Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Modern Prefabrik Ofis 125 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 13,90 m
  • Toplam m² 125 m²
Şu anda 79 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ofisinizin ferah ve geniş olmasını isteyen kurumsal şirketler her yönü ile şirketlerinde değişikliğe gidiyor. Çeşitli bakım ve onarımlar yapılarak istenilen modele getirilen ofislerin bakım, onarım ve değişim maliyetleri günden güne değişkenlik gösterebiliyor. Her geçen gün yaşanan ekonomik problemler inşaat malzemelerini de derinden etkiliyor. Klasik beton bir ofis satın almak ya da kiralama ücretleri oldukça yüksek fiyatlarda satışa sunuluyor. Aynı zamanda müstakil yapıda ofisler standart plaza katına göre iki katı fiyatındadır. Bu nedenle kurumsal şirketler değişimlerini daha az maliyetle yapabilmek için prefabrikleri tercih ediyor. Modern prefabrik ofis İzmir içinde de arayışlarda olanlar için her detayı ile kurumsal şirketler için uygundur. Modern prefabrik ofis  inşa etmek isterseniz prefabrik ofisleri tercih edebilirsiniz. Fiyat bakımından herkese uygun olan prefabrikler kısa süre içerisinde yapımı tamamlanan bir yapıdır. Her detayı tamamen sizlerin isteğinize göre inşa edilen bu yapılarda ekstra olarak talep ettiğiniz herhangi bir durum var ise prefabriğin yapım aşamasında ekstra isteklerinizi ekletebilme şansınız vardır.

Modern Tesislerde Modern Üretimler

Prefabrik ofislerin yapımlarında son teknoloji ürünler kullanılmakla birlikte modern üretim tesislerinde üretimler yapılıyor. Her detayı özenli bir şekilde alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan prefabrik ofislerin yapım süreçlerinde birebir görev alacağınızdan dolayı hayallerinizde ki ofisi yaratmak için sizlere avantaj sunar. Bu avantajlardan yararlanmak için prefabrik ofisinizin ne kadar büyük olacağına karar vermeniz gerekir. Prefabrik ofislerde metrekare hesabına göre fiyat belirlenmesinden dolayı firmanız için en uygununu tercih edebilirsiniz. Modern prefabrik ofis ilk önce proje aşamasından geçerek mimarlar tarafından onaylanır. Bu aşamada ofislerde yer alan odaların ne kadar genişlikte olacağını, kaç oda olacağını ve benzeri tüm işlemler sizin direktifiniz ile ilerler. Yaklaşık olarak 5 iş günü içerisinde yapımı tamamlanan prefabrik ofisler, yaklaşık 2 iş günü içerisinde de kurulum yapılacak olan alanlara teslim edilir. Kesim işlemleri fabrikalarda tamamlandıktan sonra korunaklı bir şekilde nakliye araçlarına yerleştirilir. Kırılma, aşınma ve benzeri durumlar ile karşılaşmadan uzun yıllar prefabrik ofisleri kullanabilme şansınız vardır.

Prefabrik Ofisler ile Uygun Fiyatlı Ofise Sahip Olun

Her geçen gün birçok kurum tarafından talep edilen modern prefabrik ofis, herkese hitap eden yapısı ile kullanıcılar ile buluşuyor. Türkiye’nin dört bir noktasına kurulabilen prefabrik ofisler bakım, onarım, döşeme, tesisat gibi tüm işlemlerde de sizlere destek veriyor. Herhangi bir ücret ödemeden ofis içerisinde ki tüm detayları yaptırabilme imkanınız vardır. Bu işlemlerden faydalanmak ve her detayı ile sizlere avantaj sağlayan bu prefabrik ofisleri tercih etmek isterseniz yaptırmaya başlayabilirsiniz. Modern prefabrik ofis, depreme dayanıklı olarak üretilmekle birlikte uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlandığı gibi dışarıdan gelecek darbelere karşıda koruma sağlıyor. Özellikle köy okulları, küçük hastaneler, tanıtım ofisleri, belediye binaları için prefabrikler tercih edilerek yaptırılıyor. Karmod modern prefabrik ofis yapılarında liderdir. İzmir’de mimariyi ve modern hazır satış ofis tasarım yöntemlerini nasıl birleştirdiğimizi keşfedin.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler