Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

45 m² Çelik Ev

  • Salon 21 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 6 m²
  • Banyo 4 m²
  • Veranda 4 m²
Şu anda 32 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Güven ve Konforuyla Mutluluğu Yaşatan Çelik Konstrüksiyon Evler

Hep anılarda paylaşılır ya adeta masallardaki gibi içinde sevinç ve mutlulukların yaşandığı küçük ama ‘kutu gibi bir ev’ tarif edilir hep. İşte Karmod Nostalji içinde yeni mutluluk ve sevinçler yaşatmak için özel tasarlanmış adeta kutu gibi bir ev. Kutu gibi ama içine modern mimarinin tüm konforu özenle yerleştirilmiş. 2+1 Karmod nostalji ev sizi geçmişin mutluluklarına yeniden taşırken modern tasarımıyla gerçek ergonomiyi yaşatacak. Müstakil ev konseptiyle adımınızı bahçeye yani toprağa atarak kendinizi doğal yaşamın ortasında bulacaksınız. Bu adım şehrin gürültü ve kirliliğinden bunalmış yorgun düşmüş bedeninize çok iyi gelecek. Sessiz ve sakin bir ortamda yeni bir ev ve doğayla iç içe bir yaşam inanılmaz, yaşanası bir tutku. Çelik konstrüksiyon evler güven demek, huzur demek, konfor ve mutluluk demek.

2+1 ev planında küçük ev modelinin en güzel uyarlaması Karmod Nostalji’de. Bu güzel evde hemen girişte şirin bir veranda sizi karşılar. Ana giriş çelik kapıdan içeriye girdiğinizde genişçe bir salona adımınızı atarsınız. Fonksiyonel kullanımdaki bu salon Amerikan mutfak yerleşimiyle adeta şık bir şekilde ikiye bölünmüştür. Girişte solda oturma grubunuzu yerleştireceğiniz yaşam alanı ve kapı arkasına gelen mutfak yerleşimiyle adeta doğal bir bölme oluşturulmuştur. Mutfak verandaya bakan pencereye özellikle yerleştirilmiştir ki mutfakta leziz yemekler hazırlanırken verandada bulunan dostlarla hoş sohbet gerçekleştirilebilsin. Salon girişinin yaklaşık olarak tam karşısına gelen alanda iki oda ve banyo birleşiminde doğal minik bir antre oluşturulmuş. Bu antreden solda yer alan büyük yatak odasına ve arkada sağ yönde bulunan küçük odaya girilir. Orta sağda ise banyo ve tuvalete planda ortak olarak bir arada yer verilmiş.

Çelik ev sistemiyle üretilen Karmod Nostalji uzun ömür kullanım standardıyla öne çıkar. Çelik konstrüksiyon yapı modelinin verdiği dayanımla tam deprem güvenliği şartlarına sahiptir. Ön üretimli konut modelinin kazandırdığı avantajla hızlı üretim ve kısa sürede kurulum üstünlüğüyle öne çıkar. Kurulumu uzman ekiple gerçekleştirilen bu ev farklı ustalarla uğraşmadan kısa zamanda kurulum yapılarak kullanımınıza sunulmaktadır. Elektrik tesisatı, sıhhi ve atık su tesisat sistemleri eve özel projelendirilmiş oluş tesisat uygulamaları Karmod ekiplerince gerçekleştirilmektedir. 2+1 müstakil evde en güvenli konut alternatifi sunan Karmod Nostalji sadece mutluluk biriktirmeniz için size ve ailenize özel.

Sakarya’ya özel Çelik Konstrüksiyon Evler ve Fiyatları

İstanbul’a yakınlığıyla Sakarya müstakil konut özleminin giderildiği merkezlerin başında geliyor. Karmod kalitesiyle üretilen çelik konstrüksiyon evler ve fiyatları Sakarya genelinde konut sahibi olmak isteyenlerin güvenilir tercihi. Sakarya'da Çelik konstrüksiyon evler en uygun seçeneklerle Karmod'da. Tüm çelik ev villa modellerini incelemek ve çelik evleri satın almak için linklere tıklayın.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler