Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

107 m² Çelik Ev

  • Salon 28 m²
  • Yatak Odası 13 m²
  • Yatak Odası 13 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Banyo 5 m²
  • Antre 9 m²
  • Veranda 9 m²
Şu anda 74 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Klasikle Moderni Buluşturan Hafif Çelik Ev

Klasik modern senteziyle hazırlanan bu ev adı gibi bakanları hayran bırakan Şirince görünümüyle öne çıkıyor. Ön cephede yer alan iki ayrı cumba çıkıntısı salon ve odaya hafif çelik ev tasarımına farklı bir konsept getiriyor. Geleneksel mimarimizdeki bu cumbalar müstakil eve dışardan görünümüyle villa değeri kazandırıyor. Tasarımda önerilen renk uyumuyla konulduğu yere değer katıyor, kendini albenisiyle hemen fark ettiriyor. Şirince’nin içine adım attığınızda ilk dikkatinizi çekecek ayrıntı son derece aydınlık bir iç mekan. Tasarımda cömertçe sıralanan pencereler eve ayrı bir konfor kazandıran bu aydınlıkta çok etkili kuşkusuz. Pencere sayısının çokluğu ev içerisinde her köşeden çevre seyrini kolaylaştırıyor. Bir de müstakil konut kullanımlarındaki manzara zenginliğini de düşündüğünüzde bu seyir eşsiz bir tutkuya dönüşüyor.

 

Mutluluk Burada: 3+1 Hafif Çelik Ev

3+1 ev modellerinde gelenekselle klasiğin başarılı bir uyarlamasını sergileyen bu ev sahip olanlara içle beraber dışında da ayrı konfor yaşatıyor. İki cumba arasına yerleştirilmiş geniş metrajlı veranda bu evde bahar ve yaz keyfini yaşatmaya en büyük aday. Evin ana giriş kapısı veranda ortasına alınarak bu alandaki kullanım ergonomisi oldukça yükseltilmiş. Henüz gün başlamadan sabah uyandığınızda kendinizi bu güzel mekana atarak kuş cıvıltılarından yükselen doğallığın armonisini doyasıya yaşayacaksınız. Ardından açık havada sevdiklerinizle birlikte kahvaltı keyfine de doyum olmaz. Bir de bahçenizde domates, salatalık ve biber yetiştirdiyseniz onların kütür kütür tadını çıkarmak ayrı bir zevk.

Verandadan geçerek evin içerisine doğru yöneldiğinizde kendinizi alışılmışın dışında yatay uzanan oldukça aydınlık bir antrede bulursunuz. Antreyi aydınlık kılan sağ ve solda yer alan iki ayrı pencere olduğunu fark edeceksiniz. Tüm Karmod evlerinde olduğu gibi PVC pencereler çift ısı camlı birinci sınıf malzeme kullanımıyla üretiliyor. Kanat açılımlarında boydan boya uzayan ispanyolet kilit kullanım konforunu artırırken yalıtıma da büyük katkı sağlıyor. Rüzgara, sese, yağmura geçit vermiyor. Antrenin sağda sona eren ucunda evin genişçe salonunun kapısı bulunuyor. İçeri girdiğinizde genişlik, ferahlıkla beraber ayrı bir aydınlık hissedeceksiniz. Salonda ön ve yan cepheyle birlikte arkada da pencereye yer verilmiş. Müstakil ev konseptinin bir avantajı tabi ki bu plan. Evin sol tarafına ise iki ayrı oda planda tüm ergonomisiyle yerleştirilmiş. Hemen yanlarında arka bölümde tuvalet ve banyo yerini alıyor. Ana girişin tam karşısında mutfak ve sağında bir oda daha bulunuyor. Oda ve mutfak kendi pencereleriyle birlikte antrenin aydınlığından sınırsız derecede istifade ediyor. Şirince olanca güzelliğiyle size villa konforu yaşatmak için hazır.

Hafif çelik ev malzemeleri yapı güvenliği standardı ve kalitesiyle konutta en iyi konforu yaşatıyor. Hafif çelik ev malzemeleriyle uygun fiyata, ekonomik hazır toplu konutlar, sosyal tesis binaları, hafif çelik otel, ve yurt binaları, okul eğitim yapıları kısa sürede inşa edilerek kullanıma sunulabilmektedir.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler