Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik İşçi Koğuşu 736 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 12,75 m
  • Genişlik 28,97 m
  • Toplam m² 736 m²
Şu anda 20 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Dönemsel işlemlerde personeller için üretilen işçi koğuşları kısa süreli olarak kullanılıyor. Bu nedenle klasik betonarme yapılar yerine istenildiği zaman tekrardan kurulup, sökülebilen özelliği ile sıklıkla tercih edilen prefabrik yapıları yaptırabilirsiniz. Prefabrik işçi koğuşu, kaynaksız vidalı sistemler aracılığı ile üretilen ve güvenlikli yapısı ile ergonomik tasarıma sahip olan bir yapıdır. Maliyet bakımından değerlendirildiğinde oldukça uygun fiyatlara yaptırabileceğiniz işçi koğuşları, istenilen her noktaya konumlandırılabiliyor. Kurumsal firmaların istek ve arzusuna göre tek katlı, ya da çift katlı olarak projelendirilir. İşçi koğuşu içerisinde özel olarak eklemek istediğiniz detaylar var ise proje aşamasında ekleyebilme şansınız vardır. Prefabrik yapıların üretim aşamasından, teslim aşamasına kadar tüm süreçlerde alanında uzman kişilerden destek alarak hayal ettiğiniz tasarıma kavuşabilirsiniz. Çok yönlü kullanımları sayesinde ihtiyacınıza cevap veren prefabrik yapılar son dönemlerde adından söz ettirmeyi başaran bir firmadır. Her geçen gün yeniliklere imza atan prefabrik sektörü ile sizler de maliyetlerinizi en aza indirgeyebilirsiniz.

Hızlı Teslimatı, Uygun Fiyatları ve Yapı Güvenliği ile Prefabrikler Bir Numara

Prefabrik işçi koğuşu, işçi şantiye ranzası yaptırmaya karar veren kişilerin en çok araştırdığı sektörlerden bir tanesi prefabrik yapılardır. Her detayı ve sahip olduğu özellikleri sayesinde kullanıcılara çeşitli avantaj sağlayan bu yapılar, şık tasarımları ile istediğiniz görünümde dizayn edilebiliyor. Firmalar için kısa süreli işlemlerde yapının teslimatı en önemli noktalardan bir tanesidir. Klasik yapılarda teslimat süreçleri uzun bir zamanı bulabiliyor. Ancak prefabriklerde aynı durum söz konusu değildir.

Prefabrik işçi koğuşu için ilk olarak belirli bir proje hazırlanır. Bu proje ve plan dahilinde özel üretim tesislerinde kurulumu yapılan prefabrik koğuşlar, yaklaşık olarak 5 iş günü içerisinde üretilir ve 2 iş günü içerisinde tüm teknik özellikleri ile üretilerek sizlere teslim edilir. Zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olan bu prefabrik yapılar için kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerdir. Yüksek yapı güvenliği ile personellerinize konforlu bir yaşam alanı sunan prefabrikler klasik yapılara göre herkesin ilk tercihidir. Prefabrik işçi koğuşları inşaat, madencilik, sanayi veya petrol gaz çalışma kampında işçilerin uyuyup dinleneceği yüksek kaliteli mükemmel yapılar olarak üretilir.

Prefabrik İşçi Koğuşlarını Her Noktaya Yaptırabilirsiniz

Prefabrik işçi koğuşu için belirlenen fiyatlar oldukça uygun fiyatlardır. Kaliteli yapısı ile her bölgeye uygun olarak tasarlanan bu yapıların fiyatları tercih etmiş olduğunuz boyutlara göre değişkenlik gösterebiliyor. Her bütçeye uygun model seçenekleri ile kullanıcıların istediği boyutta üretilen bu yapıları ihtiyacınız doğrultusunda dizayn edebilirsiniz. Prefabrik işçi koğuşu yapılarında en çok tercih edilen boyut iki katlı 736 metrekaredir. Dilerseniz daha küçük metrekarelerde de yaptırabilirsiniz. Profesyonel hizmet ve uygun maliyetlerden yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler