Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hazır Ofis Yapıları 40 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Genişlik 7,63 m
  • Derinlik 5,22 m
  • Toplam m² 40 m²
Şu anda 31 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Modern Tasarım Kullanım Ergonomisiyle Ofis Yapıları

Prefabrik yapıların lider üreticisi Karmod 40 m² prefabrike ofis ve yönetim binası fonksiyonel kullanımda ergonomik tasarımlı lüks ofis ve yönetim binaları üretmektedir. Uzun ömürlü yapı modeliyle teknolojik üretimi gerçekleştirilen prefabrik ofis ve yönetim binaları kısa sürede yerinde kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edilmektedir.

Karmod prefabrike yapılar 40 m² prefabrik ofis ve yönetim binası plan ve proje ayrıntıları hazır plan detaylarıyla burada incelemenize sunuluyor. 40 m2 hazır ofis binaları farklı sektörlerde çok amaçlı kulanım avantajıyla öne çıkıyor. Binanın panel sistem inşaatı sadece bir günde tamamlanabiliyor. Kurulum için tek yapmanız gereken Karmod teknik ofisince hazırlanmış beton planına göre bir zemin hazırlamanız. Zemin hazırlığınız sonrası tek bir araçla ofisin tüm yapı malzemesi getiriliyor. Bir yandan araçtan indirilirken diğer yandan kurulum başlıyor. Yüksek yalıtım özelliğine sahip panel sistem dış duvarlarla birlikte iç duvarlar kısa sürede birbirine geçmeli sistemle kuruluyor. Duvar kurulum aşamasında pvc pencere sistemiyle ana giriş çelik kapı ve iç oda panel kapıları da montajlanmakta. Elektrik ve su tesisatları, çatı makasları, çatı yalıtım serimi ve çatı örtüsü tamamlanarak binanın henüz birinci gününde ana kurulumu tamamlanmakta. Nadiren kurulum hava koşulları gibi olumsuzluklarda ikinci güne taşabilmektedir.

İlk gün kurulumu sonrası ofisin zemin şap atımı, ıslak zemin fayans benzeri uygulaması gerçekleştirildikten sonra sıra boyamasına geliyor. Karmod boya ekipleri sahaya geldiğinde başlayan iç ve dış boya işçiliği iki günde tamamlanarak müşteri kullanımına hazır sunuluyor. 40 m2 ofis yapı planında arka kısımda iki ayrı çalışma odası, solda bir oda ile sağ tarafta mutfakla beraber tuvalet yer alıyor.

Yeni Nesil Çok Katlı Ofis Yapıları

Gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışında bir çok yönetim ofisi projesi gerçekleştiren Karmod’un prefabrik ofis çözümleri arasında, yönetim merkezi ofisi, belediye başkanlık binası, satış ofisi, tanıtım ofisi, şantiye yönetim ofisi, şube müdürlüğü ofisi, sağlık ocağı, muhtarlık gibi çok sayıda ofis çözümü yer almaktadır.

Yemekhane yapıları 40 m² boyutlarında toplu olarak yemek molası verilen firmaların ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı olarak üretilmektedir. Bu yapılar daha çok ofis-çalışma alanlarında orta ve büyük çaplı şantiyelerde değerlendirilmektedir.

Sosyal tesis binaları, lüks yönetim ofisleri ile belediye hizmet binaları gibi çok sayıda kamu projesinde Karmod yeni nesil çok katlı ofis yapıları tercih ediliyor. Bu tarz binalarda genelde çok katlı ofis yapıları tercih ediliyor. Katlı prefabrik yapıların yoğun tercih gördüğü kullanım alanları arasında okul ve hastane binaları da yer alıyor. Prefabrik ofis yapıları uzun ömürlü kullanım, yüksek izolasyon ve hızlı kurulum üstünlükleriyle öne çıkıyor.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler