Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Yatakhane 474 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 26,46 m
  • Toplam m² 474 m²
Şu anda 28 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Tatil beldelerine olan rağbet yaz, kış fark etmeksizin her geçen gün artış gösteriyor. Özellikle kalabalık olan şehirlerde giderek artan nüfustan dolayı kiralık evlerin fiyatları oldukça yüksek fiyatlardadır. Aynı zamanda klasik betonarme yapılarda kullanılan malzemelerin fiyatlarının da yükselmesi nedeni ile satılık yapılar yüksek fiyatlardan satışa sunuluyor. Fiyatların bu denli yükselmesi nedeni ile yeniden bir yapı inşa etmek kurumsal ve bireysel kişiler için oldukça zordur. Yapılan araştırmalar neticesinde geçmiş dönemlerde tercih edilen klasik betonarme yapılar, şimdiki dönem ile kıyaslandığında yaklaşık %80 oranında azalarak kişi ve kurumların daha uygun alternatiflere yöneldiği gözlemleniyor. Prefabrikler, yapı sektörünün gözdelerinden bir tanesidir. Kaliteli yapıları, kısa süre içerisinde teslim edilebilmesi, kolaylıkla kurulum yapılması ve uygun fiyatları nedeni ile Türkiye’nin birçok noktasında görülen bu yapıları çok amaçlı ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz.

Pansiyon işletmesi sektöründe yer alıyor ya da bu alanda çalışmalar yapmak istiyorsanız prefabrik pansiyon tam olarak sizlerin isteğine göredir. Her detayı ile birçok fayda sağlayan prefabrikler, istenilen boy ve ölçülerde inşa edilebiliyor. Değişen ve gelişen teknolojiler sayesinde hızlı kurulum avantajı sunan bu yapılar, zengin model çeşitleri ile de herkese hitap ediyor. Kendi bütçenize uygun olan prefabrik pansiyon seçeneklerinden yararlanarak sizler de yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Pansiyonlar ile Tarzınıza Uygun Şık Bir Yapı Oluşturun

Pansiyonlar, insanların konaklama yaptığı yerler olmasından dış görünümünün şık ve kaliteli durması gerekir. Prefabrik pansiyon ve konaklama yapıları yapım süreçlerinde tamamen sizlerin istek ve arzusuna göre yapılar oluşturulmasından dolayı iç dizaynından, dış görünümüne kadar ne tarz bir yapı oluşturulacağına karar vererek proje aşamasında ekletebilirsiniz. Proje aşamaları tamamlanan pansiyonların her bir noktası aktif olarak kullanılabilecek şekilde dizayn edilerek yerden tasarruf etmenize imkan tanıyor. Aynı zamanda uzman kişiler tarafından detaylı bir şekilde incelenen projelerde eksik olan herhangi bir nokta var ise tekrardan projeye dahil edilerek her detayı özenle hazırlanıyor. Sizler de prefabrik pansiyon modelleri arasından ihtiyacınıza göre ister tek katlı, isterseniz de çift katlı olarak yaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlı prefabrik pansiyon ve konaklama yapıları almak istiyorsanız sizin için en iyi seçenekler ve en ucuz fiyatlarla tatil yazlık pansiyonlar bizde.

Prefabrik Pansiyon Fiyatları

Prefabrik pansiyon fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesine ve boyutuna göre değişkenlik gösterebilir. Ancak klasik yapılar ile fiyat karşılaştırılması yapıldığında prefabrik yapılar %80 oranında daha düşük fiyatlara yapılıyor. Sizler de yapılarınızın hangi boyutlarda olacağını belirleyerek dilediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.

Prefabrik pansiyon teslim süreçleri yaklaşık olarak 5 iş günüdür. Kısa süreli teslimatı sayesinde zamandan tasarruf etmenize yardımcı olan pansiyonları istediğiniz her noktaya konumlandırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler