Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

28 m² Çelik Ev

  • Salon 17 m²
  • Banyo 3 m²
  • Veranda 8 m²
Şu anda 42 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Doğayla iç içe yaşam avantajları yaşatan Çelik Ev Fiyatları

Karmod yenilikçi tasarımıyla estetik ve uygun fiyatlı çelik ev villa üretimi, sağlam, depreme dayanıklı ve estetik çelik yapı modelleri inşa ediyor. Hobi bahçesi modeli bu yenilikçi tasarımlardan biri. Bu seçkin modelde de çelik ev fiyatları avantajlarını doyasıya yaşayacaksınız.

 

Şimdi doğayla içi içe yaşama arzunuzu hemen gerçekleştirmeye ne dersiniz? Doğa tutkularına özel tasarlanan Hobi ev hayatın her anının mutlulukla doya doya yaşamak isteyenler için hazırlandı. Kısa sürede hazır olan bu harika evde güvenli ve sağlıklı bir yaşama adım atarak hayalinizi gerçekleştirin. Sağlıklı bir yaşam için minimize edilmiş bu güzel evde konforunuz için her şey planlanarak hazırlandı. Klasik hobi evlerine göre oldukça geniş bir salon evin üstünlüğü arasında. Salonu fonksiyonel mobilya tercihiyle alternatif kullanımlara dönüştürebilirsiniz. Günlük kullanımda oturma odası ve yemek salonu şeklinde değerlendirebilir akşamları ise yatak odası olarak kullanabilirsiniz. Karmod uzmanlığıyla salon içinde fonksiyonel kullanım için Amerikan mutfak detayı plana özel yerleştirilmiş durumda. Damak zevkinize özel lezzetler veya pratik menüler hazırlarken dostlarınızla hoş sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Planda hemen girişte sağ kısımda tuvalet ve banyoya yer verilmiş. Banyo detayı hobi evlerinde pek rastlanmayan bir ayrıcalık olarak bu evde karşımıza çıkıyor. Duş teknesi, klozet ve lavabo ergonomik kullanım için özel yerleştirilmiş. Burada Karmod Hobi evi ekstra konfor ve değer katan bir plan detayından da özellikle bahsetmek gerekiyor. Evin ön kısmında oldukça geniş şirin bir verandaya yer verilmiş. Üst kısmı çatı uzantısıyla tamamen kapatılmış bu alanda kuş seslerini dinlemeye kendinizi kaptıracak mutluluklara dalacaksınız. Yağışlı günlerde yağmurun toprakla buluşmasıyla ortaya çıkan o muhteşem kokuyu koklamaya doyamayacak her anında tatlı hatıralar biriktireceksiniz.

Çelik konstrüksiyon ev sistemiyle üretilen bu güzel evi nesilden nesile güvenle kullanacaksınız. Zevkinize göre özel düzenleyeceğiniz bahçede kümes hayvanları besleyerek güzel bir hobinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Gün taze ve organik yumurta bu hobinizin size en güzel armağanı olacak. Ön bahçede domates, biber, patlıcan, salatalık veya başça sebzeler yetiştirerek farklı bir hobinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sabah ve akşam tap taze mis gibi kokan organik domatesi veya kütür kütür salatalığı tadarak ayrı bir zevki yaşayabilirsiniz. Evin etrafını güzel kokulu renk renk çiçeklerle donatarak doğal ortama farklı bir katkıda bulunabilirsiniz. Karmod uzmanlığıyla her gittiğinizde güzellikleri doyasıya yaşayacağınız bu eve sahip olarak en güzel hobilerinizi gerçekleştirin. Kendinize ve sevdiklerinize sağlıklı bir ev hazırlayın risklerden uzak yaşayın.

İzmir’e özel Çelik Ev Fiyatları ve Modelleri

Karmod uzmanlığımızla İzmir'de profesyonel estetik ve uygun fiyatlı çelik ev villa üretimi, sağlam, depreme dayanıklı ve estetik çelik yapı modelleri inşa ediyoruz. Çelik ev fiyatları ve modelleri İzmir’e özel yenilikçi tasarımları incelemenizi öneririz.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler