Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik İşçi Koğuşu 736 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 12,75 m
  • Genişlik 28,97 m
  • Toplam m² 736 m²
Şu anda 40 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Dönemsel işlemlerde personeller için üretilen işçi koğuşları kısa süreli olarak kullanılıyor. Bu nedenle klasik betonarme yapılar yerine istenildiği zaman tekrardan kurulup, sökülebilen özelliği ile sıklıkla tercih edilen prefabrik yapıları yaptırabilirsiniz. Prefabrik işçi koğuşu, kaynaksız vidalı sistemler aracılığı ile üretilen ve güvenlikli yapısı ile ergonomik tasarıma sahip olan bir yapıdır. Maliyet bakımından değerlendirildiğinde oldukça uygun fiyatlara yaptırabileceğiniz işçi koğuşları, istenilen her noktaya konumlandırılabiliyor. Kurumsal firmaların istek ve arzusuna göre tek katlı, ya da çift katlı olarak projelendirilir. İşçi koğuşu içerisinde özel olarak eklemek istediğiniz detaylar var ise proje aşamasında ekleyebilme şansınız vardır. Prefabrik yapıların üretim aşamasından, teslim aşamasına kadar tüm süreçlerde alanında uzman kişilerden destek alarak hayal ettiğiniz tasarıma kavuşabilirsiniz. Çok yönlü kullanımları sayesinde ihtiyacınıza cevap veren prefabrik yapılar son dönemlerde adından söz ettirmeyi başaran bir firmadır. Her geçen gün yeniliklere imza atan prefabrik sektörü ile sizler de maliyetlerinizi en aza indirgeyebilirsiniz.

Hızlı Teslimatı, Uygun Fiyatları ve Yapı Güvenliği ile Prefabrikler Bir Numara

Prefabrik işçi koğuşu, işçi şantiye ranzası yaptırmaya karar veren kişilerin en çok araştırdığı sektörlerden bir tanesi prefabrik yapılardır. Her detayı ve sahip olduğu özellikleri sayesinde kullanıcılara çeşitli avantaj sağlayan bu yapılar, şık tasarımları ile istediğiniz görünümde dizayn edilebiliyor. Firmalar için kısa süreli işlemlerde yapının teslimatı en önemli noktalardan bir tanesidir. Klasik yapılarda teslimat süreçleri uzun bir zamanı bulabiliyor. Ancak prefabriklerde aynı durum söz konusu değildir.

Prefabrik işçi koğuşu için ilk olarak belirli bir proje hazırlanır. Bu proje ve plan dahilinde özel üretim tesislerinde kurulumu yapılan prefabrik koğuşlar, yaklaşık olarak 5 iş günü içerisinde üretilir ve 2 iş günü içerisinde tüm teknik özellikleri ile üretilerek sizlere teslim edilir. Zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olan bu prefabrik yapılar için kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerdir. Yüksek yapı güvenliği ile personellerinize konforlu bir yaşam alanı sunan prefabrikler klasik yapılara göre herkesin ilk tercihidir. Prefabrik işçi koğuşları inşaat, madencilik, sanayi veya petrol gaz çalışma kampında işçilerin uyuyup dinleneceği yüksek kaliteli mükemmel yapılar olarak üretilir.

Prefabrik İşçi Koğuşlarını Her Noktaya Yaptırabilirsiniz

Prefabrik işçi koğuşu için belirlenen fiyatlar oldukça uygun fiyatlardır. Kaliteli yapısı ile her bölgeye uygun olarak tasarlanan bu yapıların fiyatları tercih etmiş olduğunuz boyutlara göre değişkenlik gösterebiliyor. Her bütçeye uygun model seçenekleri ile kullanıcıların istediği boyutta üretilen bu yapıları ihtiyacınız doğrultusunda dizayn edebilirsiniz. Prefabrik işçi koğuşu yapılarında en çok tercih edilen boyut iki katlı 736 metrekaredir. Dilerseniz daha küçük metrekarelerde de yaptırabilirsiniz. Profesyonel hizmet ve uygun maliyetlerden yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler