Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Büro 415 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 22,69 m
  • Toplam m² 415 m²
Şu anda 88 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Büro İle Uygun Maliyetlere Ofis Oluşturun

Kurumsal ve küçük ölçekli firmaların en önem verdiği noktalardan bir tanesi maliyettir. Gerek taşınma gerekse de ofis için harcanacak olan bütçe en uygun maliyet ile hazırlanmalıdır. Son dönemlerde yaşanan ekonomik problemler ofisler için belirlenen maliyetlerinde artmasına neden olduğu gibi kira ve satılık ofisler neredeyse %70 oranında zamlı olarak sunuluyor. Kurumsal firmalar artan bu denli maliyetler neticesi ile kendi bütçesine uygun olan alternatif yöntemlere yöneliyorlar. Prefabrik büro, hem kurumsal hem de küçük ölçekli işletmeler için oldukça uygundur. Son dönemlerde en çok araştırılan yapılardan bir tanesi olan bu yapı, kısa süre içerisinde yapımı tamamlanması ile sizlere her yönden avantaj sağlayan bu ofisler istenilen düzeyde ve her noktaya üretimi yapılabiliyor. Hızlı ofis üretim ve kurulum kapasitesine sahip Karmod da prefabrik büro ve idari büro personel çözümleriyle Türkiye'nin seçkin firmaların tercihi oldu.

Prefabrik büro sıklıkla tercih edilmesinden dolayı küçük, orta, büyük ve dilerseniz 2 katlı olarak tercih edilebilmektedir. Ucuz maliyet, zamandan tasarruf gibi imkanlardan faydalanmanızı sağlayan bu prefabrikler uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Sizler de bütçeniz ile uyumlu olan prefabrik büro seçeneklerinden yararlanmak isterseniz büronuzun büyüklüğüne göre tercihte bulunarak prefabrik büroyu yaptırmaya başlayabilirsiniz. İdari büro personel çözümleri de Karmod sayesinde daha hızlı olmakta ve prefabrik büronuz kısa süre içinde sizlere sunulmaktafır.

Prefabrik Büro Yapımı ve Teslim Aşamaları Nelerdir?

Prefabrik büro yapım ve teslim aşamaları yaklaşık olarak 5 iş gününe tekabül eder. Ancak değişen prefabrik standartları teslim süresinin uzamasına neden olabilir. Örnek olarak gösterilecek olur ise; İki katlı bir prefabrik büro tercih ederseniz teslim süreci 10 iş gününe tekabül eder. Ancak sizler standart bir metrekareye sahip ofis tercih ederseniz de kısa süre içerisinde sizlere teslim edilir. Prefabrik büro yapım süreçleri son teknoloji fabrikalarda üretilir. Tercih etmek istediğiniz ofise göre prefabrik programlarında uzman kişiler yardımı ile bir tasarım projesi oluşturabilirsiniz. Bu proje aşamasında birebir sizler tasarım oluşturabileceğinizden dolayı projeye ekstra ekleyeceğiniz herhangi bir nokta var ise ekleme şansınız mevcuttur. Aynı zamanda çelik konstrüksiyon malzemeler aracılığı ile üretilmesinden dolayı uzun yıllar kullanıma uygundur. Aynı zamanda depreme dayanıklı olarak üretilmesi de ciddi problemlerin ortadan kaldırılmasına olanak sağlar. Sizler de prefabrik büro yapımlarını tercih ederek istediğiniz büroya sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Büro Fiyatları Nelerdir?

Prefabrik büro fiyatları tercih etmiş olduğunuz büronun büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir. Ancak prefabrik bürolar klasik betonarme yapılara oranla yaklaşık olarak %85 oranında daha uygun fiyatlarda satışa sunuluyor. Her firmanın bütçesine uygun olan fiyatları bulunan bu prefabrikleri dilediğiniz tüm noktalara kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Prefabrik büroları yaptırdığınız zaman tesisat, bakım ve onarım, boya, yer döşeme gibi işlemler için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Kurulum yapılacak olan alanlara prefabrik bürolar konumlandırıldıktan sonra alanında uzman kişiler tüm bu işlemler profesyonel şekilde yerine getirilir. Sizler de prefabrik büro yaptırarak hem bütçenize hem de konforunuza uygun bir alan yaratabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler