Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

101 m² Modern Çelik Ev

  • Banyo 3 m²
  • Banyo 5 m²
  • Salon 22 m²
  • Veranda 11 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Antre 10 m²
  • Oda 10 m²
  • Oda 13 m²
  • Oda 16 m²
Şu anda 82 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Doğal yaşamı seviyorsunuz aynı zamanda sevdiklerinizden de vaz geçemiyorsanız İkiz Ev tam size göre. Müstakil yaşama başlarken yanınızda dostlarınıza da yer açın. İkiz ev modeliyle kendinizle birlikte dostunuza da yeni ev sahibi olma mutluluğunu yaşatın. Konut tasarım uzmanlarınca özel tasarlanan Karmod İkiz çelik konstrüksiyon ev birbirine simetrik olarak hazırlanan iki adet 2+1 evi bir çatı altında sunuyor. Vazgeçemeyeceğiniz şehirdeki komşuluk ve dostluğunuzu aynı müstakil ev konforuna taşıyor. Ortak değerlere birlikte sahip çıkılıyor mutluluklar paylaşıldıkça artarken dostluklar daha da sıkı bağlarla pekişiyor. İkiz ev doğada hiç bıkmadan dostlarınızla her güne farklı etkinlikler planlamanızı kolaylaştırıyor, yeni adrenallere heyecan katıyor.

Müstakil ev sahibi olmak İkiz evle çok kolaylaşıyor. Temel giderleri minimize ederek konut finansman sorununuza tam çözüm getiriyor. Arsa, temel, nakliye, işçilik gibi giderlerde gerçek tasarrufla hem size hem de dostlarınıza müstakil ev sahibi olma yolunu açıyor. Uzun yıllardır kurduğunuz hayaller şimdi gerçeğe dönüşüyor. Yeni evinizin arsasını komşu olacağınız dostunuz veya yakınınızla birlikte daha iyi imkanlarla alabilirsiniz. Yeni evinizin kurulumu öncesi hazırlatacağınız zemin betonunda hem malzemeden hem de işçilikten büyük tasarruf sağlayacaksınız. Tek bir araçla sevk edilebilen Karmod Ekiz evle Türkiye’nin neresine olursa olsun nakliye giderlerinden yarı yarıya tasarruf ederek kazançlı çıkacaksınız. En kısa sürede kurulumla aynı anda iki eve sahip olurken dostlarınızla tek çatı altında buluşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Hep beraber güzel günler geçirecek uzun yıllar mutlulukla anlatacağınız anılar biriktireceksiniz. Birlikte başlattığınız bu dostluk nesilden nesile uzun yıllar artarak büyüyecek.

 

Müstakil konutta ikiz daire plan örneğinin en güzel tasarımının ortaya konulduğu bu evde fonksiyonel kullanım ergonomisine büyük önem gösterildi. Tek çatı altında bu ayrı evleri baba – oğul, abi – kardeş, birbirine uzun yılların birikimiyle bağlı dostlar en iyi şekilde kullanabilecek. Akrabalık ve dostluklar pekişecek birlikte aktivitelerin yapılacağı güzel yıllar geçirilecek. İkiz konut içerisinde 2+1 planda iki ayrı daire yer alıyor. Evin sağ ve solunda yer alan özel çıkıntılar arasına fonksiyonel kullanımda genişçe bir veranda yerleştirildi. İki evin ortak alan kullanımı için düşünülen bu plandaki verandayı arzu ederseniz ortadan bölme ile ayırmanız mümkün. Tercih tamamen size bağlı. İki dairenin simetrik planla yerleştirildiği evin ana girişlerinden içeri adım atıldığında genişçe bir salon karşılar. Salonda arka bölüme mutfak yine ergonomik kullanım kriterine göre ustalıkla yerleştirilmiştir. Her iki evin sol ve sağ çıkıntılarına birer oda yerleştirilmiştir. Her iki dairede de arka sol ve sağda iki ayrı yatak odası hazırlanmıştır. Tuvalet ve banyolar kenar ortalarda yer alıyor. Karmod İkiz müstakil konutlar dost ve sevdiklerinizle yan yana yaşamınız için tüm avantajlarıyla sizi bekliyor.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.'' 

     

En Çok İncelenenler