Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Ofis Binaları 246 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 11,50 m
  • Genişlik 21,43 m
  • Toplam m² 246 m²
Şu anda 98 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ofis Binalarına Sahip Olmak Prefabrikler ile Artık Daha Kolay

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte prefabrik yapılarda da birçok değişim yapılmaktadır. Her bütçeye uygun olmasından dolayı herkesin tercihi olan prefabrikler son dönemlerde en çok tercih edilen yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Her noktaya kolay kurulum sağlanması ve ergonomik yapıları ile ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz satılık prefabrik ofis binası çok amaçlı kullanımları ve uygun fiyatları ile kurumsal şirketlerin dikkatlerini çekmeyi başarıyor. Yaşanan ekonomik problemler nedeni ile betonarme ofis maliyetleri oldukça yüksek fiyatlara satışa sunuluyor. Yapılan araştırmalar sonucunda klasik ofis binalarının tercihi neredeyse %70 oranında azalmaya başladığı gibi firmalar maliyetlerini düşürmek adına alternatif yöntemleri tercih ediyor. Bu alternatif yöntemler arasında revaçta olan prefabrik satış ofisi ile sizler de hem uyguna hem de dilediğiniz genişliğe sahip ofis yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Ofis Binaları Kısa Sürede Teslimi ile Kurumsal Şirketlerin İlk Tercihi

Prefabrik ofis binaları alanında uzman kişiler tarafından özel üretim tesislerinde milimi milimine hesaplanarak yapılıyor. Her detayı özenle hazırlanarak sizlere sunulan prefabrik ofis binaları yapımları yaklaşık olarak 5 iş günü içerisinde tamamlanarak sizlere teslim ediliyor. Prefabrik satış ofisleri için belirlenen teslim süreleri sizlerin tercih etmiş olduğu prefabrik yapının büyüklüğüne, genişliğine ve çeşitli özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı zamanda prefabrik ofis binalarının özel üretim tesislerinde kesim işlemleri tamamlandıktan sonra donanımlı araçlar ile kurulum yapılacak olan alanlara gönderilir. Yapının kurulumu, iç dizaynı, tesisat ve bakım onarım işlemleri yaklaşık olarak 2 iş günü içerisinde tamamlanır. Bu süre zarfında boya, yer döşeme ve benzeri tüm işlemler için ekstra herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Prefabrik ofis binası için belirlenen fiyat ne ise direkt ondan sorumlu tutulursunuz.

Prefabrik ofisler gerekli izinler alındığı takdirde her alana kurulabilmektedir. Sizler de bütçeniz ile uyumlu olan, çok amaçlı kullanabileceğiniz, deprem yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanan ve birçok yönü ile sizlere avantaj sağlayan prefabrik ofis binalarını tercih etmek isterseniz yaptırabilir ve kısa süre içerisinde prefabrik ofislere sahip olabilirsiniz. Karmod olarak satılık uygun fiyatlı prefabrik ofis binası ve yüksek kalite, Hızlı üretim ve montajla önemli maliyet tasarrufları sunan mükemmel prefabrik ofisler üretiyoruz.

Prefabrik Ofis Binaları ile Sizler de Bütçenize Uygun Olanını Tercih Edin

Prefabrikler, covid-19 salgını nedeniyle değer kazanan bir yapıdır. Her detayı ile bütçe dostu olan prefabrikler her geçen gün geliştirilmekte ve kendine değer katmaktadır. Her yöne uyumlu yapısı, uygun fiyatlı olması ve uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanmasından dolayı birçok kişi ve kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Sürekli olarak artan inşaat malzemeleri fiyatları ofis binalarının artış göstermesine neden olmuştur. Prefabrik ofis binaları için belirlenen fiyat skalası karşılaştırıldığında yaklaşık olarak %80 oranında bir fark bulunmaktadır. Klasik yapılarda ofisin bulunduğu konum, büyüklük ve genişlik fiyat politikasını etkileyen en önemli unsurdur. Sizler de düşük maliyetli ofis binası tercih etmek isterseniz prefabrikleri tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler