Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Öğrenci Evi Yapıları 204 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 22.69 m
  • Toplam m² 204 m²
Şu anda 89 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Okulların açılması ile birlikte öğrenci evlerine olan talep giderek artış gösteriyor. Ancak artan kira fiyatları nedeni ile ev bulmakla zorlanan öğrenciler daha farklı alternatiflere yöneliyorlar. Kalabalık şehirlerde yaşanan göç dalgaları ev fiyatlarının artmasına neden olduğu gibi, ulaşım araçlarına yakın olan noktalar da ev fiyatlarının yükselmesini sağlıyor. İnşaat malzemelerine gelen zamlar, prefabrik sektörünün ilerleme kaydetmesini sağladığı gibi birçok kurum ve kuruluş tarafından tercih ediliyor. Yatırım yapmak isteyen ve kendine ait bir öğrenci evi kurmak isteyen kişiler için büyük bir avantaj olan prefabrik öğrenci evi, kullanışlı modelleri ile herkese hitap ediyor. İster bireysel olarak, isterseniz de işletme amaçlı prefabrik öğrenci evi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Prefabrik öğrenci evi yapıları birden fazla kişinin eğitim ve öğretim sürecinde rahatlıkla konaklama yapabileceği bir alandır. Bu nedenle, öğrenciler kendilerini evinde gibi hissederler. Maliyet bakımından da oldukça uygun olan bu yapılar dilediğiniz her bölgeye kolaylıkla kurulum sağlanıyor. Prefabrik öğrenci evleri yatılı okul, lise, kolej veya üniversite öğrencileri gibi çok sayıda insan için uyku ve yaşam alanı sağlayan çelik yapılardır. Sizler de prefabrik yapıların avantajlarından yararlanarak öğrenci evi kategorisinden istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Öğrenci Evi Modelleri Nelerdir?

Prefabrik öğrenci evi seçenekleri sıklıkla rağbet gören bir ürün olmasından dolayı her isteği karşılayabiliyor. Tek katlı olarak tercih edilen prefabrik öğrenci evi, birden fazla oda seçenekleri ile birçok öğrencinin konaklamasına imkan tanıyor. Dilerseniz iki ila üç odalı olarak da yaptırabileceğiniz bu prefabrik yapıları ihtiyacınıza göre tasarlayabilirsiniz.

Prefabrik öğrenci evi modellerinin her detayı son teknoloji ürünler aracılığı ile özenle fabrikalarda, alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan bu yapılarda direkt olarak sizlerim tasarımı ele alınacağından dolayı her detayını kendiniz tercih edebilir ve projenizi oluşturabilirsiniz. Proje aşamasında öğrenci evi için eklemek istediğiniz noktalar var ise ekleyebilirsiniz. Projeniz tamamlandıktan sonra mimarlar tarafından onayı alınarak değiştirilmesi gereken noktalar değiştirilir ve kusursuz bir yapı oluşturulur. Fabrikalarda kesim işlemleri tamamlanan prefabrik öğrenci evi, donanımlı araçlara yerleştirilerek kurulum yapılacak olan alanlara yönlendirilir.

Prefabrik yapılarda dikkat edilecek noktalardan bir tanesi arsanın imar izninin alınmış olması gerekir. İmar izni alabilmek için ilgili mercilerden kısa süre içerisinde izin alabilirsiniz. İzin işlemlerinde yapının projesi, arsanın tapusu gibi belgeler teslim edilir. 2 ila 3 iş günü içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş yapılır ve kurulum aşamasına başlanır.

Prefabrik Öğrenci Evlerini En Uyguna Yaptırın

Prefabrik öğrenci evi için belirlenen fiyatlar oldukça uygun fiyatlardır. Sizlerde kendi bütçenize uygun olan modelleri tercih ederek dilediğiniz noktalara prefabrik öğrenci evi yaptırabilir ya da yüksek kiralardan kurtulmak adına ufak çaplı bir prefabrik tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler