Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hazır Ofis Yapıları 40 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Genişlik 7,63 m
  • Derinlik 5,22 m
  • Toplam m² 40 m²
Şu anda 39 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Modern Tasarım Kullanım Ergonomisiyle Ofis Yapıları

Prefabrik yapıların lider üreticisi Karmod 40 m² prefabrike ofis ve yönetim binası fonksiyonel kullanımda ergonomik tasarımlı lüks ofis ve yönetim binaları üretmektedir. Uzun ömürlü yapı modeliyle teknolojik üretimi gerçekleştirilen prefabrik ofis ve yönetim binaları kısa sürede yerinde kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edilmektedir.

Karmod prefabrike yapılar 40 m² prefabrik ofis ve yönetim binası plan ve proje ayrıntıları hazır plan detaylarıyla burada incelemenize sunuluyor. 40 m2 hazır ofis binaları farklı sektörlerde çok amaçlı kulanım avantajıyla öne çıkıyor. Binanın panel sistem inşaatı sadece bir günde tamamlanabiliyor. Kurulum için tek yapmanız gereken Karmod teknik ofisince hazırlanmış beton planına göre bir zemin hazırlamanız. Zemin hazırlığınız sonrası tek bir araçla ofisin tüm yapı malzemesi getiriliyor. Bir yandan araçtan indirilirken diğer yandan kurulum başlıyor. Yüksek yalıtım özelliğine sahip panel sistem dış duvarlarla birlikte iç duvarlar kısa sürede birbirine geçmeli sistemle kuruluyor. Duvar kurulum aşamasında pvc pencere sistemiyle ana giriş çelik kapı ve iç oda panel kapıları da montajlanmakta. Elektrik ve su tesisatları, çatı makasları, çatı yalıtım serimi ve çatı örtüsü tamamlanarak binanın henüz birinci gününde ana kurulumu tamamlanmakta. Nadiren kurulum hava koşulları gibi olumsuzluklarda ikinci güne taşabilmektedir.

İlk gün kurulumu sonrası ofisin zemin şap atımı, ıslak zemin fayans benzeri uygulaması gerçekleştirildikten sonra sıra boyamasına geliyor. Karmod boya ekipleri sahaya geldiğinde başlayan iç ve dış boya işçiliği iki günde tamamlanarak müşteri kullanımına hazır sunuluyor. 40 m2 ofis yapı planında arka kısımda iki ayrı çalışma odası, solda bir oda ile sağ tarafta mutfakla beraber tuvalet yer alıyor.

Yeni Nesil Çok Katlı Ofis Yapıları

Gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışında bir çok yönetim ofisi projesi gerçekleştiren Karmod’un prefabrik ofis çözümleri arasında, yönetim merkezi ofisi, belediye başkanlık binası, satış ofisi, tanıtım ofisi, şantiye yönetim ofisi, şube müdürlüğü ofisi, sağlık ocağı, muhtarlık gibi çok sayıda ofis çözümü yer almaktadır.

Yemekhane yapıları 40 m² boyutlarında toplu olarak yemek molası verilen firmaların ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı olarak üretilmektedir. Bu yapılar daha çok ofis-çalışma alanlarında orta ve büyük çaplı şantiyelerde değerlendirilmektedir.

Sosyal tesis binaları, lüks yönetim ofisleri ile belediye hizmet binaları gibi çok sayıda kamu projesinde Karmod yeni nesil çok katlı ofis yapıları tercih ediliyor. Bu tarz binalarda genelde çok katlı ofis yapıları tercih ediliyor. Katlı prefabrik yapıların yoğun tercih gördüğü kullanım alanları arasında okul ve hastane binaları da yer alıyor. Prefabrik ofis yapıları uzun ömürlü kullanım, yüksek izolasyon ve hızlı kurulum üstünlükleriyle öne çıkıyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler