Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

75 m2 Çelik Ev

  • Salon 22 m²
  • Yatak Odası 14 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Antre 7 m²
  • Antre 12 m²
  • Banyo 6 m²
Şu anda 54 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konforunuz ve Aileniz İçin En Güvenlisi Çelik Konstrüksiyon Villa

Deprem endişeleri güvenli güvenilir konut arayışlarına da yansıdı. Güvenli konut modeliyle çelik konstrüksiyon villa maliyeti avantajlarıyla en çok ilgi gören modeller arasında. Mutluluğun doğasındaki ev sloganıyla üretilen Karmod Yükselen Mavi çelik ev modeli dört mevsim kullanım üstünlüğüyle Türkiye’nin her ilinde tercih ediliyor. 2+1 plandaki bu evimiz bir kamyonla sevk ediliyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun Karmod ustalarınca sadece günler içerisinde duvardan, çatıya, kapıdan pencereye, elektrik tesisatından su tesisatına kadar tüm aksamlarıyla kurulumu tamamlanıyor. Evin zemin işlemlerini zevkinize göre yaptırdığınızda boya ekiplerimiz gelerek 2 günde evinizin iç ve dış boya uygulamasını geçekleştiriyor. Evimize özel üretilen çelik kapıdan içeri girdiğimizde genişçe bir antre bizi karşılıyor. Hemen sağda genişçe bir mutfak bulunuyor. Mutfakdan verandaya açılan pencere oldukça işlevsel kullanıma sahip. Girişte sol bölümde oldukça geniş bir salon yer alıyor. Günlük kullanımda ve misafir odası olarak değerlendirilebiliyor. Koltuk takımı ve yemek masasıyla gösterişli bir oda haline getirebilirsiniz. Planda ortadaki antreden arkaya doğru ilerlediğimizde sol ve sağda iki ayrı oda bulunuyor. Sağdaki oda genç odası, çocuk odası ya da farklı bir amaçla kullanabilirsiniz. Karmod Evin çift camlı PVC pencereleri rüzgâra, toza ve gürültüye asla geçit vermeyen kilit sistemiyle üretiliyor.

Arka solda yer alan oda ise genellikle ebeveyn yatak odası olarak kullanılıyor. Antrenin sonunda odaların ortasında tuvalet ve banyo yer alıyor. Tüm evlerimizde su tesisatları projeli olarak Karmod tarafından yapılıyor. WC, lavabo, duş teknesi ile armatürler, TSE belgeli markalardan seçilerek Karmod tarafından tedarik ediliyor. Fayans uygulamalarını müşterimiz zevkine göre yaptırarak kullanmaya başlıyor.

 

Çelik Konstrüksiyon Villa Maliyeti Bütçenize Uyacak

Çelik sistemli Karmod evler modern tesislerde üretiliyor. Türkiye’nin neresine olursa olsun araçla kolayca sevk edilebiliyor. Kurulum yerinde başka inşaat malzemelerine ihtiyaç duyulmadan Karmod uzmanlarınca bir kaç gün içerisinde güvenle montajlanıyor. Çok kısa sürelerde inşa edilerek betonarme gibi konut modellerine inşa süresiyle fark atıyor. Çelik konstrüksiyon villa düşük maliyeti, yüksek mikronda kaplanmış galvanizli çelik profil teknolojiyle hafif çelik villalar estetik görünümleri ile fark yaratmaktadır.

Çok sayıda avantajıyla beraber çelik evlerde yangın emniyeti açısından son derece önemli bir üstünlüğü daha vurgulamakta yarar var. Karmod Evlerin elektrik tesisatı projeli olarak hazırlanmakta ve tüm tesisat giriş kapısı üzerinde bulunan sigorta kutusunda toplanmaktadır. ISO Belgeli, yönetmeliğe uygun, markalı sigortalar, anahtar prizler ve kablolar, ayrıca buatlarda tam emniyetli tırnaklı klemens kullanımı gibi uygulamalarıyla Karmod Evler tam yangın emniyetine sahiptir.

Yüksek teknoloji ile üretilen Karmod evlerimizde tercih ettiğimiz malzeme ile kalitemiz birleşince uzun ömürlü sağlıklı yapılar ortaya çıkıyor. Deprem güvenliği, yangın emniyeti, estetik ve ergonomi gibi tüm unsurlar bu yapıda toplanmış durumda. Karmod’u tercih ederek farklı ustalarla uğraşmadan birkaç gün gibi çok kısa zamanda güvenli, emniyetli, estetik ve ergonomik bir ev sahibi olabilirsiniz.

Sevdiklerinizle birlikte güzel ve sağlıklı günlerde güle güle oturmanız dileğiyle.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler