Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Personel Yatakhanesi 339 m²

  • Yükseklik 2.5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 37,75
  • Toplam m² 399 m²
Şu anda 65 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

İş akışınızın verimini artırmak için personellerinizin konforunu ön planda tutmanız gerekir. Özellikle farklı şehirlerde yapılacak olan inşaat ve benzeri işlemlerde personellerin rahatlıkla kalabilmesi ve kendisini evinde hissedebilmesi için yatakhane yaptırılması gerekir. Uzun süreli kalınması gereken noktalarda önemli olan yatakhaneler maliyet açısından da diğer seçeneklere göre oldukça uygundur. Herhangi bir yatakhane olmadığı takdirde personelleriniz, farklı lokasyonlarda konaklarlar. Konaklama maliyetleri, her geçen gün giderek artış göstermekle birlikte servis ve benzeri araçlara da ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak prefabrik personel yatakhanesi seçenekleri dilediğiniz boyutlarda yapılabilen bir yapı olmasından dolayı personellerinizin ihtiyaç duyacağı tüm detayları rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Prefabrik personel yatakhanesi için belirlenen fiyatlar diğer seçeneklere göre en uygun seçenektir. Personellerin ayriyeten dinlenme alanları olmasından dolayı, çalışmalarının daha verimli olmasına olanak sağlar. Prefabrik yapılar, Türkiye’nin dört bir yanına kurulum yapılabilmesinden dolayı istediğiniz her noktaya dilediğiniz şekilde kurulum yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Personel Yatakhanesi Uzun Süreli Kullanım Sağlıyor

Prefabrik personel yatakhanesi, kusursuz tasarımları ve 1.kalite malzemeleri ile uzun süreli kullanıma uygun olarak yapılıyor. Herhangi bir bakım onarım ihtiyacına gerek kalmadan dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz bu prefabrikler, her ihtiyacınıza cevap veriyor. Özellikle küçük şehirlerde sıklıkla tercih edilen bu yapılar her geçen gün kullanım oranlarının artması nedeni ile farklı kategori ve model çeşitleri ile kurumsal firmalara sunuluyor. Üretimden, tedarik sürecine kadar tüm çalışanlar alanında uzman kişilerden oluşuyor olup, her detayı ile özenle ilgilenirler. Prefabrik yapınızda içinize sinmeyen herhangi bir durumda proje aşamasını değiştirebilir eklemek istediğiniz her detayı uzmanların görüşünü alarak ekletebilirsiniz.

Yemekhane mutfak catering | yatakhane koğuş yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi personel sayınızdır. Personel sayınıza göre dilediğiniz boyutlarda prefabrik yaptırma avantajınız vardır. Personellerinizin artması durumunda ya da daha farklı projelerde bu yatakhaneyi kullanabilme durumunuzu dikkate alarak prefabrik personel yatakhanenizi yaptırabilirsiniz.

Hızlı Kurulum Tekniği ile Prefabrik Personel Yatakhanenizi Oluşturun

Prefabrik personel yatakhanesi, yapım ve teslim süreçleri yaklaşık olarak 5 iş günüdür. Tercih etmiş olduğunuz prefabrik yapının genişliğine göre teslimat süreçleri farklılık gösterebilse de en geç 10 iş günü içerisinde teslim edilir. Prefabrik yatakhanelerdeki elektrik tesisatı, yer döşemesi, boya ve benzeri tüm işlemler hazır olarak sizlere sunulur. Karmod prefabrik yapının ürettiği yemekhane, mutfak, catering ve yatakhane, koğuş ve konaklama binaların öncüsü olmaya devam ediyor. Sizler, prefabrik yapı içerisine herhangi bir masraf yapmadan personel yatakhanenizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Oldukça şık tasarımları ile herkese hitap eden seçenekleri bulunan bu prefabrik yapılar için uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler