Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

51 m² Çelik Ev

  • Salon 20 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Banyo 4 m²
  • Veranda 7 m²
Şu anda 52 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Çelik Villa Fiyatları Konut Tercihiniz Değişecek

Modern mimari konut tasarımı, depreme dayanıklı yüksek yapı güvenliği, modern üretimi ve en cazip çelik villa fiyatları ile konut tercihiniz değişecek. Karmod sektördeki uzmanlığıyla içinde yaşamın mutluluğa dönüştüğü en güvenli konutlar üretiyor. Ülkemizdeki hızlı ve ekonomik konut ihtiyacına; dikeyden yatay mimariye dönüştüren, tek katlı veya çift katlı müstakil çelik villa fiyatları ve projeleri beğeninize özel.

Çelik konstrüksiyon ev sistemiyle üretilen İznik modeli Karmod uzmanlığının yansıdığı çok sayıda 2+1 konut plan alternatifleri arasında yer alıyor. Köyde, kasabada, yaylada veya şehre yakın doğal ortamlarda müstakil konut tercihlerinde en çok ilgi gören ev modelleri arasında yer alıyor. Bir ailenin tüm bireyleri için hep birlikte bir arada sağlıkla yaşayacaklar, mutluluk ve sevinçleri paylaşacakları ev ortamı Karmod İznik konut modelinde. Şehrin insanı boğan stres ve gürültüsünden bunaldığınızda veya sağlık endişesiyle ailenizi koruma altına almak istediğinizde müstakil konut konseptiyle İznik size özel. Yeni evinize her gelişinizde tatlı bir heyecan ve mutluluk veren tüm duyguların sizi ve ailenizi sardığını hissedeceksiniz. Çelik ev güven verecek, huzur verecek sizi her seferinde doğaya çekecek.

 

Doğayla İç İçe Bir Yaşam Çelik Villada Sizi Bekliyor

Doğayla iç içe nezih bir ortamda sizi ikinci bir ev sahibi yapacak İznik eve yakından bakmaya ne dersiniz? Öncelikle Karmod çelik evlerin tamamı özel bilgisayar yazılımı kullanılarak tasarlanıp projelendiriliyor. Yaşam alanlarını konforla buluşturan ergonomi bilgisayar ortamında gerçekleştirilen tasarımla ortaya konuluyor. Aynı yazılım ortamında eve yapı güvenliği kazandıran mühendislik statik hesaplamaları da uzmanların kontrolünde gerçekleştiriliyor. Hazırlanan konut projesi yine bilgisayar sistemine entegre edilmiş modern teknolojiyle donatılı makine otomasyon hattında üretime alınıyor. Çelik konstrüksiyon sistemin kullanıldığı bu sistemde İznik ev modelinin çelik duvar blokları, ana taşıyıcı çelik aksamlar, çelik çatı makasları ve bağlantıları üretiliyor. Diğer hatlarda da aynı zamanda çelik kapı ve pvc çift camlı pencereler hazırlanıyor. Eve özel projelendirilmiş elektrik tesisat malzemeleri aydınlatma armatürlerine kadar hazırlanarak paketleniyor. Aynı şekilde özel projeli atık ve sıhhi su tesisat malzemeleri de en iyi kalitelerden tedarik edilerek hazırlanıyor. Tek bir araca yüklenen Karmod İznik modeli Türkiye’nin her iline her köyüne tüm malzemeleriyle sevk ediliyor. Nakliyenin tamamlandığı gün evinizin kurulacağı yerde hazır edilen Karmod’un uzman ekipleri kuruluma başlıyor. Duvarlar saatler içerisinde yükselmeye başlıyor. Çatı makasları montajlanarak yalıtım uygulaması tamamlandıktan sonra çatı örtüsü kapatılıyor. Ana giriş çelik kapısı, pencereleri, iç oda kapıları, elektrik ve su tesisatları sadece bir kaç gün içerisinde tamamlanan ev ortaya çıkıyor. Islak zemin fayanslarıyla zemin şap uygulamaların zevkinize göre hazırladıktan sonra boya ekipleri gelerek evin iç ve dış boyasını tamamlayarak evi kullanımınıza sunuyor. Siz de şimdi kararınızı vererek 2+1 çelik ev İznik modeline kısa sürede sahip olun mutlulukla yaşayacağınız ev hayalinizi ertelemeyin.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

 

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler