Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Satış Ofisi 340 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 18,83 m
  • Toplam m² 340 m²
Şu anda 61 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrikler her alanda kullanıma hazır olan ve istenilen ölçülerde yapılabilme imkanı ile kurumsal şirketlere büyük bir avantaj sağlıyor. Fiyat bakımından değerlendirildiğinde oldukça uygun fiyatlara temin edebileceğiniz prefabrik satış ofisi tüm ihtiyacınızı karşılayabilmenize olanak sağlıyor. Sizler de prefabrik satış ofisi tercihinde bulunarak hem uyguna hem de dilediğiniz tüm alanlara istediğiniz şekilde tasarlayarak yaptırabilirsiniz.

Prefabrik satış ofisi yapımında kullanılan materyaller çelik yapıda olan malzemelerden oluşuyor olup depreme dayanıklı olarak üretilmektedir. Aynı zamanda satış ofislerini ister çift katlı isterseniz de tek katlı müstakil olarak yaptırabilirsiniz. İnşaat sektöründe yaşanan ciddi fiyat artışları satış ofislerinin de fiyatının artmasına neden olmuştur. Bu nedenle bütçenize uygun bir satış ofisine geçmek ister sizlere büyük avantajlar sağlayan prefabrik satış ofisi yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Satış Ofisleri Yapım Süreçleri Nelerdir?

Prefabrik satış ofisi yaptırmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı noktalardan bir tanesi prefabrik ofislerin yapım süreçleridir. Modern prefabrik ofisler tercih etmiş olduğunuz genişlik ve büyüklüğe göre ortalama 5 iş günü içerisinde yapılarak dilediğiniz tüm noktalara donanımlı araçlar ile teslim edilir. Aynı zamanda prefabriklerin yapım aşaması da özel üretim tesislerinde tamamlanır. Yapım aşamasında son teknoloji ürünler kullanılarak her detayı özenle tasarlanarak istediğiniz şekilde dizayn edilir. Prefabriklerin sizlere sunmuş olduğu en önemli avantajlardan bir tanesi yapım süreçlerinde birebir görev almanızdır. Ofisinizin ne şekilde yapılacağı, büyüklüğü, genişliği tamamen size bağlıdır. Sizler prefabrik programları yardımı ile istediğiniz şekilde ofis yaptırabilirsiniz.

Ofis yaptırabilmek için ilgili yerlerden gerekli izinlerin alınması gerekir. İzin süreçlerinde satış ofisinizin tasarım ve proje planı izin süreçlerinin hızlandırılması adına mutlaka teslim edilmesi gerekir. Kısa süre içerisinde eksiksiz teslim edilen belgeler sonucunda sizlere olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş yapılır. Satış ofisleri sunmuş olduğu avantajlar dolayısı ile birçok kişi ve kurum tarafından tercih ediliyor. Türkiye’nin dört bir yanında kullanılan prefabrik satış ofisleri her alana kolaylıkla kurulum yapılabiliyor. Aynı zamanda bilinmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi satış ofisleri ile ilgili sizlere ekstra herhangi bir maliyet oluşmaz. Boya, tesisat ve döşeme gibi maliyetler alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Karmod olarak sizlere konut ve evler için hazır satış ofisi, emlak ve otomobil bayi satış ofisleri daha fazlası özel iş için hazır ofis ortamları sunuyoruz.

Prefabrik Satış Ofisi Fiyatları Her Bütçeye Hitap Ediyor

Prefabrik satış ofisi fiyatları piyasada yer alan klasik ofislere göre neredeyse %85 oranında uygun fiyata sahiptir. İstemiş olduğunuz boyut, genişlik, kullanılacak olan materyaller prefabriklerin fiyatını etkileyen en önemli unsurların başında gelse dahi herkesin bütçesine uyumlu olacak fiyatlar mevcuttur. Sizler de prefabrik satış ofisleri için belirlenen ortalama fiyatları araştırarak firmanızın bütçesini aşmayan yapıları tercih edebilirsiniz. Her alanda sizlere fayda sağlayacak bu prefabrikler kolay kurulumu ve alanında uzman olan kişiler aracılığı ile her detayı milimi miline hesaplanıyor. Sizler de prefabrik satış ofisleri ile uygun maliyete dilediğiniz ofise sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler