Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hazır Ofis Binası 588 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 32,73 m
  • Toplam m² 588 m²
Şu anda 40 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Hazır Ofisler Artık Daha Uygun Fiyatlara

İnşaat sektöründe yaşanan ciddi problemler ve ekonomik kriz inşaat malzemelerini de derinden etkileyerek fiyatların olduğundan daha yüksek tutarlarda yer almasına neden oluyor. Bu nedenle, inşa edilecek olan ofisler ofisin bulunduğu konum başta olmak üzere birçok faktörden kaynaklı olarak makul değerinin çok üzerinde fiyat belirlenerek kiralama yapılıyor ya da satışa sunuluyor. Prefabrik yapılar son dönemlerin en trend ürünleri arasında ilk sırada yer almasından dolayı hazır ofis olarak da tercih ediliyor. Fiyat bakımından kurumsal firmalar için büyük bir avantaj olan hazır ofisler istenilen tüm ölçülerde tasarlanarak kısa süre içerisinde yapımı tamamlanarak sizlere teslim ediliyor. Özellikle, kurumsal firmalar için zaman en önemli araçtır. Bu nedenle bir yerden başka bir noktaya taşınmak, tadilat işlemleri ile uğraşmak oldukça külfet bir iştir. Ancak hazır ofisler, tamamen sizin isteğinize göre hazırlanmasından dolayı ekstra herhangi bir işlem ile uğraşmanıza gerek kalmaz. İstediğiniz tüm noktalara kurulumu yapılabilen hazır ofisler birbirinden farklı model seçenekleri ile kullanıcılarına sunuluyor.

Hazır Ofis Yapım Süreçleri Nelerdir?

Hazır ofis yapım süreçleri son teknoloji ürünler ile fabrikalarda tamamlanıyor. Sizler hazır ofis modelleri arasından talep etmiş olduğunuz modeli alanında uzman kişiler aracılığı ile hazır ofis programları ile tasarlayabilirsiniz. Tasarım aşamasında ne tür bir ofis talep ettiğinizi, ofis içerisinde yer alacak olan odaların hangi boyutlarda olacağını projede belirtebilirsiniz. Hazır prefabrik ofis tasarım ve proje aşaması tamamlandıktan ve ilgili bölümlerden onay alındıktan sonra fabrikalarda milimi milimine hesaplanarak kesim işlemlerine başlanır. Kesim işlemleri sonrasında kurulum yapılacak olan alanlara nakliye araçları ile gönderim sağlanır. Yaklaşık olarak 2 ila 5 iş günü içerisinde tercih etmiş olduğunuz boyuta göre yapımı tamamlanır. Kurulum süreçleri de yaklaşık 2 iş günü kadar bir zaman diliminde yapılır. Ofis içerisinde tesisat, elektrik ve benzeri tüm bakım onarım işlemleri alanında uzman kişiler tarafından eklenir. Sizlerin ekstra herhangi bir harcama yapmanıza gerek kalmaz.

Hazır Ofislerin Kurumsal Firmalara Avantaj Sağlıyor

Hazır ofis, sağlamış olduğu birçok avantajları ile kurumsal firmaların en çok tercih ettiği seçenekler arasında ilk sırada yerini alıyor. Klasik beton bir ofis inşa etmek hem maliyet hem de zaman açısından oldukça uzun bir süreçtir. Aynı zamanda fiyat bakımından da hazır ofislere göre yaklaşık oranında daha yüksek fiyatlardadır. Sizler de hem uyguna hem de istediğiniz özellik ve boyutlarda bir ofis tercih etmek isterseniz hazır ofis seçeneklerinden yararlanarak kısa bir süre içerisinde ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Hazır ofisler, korunaklı bir yapıya sahip olmasından dolayı dışarıdan gelen zararlı etkenlerden etkilenmez. Uzun ömürlü kullanıma sahip olan hazır ofisler oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Kurumsal firmalar için fiyat bakımından büyük bir avantaj olan bu ofislerden faydalanabilirsiniz. Hazır ofis fiyatları arasında bütçenize uygun olanı seçmek için Karmod size pek çok seçenek de sunuyor. Türkiye'nin estetik hazır prefabrik ofis binası üreticisi Karmod hızlı üretim teknolojisiyle hazır ofis projelerinizi avantajlı fiyatlarla çözüm ortağınız oluyor.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler