da bulacaksınız otantik villa tatil yerleri yeni trend bizde. Herkesin bütçesine uygun yapısı sayesinde hayal ettiğiniz konaklama yerlerine kavuşabilirsiniz.

Prefabrik tatil konaklama yerleri yapım süreçlerinde tüm detaylar eksiksiz bir şekilde tamamlanarak sizlere teslim edilir. Örnek olarak gösterilecek olur ise; klasik betonarme yapılarda yapının iç dizayn kısmı tamamen size aittir. Yapının yer döşemesi, boya, elektrik tesisatı gibi tüm detaylar ekstra bir maliyet oluşturur. Ancak prefabrik yapılarda aynı durum söz konusu değildir. Üretim aşaması bittikten sonra alanında uzman kişiler dilediğiniz noktaya kurulumu gerçekleştirir ve boya, tesisat, yer döşemesi gibi işlemleri tamamladıktan sonra sizlere hazır olarak teslim eder. Bu işlemler için ekstra herhangi bir bedel ödemenize gerek kalmaz.

Aile Tatil Yerleri ve Tatil Köyleri Projesi Herkesin Tercihi

Konaklama yerlerinizin hem kaliteli, hem uygun, hem de kısa süre içerisinde kurulmasını isterseniz prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. Özel üretim tesislerinde titizlik ile oluşturulan yapılar tamamen sizlerin istek ve arzusuna göre oluşturulur. Konaklama yerlerinizin dış ve iç dizaynını dilediğiniz gibi seçme şansınız vardır.

Prefabrik konaklama yerleri teslimat aşaması 10 iş gününe tekabül eder. Alanın büyüklüğüne göre revize edilen teslimat günleri en fazla 15 iş gününde sizlere teslim edilir.

Uygun Fiyatlı Prefabrikler ile Konaklama Yerlerinizi Yaptırın

Kurum ve kuruluşların bir numaralı tercihi olan prefabrik tatil konaklama yerleri, oldukça uygun fiyatlarda satışa sunuluyor. Sizler de sağlamış olduğu avantajlardan faydalanarak konaklama yerlerinizi yaptırmak isterseniz prefabrikleri tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler