Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

95 m² Çelik Ev

  • Salon 22 m²
  • Yatak Odası 16 m²
  • Yatak Odası 13 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Veranda 11 m²
  • Veranda 10 m²
  • Banyo 5 m²
  • Banyo 3 m²
Şu anda 36 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Çelik Villa Fiyatları ve Modelleri ile Şehrin Stresini Geride Bırakın

Şehrin gürültüsü, trafiğin yaşattığı stresi, kat kat beton yığınına dönüşmüş apartmanların boğuculuğu gibi çok sayıda sorun kimi bunaltmaz ki. Siz de bu karmaşadan bunaltınız hatta günün doğumunu bile izlemeyi unuttunuzsa müstakil yaşam en iyi çıkış yolu. Karmod Gündoğumu ile yeni günün başlangıcına şahit olmak kuşkusuz size de çok iyi gelecek.

Doğan güneş yükselecek tam tepeye gelecek sonra da akşamın serinliğinde uzaktaki engin dağların arkasından gözden kaybolacak. Yeni evinizde güneşin yükselirken an be an değişen güzelliklerine doyum olmaz zevkle şahit olacaksınız. Akşam günbatımını solgun kızıllığa dönene kadar sınırsızca izleyebileceksiniz. Kendinizi şehrin boğucu ortamından kurtaracak doğayla baş başa kalacaksınız. Doğadaki yeni evinizde başladığınız yeni yaşamın her anında kendinizi iyi hissedeceksiniz. Şehrin içimize nüfus eden stresi ve birikmiş öfkesi yerini sükûnete bırakacak. Hayat normal akışa yani doğallığa dönecek.

 

Konforuyla 3+1 Çelik Villa Modeli

3+1 çelik evle kendinizle beraber sevdiklerinizi de doğanın huzur veren ortamıyla buluşturun. Kendinize bu iyiliği mutlaka yapın, doğayla baş başa müstakil ev ortamında özgür yaşamın tadını çıkartın. Üstelik depreme güvenli sağlıklı çelik konstrüksiyon ev modeliyle. Karmod Gündoğumu size ve sevdiklerinize dört mevsim güvenle yaşayabileceğiniz huzurlu bir ev sunuyor. Kışta, yazda, baharlarda kar, yağmur, fırtına, güneş doğal seyriyle değişerek birbirini takip ederken evinizdeki konfor ve mutluluk hep aynı kalacak. Çelik evin güveni sizi ve ailenizi koruyacak, ergonomisi her an konforu yaşatacak.

Güven, mutluluk ve huzurla birlikte paylaşacağınız sevgiler için 97 m² Gündoğumu size fazlasıyla yetecek. Şirin verandasında doğayla baş başa kalmak size çok iyi gelecek. Güneşle birlikte kuşlar sahne alacak güzel sesler birbirine karışacak. Yağmurun toprağa düşüşüyle yükselen koku sizi mest edecek, aynı kokuyu derinden derinden tekrar tekrar hissetmeyi arzulayacaksınız. Gündoğumu evin içine girdiğinizde genişçe bir antrede sola ve sağa odalar dizilmiştir. Tabi ki en önde sağda genişçe bir mutfak plana yerleştirilmiş. Yakınlığıyla mutfaktan verandaya geçiş oldukça kolay. Yaz ve bahar aylarında mutfakta hazırlanan kahvaltılar ve leziz yemeklerin tadına verandada manzara eşliğinde bakılacak. Bahçe işleriyle uğraşmaktan yorulduysanız günün neşeli yorgunluğunu solda yer alan geniş salonda köpüklü bir Türk kahvesiyle üzerinizden atabilirsiniz. Mutfağa bitişik bir odayla beraber arkada sağlı sollu iki ayrı yatak odası günün yorgunluğunu üzerinizden tam atmak için birebir. Odalardan birinde ebeveyn banyo plana yerleştirilmiş. Ortak kullanımdaki banyo ve tuvalet ise antrenin bitiminde yer alıyor.

Çelik Villa Fiyatları ve Modellerini İncelemeye Ne Dersiniz?

Karmod hazır konut üretimindeki uzmanlığıyla en estetik tasarımlar hazırlıyor. Çelik villa fiyatları ve modelleri depreme dayanıklı yüksek kaliteli, ekonomik, estetik, hızlı ve pratik hafif çelik villa yapı modelleri ve fiyatları ile size özel konutlar Karmod’da.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler