Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Personel Yatakhanesi 339 m²

  • Yükseklik 2.5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 37,75
  • Toplam m² 399 m²
Şu anda 58 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

İş akışınızın verimini artırmak için personellerinizin konforunu ön planda tutmanız gerekir. Özellikle farklı şehirlerde yapılacak olan inşaat ve benzeri işlemlerde personellerin rahatlıkla kalabilmesi ve kendisini evinde hissedebilmesi için yatakhane yaptırılması gerekir. Uzun süreli kalınması gereken noktalarda önemli olan yatakhaneler maliyet açısından da diğer seçeneklere göre oldukça uygundur. Herhangi bir yatakhane olmadığı takdirde personelleriniz, farklı lokasyonlarda konaklarlar. Konaklama maliyetleri, her geçen gün giderek artış göstermekle birlikte servis ve benzeri araçlara da ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak prefabrik personel yatakhanesi seçenekleri dilediğiniz boyutlarda yapılabilen bir yapı olmasından dolayı personellerinizin ihtiyaç duyacağı tüm detayları rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Prefabrik personel yatakhanesi için belirlenen fiyatlar diğer seçeneklere göre en uygun seçenektir. Personellerin ayriyeten dinlenme alanları olmasından dolayı, çalışmalarının daha verimli olmasına olanak sağlar. Prefabrik yapılar, Türkiye’nin dört bir yanına kurulum yapılabilmesinden dolayı istediğiniz her noktaya dilediğiniz şekilde kurulum yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Personel Yatakhanesi Uzun Süreli Kullanım Sağlıyor

Prefabrik personel yatakhanesi, kusursuz tasarımları ve 1.kalite malzemeleri ile uzun süreli kullanıma uygun olarak yapılıyor. Herhangi bir bakım onarım ihtiyacına gerek kalmadan dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz bu prefabrikler, her ihtiyacınıza cevap veriyor. Özellikle küçük şehirlerde sıklıkla tercih edilen bu yapılar her geçen gün kullanım oranlarının artması nedeni ile farklı kategori ve model çeşitleri ile kurumsal firmalara sunuluyor. Üretimden, tedarik sürecine kadar tüm çalışanlar alanında uzman kişilerden oluşuyor olup, her detayı ile özenle ilgilenirler. Prefabrik yapınızda içinize sinmeyen herhangi bir durumda proje aşamasını değiştirebilir eklemek istediğiniz her detayı uzmanların görüşünü alarak ekletebilirsiniz.

Yemekhane mutfak catering | yatakhane koğuş yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi personel sayınızdır. Personel sayınıza göre dilediğiniz boyutlarda prefabrik yaptırma avantajınız vardır. Personellerinizin artması durumunda ya da daha farklı projelerde bu yatakhaneyi kullanabilme durumunuzu dikkate alarak prefabrik personel yatakhanenizi yaptırabilirsiniz.

Hızlı Kurulum Tekniği ile Prefabrik Personel Yatakhanenizi Oluşturun

Prefabrik personel yatakhanesi, yapım ve teslim süreçleri yaklaşık olarak 5 iş günüdür. Tercih etmiş olduğunuz prefabrik yapının genişliğine göre teslimat süreçleri farklılık gösterebilse de en geç 10 iş günü içerisinde teslim edilir. Prefabrik yatakhanelerdeki elektrik tesisatı, yer döşemesi, boya ve benzeri tüm işlemler hazır olarak sizlere sunulur. Karmod prefabrik yapının ürettiği yemekhane, mutfak, catering ve yatakhane, koğuş ve konaklama binaların öncüsü olmaya devam ediyor. Sizler, prefabrik yapı içerisine herhangi bir masraf yapmadan personel yatakhanenizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Oldukça şık tasarımları ile herkese hitap eden seçenekleri bulunan bu prefabrik yapılar için uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler