Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yatakhane Yapıları 348 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 11,49 m
  • Genişlik 15,16
  • Toplam m² 348 m²
Şu anda 53 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Kurumsal firmaların kısa süreli işlerinde kullanılan yatakhaneler çok amaçlı olarak kullanılıyor. Aynı zamanda öğrenci yurtları olarak da tercih edilen bu yatakhane çeşitleri istenilen boy ve ölçülerde kullanılabiliyor. Özellikle küçük şehirlerde sıklıkla kullanılan prefabrik yapılar kaliteli malzemeleri ile uzun süreli olarak kullanılıyor. Bakımı, temizliği oldukça kolay olan bu yatakhaneler, kısa süreli kurulum yapılabilmesi açısından zamandan tasarruf edilmesi açısından kişi ve kurumlara avantaj sağlıyor.

Prefabrik sektörü, son dönemlere damgasını vuran bir sektördür. Her detayı ile kişilere birçok avantaj sağlayan bu yapılar her ihtiyaca cevap verilebilmesi nedeni ile herkese hitap ediyor. Klasik yapılarda oluşan fiyat artışları nedeni ile farklı sektörlere yönelen kurumsal firmaların ilk tercihi prefabriklerden yana oluyor. Sizlerde kendi ihtiyacınıza uygun olan prefabrik yatakhane seçeneklerinden yararlanarak ihtiyaçlarınızın kısa sürede giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Prefabrik Yatakhane Modelleri Nelerdir?

Prefabrik yatakhane modelleri istenilen boy ve ölçülerde tasarlanabiliyor. En çok tercih edilen seçenekler arasında yer alan tek katlı prefabrikler müstakil olarak istenilen her noktaya konumlandırılıyor. Yatakhane boyutları sizlerin ihtiyacına göre farklılık arz edebilmektedir. Bu nedenle prefabrik yatakhane yaptırmadan önce kaç odalı olacağına ve kaç kişinin istihdam edeceğinin belirlenmesi gerekir. Belirlendikten sonra istediğiniz ölçülerde tasarlayarak yaptırabilirsiniz.

Prefabrik yatakhaneler ergonomik tasarımları ve şık görünümleri ile kurulum yapılan alana ekstra hava katıyor. Modern teknoloji ile üretilen hazır yatakhane yapıları yatılı okullar, öğrenci yurtları ve askeri kışla  gibi yerlerde  kullanılan modern yapılardır. Yalıtım detaylarına yer verilen bu yapılarda kısa süre içerisinde tasarruf edebilme imkanınız bulunuyor. Yapımında kullanılan çelik konstrüksiyon malzemeler sayesinde uzun süreli kullanım sağladığı gibi depreme karşıda ekstra koruma sağlıyor.

Prefabrik yatakhaneler özel üretim tesislerinde her detayı milimi milimine hesaplanarak üretiliyor. Aynı zamanda prefabrik yapı sektöründe kullanılan programlar aracılığı ile alanında uzman kişiler yatakhanenizin planlamasını yaparak sizlere sunuyor. Sizlerde ekstra eklemek istediğiniz detayları ekleyebilirsiniz. Yatakhane içerisinde personel sayısının artacağı göz önünde bulundurularak alanında uzman kişiler sizlere çeşitli öneriler sunarak projenizin kusursuz olmasına ve ilerideki süreçlerde yapının verimli olarak kullanılmasını sağlıyor. Her detayı özenle yapılan prefabriklerin çelik taşıyıcı sistemleri tamamlandıktan sonra kapı, pencere, duvar, çatı ve elektrik tesisatlarının hazırlığı yapılıyor. Kısa sürede hazırlanarak teslimatı yapılan bu prefabrikleri istediğiniz her alana yaptırabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Prefabrik Yatakhaneleri Tercih Edin

Prefabrik yatakhaneler için belirlenen fiyatlar uygun fiyatlıdır kullanılan materyaller ve yatakhanenin boyutları yapının fiyatlarını etkileyen en önemli etkendir. Sizler, kendi bütçenize uygun olan prefabrik yatakhane yaptırabilirsiniz. Personellerinizin her gün kendisini evindeymiş gibi hissetmesini sağlayan bu prefabrikleri yaptırarak çalışanlarınız için özel ve kusursuz bir alan oluşturabilirsiniz. Yatakhane yapı modelleri ve fiyatları için firmamızın yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler