Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Modern Prefabrik Ofis 125 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 13,90 m
  • Toplam m² 125 m²
Şu anda 55 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ofisinizin ferah ve geniş olmasını isteyen kurumsal şirketler her yönü ile şirketlerinde değişikliğe gidiyor. Çeşitli bakım ve onarımlar yapılarak istenilen modele getirilen ofislerin bakım, onarım ve değişim maliyetleri günden güne değişkenlik gösterebiliyor. Her geçen gün yaşanan ekonomik problemler inşaat malzemelerini de derinden etkiliyor. Klasik beton bir ofis satın almak ya da kiralama ücretleri oldukça yüksek fiyatlarda satışa sunuluyor. Aynı zamanda müstakil yapıda ofisler standart plaza katına göre iki katı fiyatındadır. Bu nedenle kurumsal şirketler değişimlerini daha az maliyetle yapabilmek için prefabrikleri tercih ediyor. Modern prefabrik ofis İzmir içinde de arayışlarda olanlar için her detayı ile kurumsal şirketler için uygundur. Modern prefabrik ofis  inşa etmek isterseniz prefabrik ofisleri tercih edebilirsiniz. Fiyat bakımından herkese uygun olan prefabrikler kısa süre içerisinde yapımı tamamlanan bir yapıdır. Her detayı tamamen sizlerin isteğinize göre inşa edilen bu yapılarda ekstra olarak talep ettiğiniz herhangi bir durum var ise prefabriğin yapım aşamasında ekstra isteklerinizi ekletebilme şansınız vardır.

Modern Tesislerde Modern Üretimler

Prefabrik ofislerin yapımlarında son teknoloji ürünler kullanılmakla birlikte modern üretim tesislerinde üretimler yapılıyor. Her detayı özenli bir şekilde alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan prefabrik ofislerin yapım süreçlerinde birebir görev alacağınızdan dolayı hayallerinizde ki ofisi yaratmak için sizlere avantaj sunar. Bu avantajlardan yararlanmak için prefabrik ofisinizin ne kadar büyük olacağına karar vermeniz gerekir. Prefabrik ofislerde metrekare hesabına göre fiyat belirlenmesinden dolayı firmanız için en uygununu tercih edebilirsiniz. Modern prefabrik ofis ilk önce proje aşamasından geçerek mimarlar tarafından onaylanır. Bu aşamada ofislerde yer alan odaların ne kadar genişlikte olacağını, kaç oda olacağını ve benzeri tüm işlemler sizin direktifiniz ile ilerler. Yaklaşık olarak 5 iş günü içerisinde yapımı tamamlanan prefabrik ofisler, yaklaşık 2 iş günü içerisinde de kurulum yapılacak olan alanlara teslim edilir. Kesim işlemleri fabrikalarda tamamlandıktan sonra korunaklı bir şekilde nakliye araçlarına yerleştirilir. Kırılma, aşınma ve benzeri durumlar ile karşılaşmadan uzun yıllar prefabrik ofisleri kullanabilme şansınız vardır.

Prefabrik Ofisler ile Uygun Fiyatlı Ofise Sahip Olun

Her geçen gün birçok kurum tarafından talep edilen modern prefabrik ofis, herkese hitap eden yapısı ile kullanıcılar ile buluşuyor. Türkiye’nin dört bir noktasına kurulabilen prefabrik ofisler bakım, onarım, döşeme, tesisat gibi tüm işlemlerde de sizlere destek veriyor. Herhangi bir ücret ödemeden ofis içerisinde ki tüm detayları yaptırabilme imkanınız vardır. Bu işlemlerden faydalanmak ve her detayı ile sizlere avantaj sağlayan bu prefabrik ofisleri tercih etmek isterseniz yaptırmaya başlayabilirsiniz. Modern prefabrik ofis, depreme dayanıklı olarak üretilmekle birlikte uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlandığı gibi dışarıdan gelecek darbelere karşıda koruma sağlıyor. Özellikle köy okulları, küçük hastaneler, tanıtım ofisleri, belediye binaları için prefabrikler tercih edilerek yaptırılıyor. Karmod modern prefabrik ofis yapılarında liderdir. İzmir’de mimariyi ve modern hazır satış ofis tasarım yöntemlerini nasıl birleştirdiğimizi keşfedin.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler