Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çelik Ofis Binası 214 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 6,48 m
  • Genişlik 16,41 m
  • Toplam m² 214 m²
Şu anda 21 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ofis binalarının depreme yönetmeliğine uygun olarak yapılması ve kaliteli malzemelerden oluşturulması en önemli unsurların başında geliyor. Fiyat politikasının her geçen gün değişiklik gösterdiği inşaat malzemeleri artan fiyatlardan kaynaklı olarak farklı yöntemler ile tasarlanarak yapılıyor. Fiyatların bu denli yüksek olması ofis binası tercih edecek olan kurumsal firmalarında bütçelerinin aşılmasına neden olduğu gibi farklı alternatif yöntemleri tercih ediyorlar. Prefabrik çelik ofis binaları oldukça kaliteli malzemelerden oluşturuluyor olup, uzun yıllar kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanıyor.

Çelik konstrüksiyon ofis yapıları dışarıdan gelen çeşitli problemlere karşın korunaklıdır. Çelik konstrüksiyon ofis binaları, önemli sayıda çalışanı barındıracak şekilde statik hesabı yapılarak üretilmiştir. Dayanıklı ve güvenli çelik ofis yapıları bu nedenle gönül rahatlığı ile dilediğiniz noktalarda tercih edebilirsiniz. Prefabrik çelik ofis binası yapım ve teslim süreleri kısa bir süre olmasından dolayı sizlere büyük bir avantaj sağlar. Klasik bir ofis binasını tasarlayarak yaptırmak yaklaşık olarak 1 ila 1,5 yıl arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Hem zaman hem de maliyet açısından dezavantaj sağlayan bu işlemler yerine prefabrikleri tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Çelik Ofis Binası Dayanıklı ve Ergonomik Yapıdadır

Prefabrik çelik ofis binası, özel üretim tesislerinde oluşturulduğu gibi alanında uzman olan kişiler tarafından da her bir noktası kontrol edilerek tasarlanıyor. Tüm üretim ve proje aşamasında görev almanızdan dolayı ofis içerisinde eklemek istediğiniz tüm noktaları ekleyebilme şansınız mevcuttur. Her bir noktasını aktif olarak kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilen bu ofisler ister tek katlı olarak, isterseniz de çift katlı olarak tercih edebilirsiniz.

Prefabrik çelik ofis binası Türkiye’nin her bir noktasında kurulum yapılabilecek şekilde üretiliyor. Bu nedenle kurulum aşamasında herhangi bir problem ile karşılaşmadan ofisinizi kullanıma hazır olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Prefabrik çelik ofisler, her detayı ile kişilere avantaj sağlıyor. İstenilen her konuma yapılabilmesi, uygun fiyat belirlenmesi, uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanması nedeni ile birçok kişiye hitap eden prefabriklerin kullanım oranları her geçen gün artış gösteriyor. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak ve hayallerinizde ki ofise kavuşmak isterseniz prefabrikleri tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Firmalar İçin Uygun Prefabrik Ofis Binaları

Prefabrikler, pandemi sürecinden itibaren en çok tercih edilen yapılardan bir tanesi olmasından dolayı yapım ve üretim aşamaları da geliştiriliyor. Alanında uzman kişiler aracılığı ile özenle hazırlanarak sizlere teslim edilen prefabrik ofis binaları için belirlenen fiyatlar her bütçeye uygun yapıdadır. Tercih etmiş olduğunuz prefabrik ofis binalarının fiyatını etkileyen belli başlı unsurlar vardır. Bu unsurların başında yer alan ofis binalarının genişliği ve metrekaresi, yapımında kullanılacak olan materyalin ne olduğu, proje aşamasında eklenecek olan ekstra aksesuar ve alanlar fiyatların etkilenmesine neden olabilir. Klasik ve standart boyutlarda yer alan prefabrik ofis binalarını tercih ederek hem uyguna hem de bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz. Kısa süre içerisinde teslim edilmesi sayesinde herkesin ihtiyacına uygun olan bu prefabrikler ile sizler de hayal ettiğiniz ofisi yaratabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler