Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bungalov Konaklama 91 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 10,14 m
  • Toplam m² 91 m²
Şu anda 71 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Bungalov Konaklama

Bungalov yapılar, hem şık hem de şirin yapısı ile tatil beldeleri ve doğa ile iç içe olan tüm noktalarda kullanılıyor. Hafta sonu kaçamağında sıklıkla tercih edilen bungalov konaklama seçenekleri, her bölgeye uygun yapısı ile ihtiyaçlarınızın giderilmesine olanak sağlıyor. Son dönemlerde minimalist yaşama olan talep her geçen gün artış gösteriyor. Küçük yapıların sağlamış olduğu avantajlara sahip olmak isteyen kurum, kuruluş ve bireysel kişiler prefabrik yapıları tercih ediyor. Prefabrik bungalov konaklama yapıları, her alana kurulabilen ve istenilen boyutlarda inşa edilebilen bir yapıdır. Bungalovlar, genel olarak küçük yapılı, her metrekareye konumlandırılabilen boyutları sayesinde prefabrik sektörünün üretmiş olduğu bir sistemdir. Fiyat bakımından da uygun fiyatlara sahip olmasından dolayı dilediğiniz her noktaya prefabrik bungalov konaklama yapıları tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Bungalov Yapılar İle Misafirlerinize Kusursuz Bir Alan Yaratın

Türkiye’nin her bir noktası gelişime açık ve turizm kenti olmasından dolay yerli ve yabancı birçok turist her yıl farklı noktalara akın ediyor. Gelen yerli ve yabancı turistler konaklamalar için güvenilir alanları tercih ederler. Sizler de adından sıkça söz edilen bungalov yapılarını yaptırmak isterseniz prefabrikleri tercih edebilirsiniz. Prefabrik bungalov konaklama yapıları, klasik betonarme yapılara göre daha kısa süre içerisinde teslim edilerek daha uygun fiyatlıdır. Klasik betonarme yapılar 1 ila 1,5 sene içerisinde teslim edilir. Aynı zamanda yapı içerisinde ekstra olarak değiştirmek ve eklemek istediğiniz noktalar var ise belirli bir bedel karşılığında yaptırabilme durumunuz vardır. Yapının elektrik tesisatı, boya, yer döşemesi gibi tüm işlemler sizler tarafından karşılanır. Ancak prefabrik yapılarda aynı durum söz konusu değildir. Prefabrik bungalov konaklama yapıları sizlere her detayı hazır olarak teslim edilir. Eklemek istediğiniz detaylar var ise proje aşamasında ekletebilirsiniz. Alanında uzman kişiler aracılığı ile oluşturularak son teknoloji ürünler ile inşa edilen bu yapılar her alanın aktif olarak kullanılabilmesine imkan tanıyor. Sizler de prefabrik bungalov yapıları ile dilediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Bungalov Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik bungalov konaklama yapıları tam anlamıyla fiyat ve performans ürünüdür. Her detayı ile kaliteli bir ürünün oluşmasını sağlayan bungalov konaklama | bungalov evler fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri ile satışa sunuluyor. Sizler de kendi bütçenize uygun olan prefabrik konaklama yapıları arasından ihtiyacınız olan modeli tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Yapısı gereği esnek bir malzeme olmasından dolayı depreme dayanıklı olarak üretiliyor. Müstakil olarak inşa edilebilen bir model olan prefabrik konaklamalar her alana kolaylıkla inşa edilebiliyor. Bungalov konaklama evleri ve doğayla iç içe bungalov tatil otelleri ile mükemmel bir tatil yapmak için en kaliteli bungalov ev fiyatlarını Karmod yapıyla bulun.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler