Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Misafirhane Konukevleri 86 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 5,22 m
  • Genişlik 16,42
  • Toplam m² 86 m²
Şu anda 68 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Misafirlerin ağırlanması ve farklı şehirlerden gelen kişilerin konaklama yapabilmelerine imkan tanıyan misafirhane konukevleri her amaç ile kullanılabiliyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise; Öğretmenevleri her ilde mevcut olan ve konaklama fiyatları da diğer seçeneklere oranla oldukça düşük olan noktalardır. Herkesin konaklama yapabileceği bu öğretmenevleri her il ve ilçelerde yapılıyor. İnşaat sektörünün her geçen gün fiyat bakımından artış göstermesi nedeni ile klasik betonarme yapılar yerine farklı seçenekler tercih ediliyor. Bu seçenekler arasında bireysel ve kurumsal firmaların ilk tercihi olan prefabrik yapılar kullanılıyor. Prefabrik yapılar fiyat performans ürünü olmasından dolayı hem uygun bir yapı yaptırabilir, hem de profesyonel destek alabilirsiniz. Misafirhane konukevleri, dilediğiniz genişlik ve boyutlarda yapılabiliyor. En çok tercih edilen model ve boyutlar arasında tek katlı olan yapılar kullanılıyor. Yapısı gereği her noktasını rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımları bulunan bu prefabrikler birçok farklı modelleri ile kullanıcılar ile buluşuyor.

Misafirhane Konukevleri Uzun Süreli Olarak Kullanılabiliyor

Prefabrik misafirhane ve konukevleri yapımında kullanılan kaliteli malzemeler, yapının uzun süreli olarak kullanılmasına imkan tanıyor. Yaklaşık 12 ila 15 yıl arasında değişken sürelerde herhangi bir problem olmadan kullanabileceğiniz bu yapılar, çelik konstrüksiyon malzemelerden oluşturuluyor. Çelik konstrüksiyon malzemeler, dışarıdan gelen problemlere, olumsuz hava şartlarına, deprem gibi doğal afetlere karşın koruma sağlıyor.

Malzemesini kendiniz seçebileceğiniz ve konukevlerinin tasarım aşamasında birebir aktif rol alabileceğiniz bu yapılar, kısa süre içerisinde teslimatı ile zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Prefabrik yapıların her bir noktasını birebir kendiniz seçmeniz sizlere ekstra avantaj sağlıyor.  Klasik betonarme yapılar, yaklaşık olarak 1 ila 1,5 yıl arasında değişkenlik gösteren sürelerde teslim ediliyor. Aynı zamanda yapı içerisinde değiştirilmek istenen noktalar ve ekstra talep edilen özel alanlar için belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Prefabrik yapılarda aynı durum söz konusu değildir. Yapımın başlangıcından teslimat aşamasına kadar ekstra herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Yapının iç ve dış boyası, tesisatı, yer döşemesi gibi tüm işlemler prefabrik yapının fiyatına dahildir. Klasik yapı fiyatlarına göre %80 daha uygun  ve daha kullanışlı olan bu prefabrikleri tercih ederek sizler de dilediğiniz model yaptırabilirsiniz. Dünyanın yaşanabilecek en güzel prefabrik misafirhanesi Türkiye' nin bütün bölgelerinde, konukevleri otel benzeri ucuz bir konaklama yapı olarak yapılabilir.

Misafirhane Konukevleri Her Alana Kurulum Yapılabiliyor

Misafirhane konukevleri yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi, prefabrik yapıların hangi alanlara kurulum yapılabileceğidir. Prefabrik yapılar, her alana kolaylıkla kurulum yapılıyor. Aynı zamanda kullanılan malzemeler tüm çevre şartlarına uygun olarak tasarlanıyor. Türkiye’nin dört bir noktasında yaptırabileceğiniz bu prefabrikleri ihtiyacınıza göre yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler