Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Sanal Ofis 106 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 6,48 m
  • Genişlik 16,42 m
  • Toplam m² 106 m²
Şu anda 92 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ergonomik tasarımları ile kurumsal şirketlerin gözdesi olan sanal ofis, her detayı ile kullanıcı dostu bir yapıdır. Kullanımı ve bakımı kolay olan sanal ofis fiyat bakımından değerlendirildiğinde piyasada yer alan diğer ofislere göre oldukça uygun fiyatlarda satışa sunuluyor. Her bütçeye, her kuruma ve her kişiye uygun olarak tasarlanabilmesinden dolayı ihtiyaçlarınızı giderebilmenize imkan tanıyor. Sanal ofis, çok amaçlı kullanılabilen bir üründür her ihtiyaca göre tasarlanabilme imkanınız vardır.

Sizler ne tür bir ofis istediğinizi belirleyerek bu plan doğrultusunda sanal ofislerinizi yaptırmaya başlayabilirsiniz. Yeni nesil ofis binalar içinde en çok tercih edilen modeller arasında tek katlı yapılar yer alıyor. Her alanın aktif olarak kullanılabileceği şekilde tasarlanan sanal ofisleri, ofisin kalabalık durumuna göre iki katlı olarak tercih edebilirsiniz. Yapım ve tasarım süreçlerinde birebir görev alacağınızdan dolayı değiştirmek ya da ekletmek istediğiniz noktalar var ise direkt olarak ekletebilme şansınız vardır. Sizlere her yönü ile avantaj sunan sanal ofisleri tercih ederek kısa süre içerisinde yaptırabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Şimdi siz de ünya çapındaki sanal ofis alanı, hazır yeni nesil ofis ortak çalışma binaları ve toplantı odaları oluşan geniş prefabrik hazır ofisler arasından seçim yapın

Sanal Ofis Yapım Süreçleri ile Hızlı Teslimat

Sanal ofis yaptırmak isteyen kişi ve kurumların merak ettiği noktalardan bir tanesi sanal ofisin yapım süreçleridir. Sanal ofisler özel üretim tesislerinde, projeye göre tasarlanarak yapılır. Proje aşamasında ofisin her bir noktası özel programlar aracılığı ile çizilir. Sizler dilerseniz projeyi direkt olarak kendiniz hazırlayabilir ya da alanında uzman kişilerden destek alarak çizim işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Sanal ofislerde boya, ofisin tadilat işlemleri, tesisat, yer döşeme gibi tüm aşamalar kurulum yapıldıktan sonra tamamlanır. Klasik betonarme ofislerde bu işlemler direkt olarak sizler aracılığı ile tamamlanır. Bu durumda sizlere ekstra maliyet kazandırmasından dolayı bütçenizi aşabilir. Sanal ofisler her yönü ile bütçenize uyum sağlar. Son dönemlerde en çok tercih edilen yapıların başında gelen sanal ofisler Türkiye’nin her noktasında kurulum yapılabiliyor. 1.kalite malzemelerden oluşturulan sanal ofisler çelik yapısı ile uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Aynı zamanda esnek bir yapısı olmasından dolayı depreme dayanıklı bir yapısı mevcuttur. Müstakil yapısı ile doğa ile iç içe olmanıza imkan tanıyan sanal ofisler ile hem uygun hem de hızlı teslimat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sanal Ofis Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Sanal ofisler için belirlenen fiyatlar yapının genişliğine, kullanılan malzemenin kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Ancak her bütçeye uygun olan yapıları ile herkesin ihtiyacına cevap veren sanal ofislere sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler