Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hazır Ofis Binası 588 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 32,73 m
  • Toplam m² 588 m²
Şu anda 53 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Hazır Ofisler Artık Daha Uygun Fiyatlara

İnşaat sektöründe yaşanan ciddi problemler ve ekonomik kriz inşaat malzemelerini de derinden etkileyerek fiyatların olduğundan daha yüksek tutarlarda yer almasına neden oluyor. Bu nedenle, inşa edilecek olan ofisler ofisin bulunduğu konum başta olmak üzere birçok faktörden kaynaklı olarak makul değerinin çok üzerinde fiyat belirlenerek kiralama yapılıyor ya da satışa sunuluyor. Prefabrik yapılar son dönemlerin en trend ürünleri arasında ilk sırada yer almasından dolayı hazır ofis olarak da tercih ediliyor. Fiyat bakımından kurumsal firmalar için büyük bir avantaj olan hazır ofisler istenilen tüm ölçülerde tasarlanarak kısa süre içerisinde yapımı tamamlanarak sizlere teslim ediliyor. Özellikle, kurumsal firmalar için zaman en önemli araçtır. Bu nedenle bir yerden başka bir noktaya taşınmak, tadilat işlemleri ile uğraşmak oldukça külfet bir iştir. Ancak hazır ofisler, tamamen sizin isteğinize göre hazırlanmasından dolayı ekstra herhangi bir işlem ile uğraşmanıza gerek kalmaz. İstediğiniz tüm noktalara kurulumu yapılabilen hazır ofisler birbirinden farklı model seçenekleri ile kullanıcılarına sunuluyor.

Hazır Ofis Yapım Süreçleri Nelerdir?

Hazır ofis yapım süreçleri son teknoloji ürünler ile fabrikalarda tamamlanıyor. Sizler hazır ofis modelleri arasından talep etmiş olduğunuz modeli alanında uzman kişiler aracılığı ile hazır ofis programları ile tasarlayabilirsiniz. Tasarım aşamasında ne tür bir ofis talep ettiğinizi, ofis içerisinde yer alacak olan odaların hangi boyutlarda olacağını projede belirtebilirsiniz. Hazır prefabrik ofis tasarım ve proje aşaması tamamlandıktan ve ilgili bölümlerden onay alındıktan sonra fabrikalarda milimi milimine hesaplanarak kesim işlemlerine başlanır. Kesim işlemleri sonrasında kurulum yapılacak olan alanlara nakliye araçları ile gönderim sağlanır. Yaklaşık olarak 2 ila 5 iş günü içerisinde tercih etmiş olduğunuz boyuta göre yapımı tamamlanır. Kurulum süreçleri de yaklaşık 2 iş günü kadar bir zaman diliminde yapılır. Ofis içerisinde tesisat, elektrik ve benzeri tüm bakım onarım işlemleri alanında uzman kişiler tarafından eklenir. Sizlerin ekstra herhangi bir harcama yapmanıza gerek kalmaz.

Hazır Ofislerin Kurumsal Firmalara Avantaj Sağlıyor

Hazır ofis, sağlamış olduğu birçok avantajları ile kurumsal firmaların en çok tercih ettiği seçenekler arasında ilk sırada yerini alıyor. Klasik beton bir ofis inşa etmek hem maliyet hem de zaman açısından oldukça uzun bir süreçtir. Aynı zamanda fiyat bakımından da hazır ofislere göre yaklaşık %80 oranında daha yüksek fiyatlardadır. Sizler de hem uyguna hem de istediğiniz özellik ve boyutlarda bir ofis tercih etmek isterseniz hazır ofis seçeneklerinden yararlanarak kısa bir süre içerisinde ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Hazır ofisler, korunaklı bir yapıya sahip olmasından dolayı dışarıdan gelen zararlı etkenlerden etkilenmez. Uzun ömürlü kullanıma sahip olan hazır ofisler oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Kurumsal firmalar için fiyat bakımından büyük bir avantaj olan bu ofislerden faydalanabilirsiniz. Hazır ofis fiyatları arasında bütçenize uygun olanı seçmek için Karmod size pek çok seçenek de sunuyor. Türkiye'nin estetik hazır prefabrik ofis binası üreticisi Karmod hızlı üretim teknolojisiyle hazır ofis projelerinizi avantajlı fiyatlarla çözüm ortağınız oluyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler