Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

118 m² Çelik Ev

  • Salon 29 m²
  • Yatak Odası 17 m²
  • Yatak Odası 14 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 6 m²
  • Banyo 6 m²
  • Banyo 4 m²
  • Veranda 6 m²
  • Antre 13 m²
  • Mutfak 16 m²
Şu anda 23 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Çelik konstrüksiyon ev sistemiyle yeni nesil müstakil konutlar üreten Karmod yenilikçi planlarla da öne çıkıyor. 1986 yılından bugüne prefabrik yapı sektöründeki uzmanlığın yansıdığı bu evler çok sayıda üstünlüğe sahip. Sadece Türkiye’de her yıl yüzlerce aileyi bireysel müstakil konutla buluşturan Karmod yeni ev modellerine müşteri deneyimlerini de ustalıkla yansıtıyor. Müşterilerine üretip hazır kurulumla teslim ettiği çok sayıda eviyle ilgili her yıl düzenli olarak bilgi ediniyor, geri dönüşleri kayıt altına alıyor. Daha iyisi için müşteri deneyimlerine büyük değer veren Karmod not aldığı geri dönüşleri yeni ev tasarımlarına uzmanlıkla yansıtıyor. Sürdürülebilir kalite yönetimi ve sağladığı konforu devamlı kılmak için yenilikçi teknolojiler de takibe alınıyor.

Tasarım aşamasında gerçekleştirilen toplantılarla yoğunlaşan konut beklentileri netleştirilerek çalışmalara titizlikle başlanıyor. Tasarımın her aşamasında uzmanlarca özel yazılım programlarının kullanılıyor. En güzel, güvenli ve sağlıklı ev modelleri Karmod farkıyla ortaya konuluyor. Tasarımı tamamlanan konut projelerinde yapı güvenliğinin sağlanmasındaki en önemli etken statik hesaplama da bu aşamada gerçekleştiriliyor. Statik hesap denetiminde yine özel yazılım programının avantajı tartışılmaz. Her yeni modelde titizlikle yürütülen bu çalışalar meyvesini veriyor ortaya özellikle tercih edilen yenilikçe ev modelleri çıkıyor. Beğendiğiniz her evin yapı güvenlik hesaplamaları ve uygulama uygunluğu, eve özel projelendirilmiş elektrik ve su tesisatları en ince detayına kadar hazırlanmış durumda. Özel bilgisayarda tasarlanan beğendiğiniz evin üretimi yine bilgisayar otomasyonuyla çalışan modern ev üretim hatlarında gerçekleştiriliyor. Tasarımdaki tüm detaylar teknolojik hatlarda bire bir detaylarıyla işlenerek hazırlanıyor. Duvarları, çatısı, kapısı, penceresi, elektrik ve su tesisat malzemeleri, vitrifiye ve armatürleriyle hazırlanan ev kurulum yapılmak üzere dilediğiniz yere sevk ediliyor. Karmod uzman ekiplerince başka ustalara ihtiyaç duyulmadan kurulum yapılarak boya içşiçiliği dahil kullanımınıza teslim ediliyor.

 

3+1 çelik konstrüksiyon ev planındaki 118 m² Kardelen ev modeli de bahsi geçen güvenli evler arasında yer alıyor. Uzmanlıkla tasarlanan bu ev müstakil konut tercihlerinde en genişini arzulayanlar için hazırlandı. Sol ve sağda iki ayrı cumba çıkıntısı evin dış tasarımında fark edilen ayrıntılardan. Evin giriş kısmında ortada yer alan veranda dış mekan kullanımını sevenlere özel. Verandadan içeri girişte T şeklinde arkaya uzanan bir antre bulunuyor. Solda cumba çıkıntısıyla genişçe bir salon 27 m2 büyüklüğe yaklaşıyor. Diğer cumbanın yer aldığı sağda ise 15 m2’ye yakın büyüklüğüyle yine genişçe mutfak yer alıyor. Planda üç ayrı oda tuvalet ve banyo ile birlikte arka alana kullanım ergonomisiyle yerleştirilmiş durumda. Sağdaki büyük oda ebeveyn banyosu ve giysi bölümüyle öne çıkıyor.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler