Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Satış Ofisi 146 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 7,73 m
  • Genişlik 18,92 m
  • Toplam m² 146 m²
Şu anda 80 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ofis, bütün zamanın geçirildiği ve evinizden daha çok kullanılan alanlardır. Bu nedenle ofisin kusursuz olması ve her detayı ile sizleri büyülemesi gerekir. Yeni bir ofis yaratmak, betonarme araçlar ile bir ofis inşa etmek maliyet açısından değerlendirildiğinde oldukça zor bir süreçtir. Özellikle pandemi sürecinde ortaya çıkarak etkisi sürdürmeye devam eden ekonomik kriz inşaat sektörünün azalmasına neden oluyor. Fiyatların her geçen gün artış gösterdiği inşaat malzemeleri ofis gibi yapıların fiyatlarının artmasına neden oluyor. Alternatif yapılar arasında yer alan prefabrikler, pandemi sürecinin etkisi ile birlikte adından söz ettirmeyi başaran bir sektör haline gelmiştir. Kurumsal sektörler için maliyet bakımından büyük önem arz eden prefabrikler ile ofis tasarımlarınızı dilediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Prefabrik satış ofis tasarımları süreçlerinde alanında uzman kişiler sizlere destek olarak her detayı ile tek tek ilgilenir. Ofis içerisine eklemek istediğiniz ekstra alanlar, ofisin iç dizaynı ve dış görünümü tamamen sizlerin istek ve arzusuna göre oluşturulur. Sizler de, satış ofisi tasarımları | inşaat satış ofisi ile şık ve ferah bir ofis yaratmak isterseniz prefabrikleri tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Satış Ofis Tasarımları Modelleri Nelerdir?

Kurumsal şirketler için prestij ve estetik görünüm ön plandadır. Bu nedenle yeni inşa edilecek olan ofisler görünüm bakımından şık ve ihtişamlı bir yapıya sahip olması gerekir. Hem uygun, hem şık, hem de her detayı ile sizleri büyüleyen bir ofis yaratmak prefabrikler ile artık mümkün. Herkesin zevkine hitap edecek şekilde dizayn edilen prefabrik satış ofisi istenilen renk modelleri ile istediğiniz şekilde yapılabilmektedir. Doğa ile iç içe bir alana prefabrik yaptırmak isteyen kurumsal firmalar ahşap modelleri tercih ediyor. Sizler de kurulum yapılacak olan alanlara göre, firmanızın kurumsal kimliğine göre prefabrik satış ofis tasarımları arasından kendinize uygun olanını seçebilirsiniz.

Klasik betonarme satış ofislerine oranla her geçen gün birçok kurumsal firmalar tarafından tercih edilen bu ofisleri dilediğiniz boyutta yaptırabilirsiniz. İster küçük, isterseniz de büyük metrekarede yaptırabileceğiniz prefabrikler her alana uygun olarak tasarlanmaktadır.

Prefabrik Satış Ofis Tasarımlarına Uyguna Sahip Olun

Prefabrik satış ofis tasarımları için belirlenen fiyatlar her bütçeye hitap edecek niteliktedir. Sizler yaptırmak istediğiniz prefabrik ofis tasarımları için ihtiyacınız olan metrekareyi belirleyerek uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Prefabrik yapıların tüm yapım süreçleri alanında uzman kadrosu ile kısa süre içerisinde tamamlanarak sizlere teslim edilir. Hazır satış ofis tasarımızla satış ekibiniz ve inşaat mühendisi & mimarlar için mükemmel bir uyum sağlayan kalıcı veya taşınabilir ofisler sunuyoruz. Sizler de hem zamandan hem de fiyattan avantaj sağlamak isterseniz prefabrikleri yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler