Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

67 m² Çelik Ev

  • Salon 27 m²
  • Yatak Odası 15 m²
  • Yatak Odası 9 m²
  • Banyo 3 m²
  • Veranda 10 m²
Şu anda 49 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Çelik Yapı Evler Tam Deprem Güvenliği Demek

Çelik konstrüksiyon taşıyıcı sistemler kullanılarak modern tesislerde üretilen Karmod çelik yapı evler tam deprem güvenliğine sahip. Yapı güvenliği ile sizi ve sevdiklerinize huzurlu bir ev ortamı hazırlar. Modern mimari estetiği ve ergonomisiyle konforla mutluluğu birlikte yaşatır.

Karmod uzmanlığıyla tasarlanıp modern teknoloji ile donatılı hatlarda üretilen çelik sistem ev Söğüt modeli en çok satan konut modelleri arasında yer alıyor. Karmod uzmanlarınca özel yazılım programlar kullanılarak bilgisayar sisteminde tasarlanan bu ev konforuyla huzurlu yaşama özel. 2+1 ev tasarımımın en iyi örneklerinden birinin sergilendiği Söğüt kısa sürede hak ettiği ilgiyi gördü. Şimdiden şehrin stresinden uzak mekanlarda müstakil ev sahibi olmak isteyenlerce en çok tercih edilen modeller arasına girdi. Tasarımdaki ergonomisine çelik sistem yapı güvenliği üstünlüklerinin de uzmanlıkla eklendiği Söğüt modeli deprem güvenliğiyle de öne çıkıyor. Doğudan batıya, güneyden kuzeye ciddi deprem riskleriyle karşı karşıya bulunan ülkemizde bu yönüyle güvenli konut modeli oldu. Aynı zamanda sağlığımızı doğrudan etkileyen salgın dönemlerinde ailemizi güvence altına alabileceğimiz risklerden uzak ikinci bir evimiz oldu.

 

Mutluluk Çelik Villa Yapı Konforunda Gizli

2+1 evde Karmod Söğüt modelini öne çıkaran plan ve tasarım üstünlüklerinden de bahsetmekte yarar var. Öncelikle çelik konstrüksiyon ev sistemi iç mekanda son derece geniş mekanların hazırlanmasına önemli kolaylıklar sağlayan bir model. Örnek vermek gerekirse betonarme binalarda yapı güvenliği açısından vazgeçilemeyen devasa genişlikteki dikey kolonlar veya yatay kirişlere çelik sistemde ihtiyaç duyulmaz. Bu avantaj çelik evlere geniş mekanlar kazandıran planların hazırlanmasına büyük katkı sağlar. İşte bu avantajlar Söğüt çelik ev modeli planına en iyi şekilde yansıtıldı. Öyle ki brüt metrajla net metraj arasında adeta hiç fark olmayacak şekilde.

Söğüt evin dış tasarım şıklığında ön cepheden bakıldığında sola yerleştirilmiş genişçe bir veranda hemen dikkatinizi çeker. Bu veranda konutun doğayla iç içe müstakil kullanımına ayrı bir konfor katıyor. Bahar ve yaz aylarında hem bahçenin hem de doğanın güzelliği bu alanda doyasıya yaşanıyor. Verandadan geçerek çelik kapıdan içeri girdiğinizde 2+1 ev için oldukça geniş ve iddialı bir salon sizi karşılar. Birinin verandaya açıldığı üç yönde üç ayrı pencere yerleşimiyle salonun sürekli aydınlığına büyük katkı sağlanmış. 2+1 ev modellerinin genelinde olduğu gibi Söğüt modelinde de Amerikan mutfak sistemi plana yerleştirilmiş. Salonun tam ortasından sağa yöneldiğinizde biri girişe göre önde diğeri ise arkada iki ayrı yatak odası bulunuyor. Ön cephedeki oda diğerine göre daha geniş. Arka tarafta yer alan oda çocuk odası olarak değerlendirilebilir. İki oda arasına ise banyo ve tuvalet birlikte yerleştirilmiş durumda. Stresten uzak, güvenli ve sağlıklı bir müstakil eve sahip olmanız için Söğüt önerebileceğimiz en doğru ve en iyi tercihlerden biri olacaktır.

Çelik Ev Mutluluğu İçin Harekete Geçin

Hayata geçirmek istediğiniz bir çelik yapı ev ve villa projeniz mi var? Karmod olarak 1986 yılından bugüne sektöründe liderliği, mimar, mühendis ve üretim kadrosuyla hizmetinizdeyiz.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

 

     

En Çok İncelenenler