Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

75 m² Çelik Ev

  • Salon 20 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Mutfak 8 m²
  • Banyo 5 m²
Şu anda 90 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Anadolu’nun Enginliğinden Esinlenilen Çelik Ev Modelleri

Tasarımında Anadolu’nun engin yaylalarının ihtişamlı ve özgür duruşundan esinlenilen Karmod Yayla ev modeli yaşamınıza farklılık ve değer katacak. Karmod çelik ev modellerinin tamamında görülen zarafet bu tasarıma da güzellikleriyle yansıtıldı. Ufku seyre dalabileceğiniz geniş bakış açısı sunan bu modelimizle nerede olursa olsun kendinizi özgür hissedeceksiniz. Konulduğu her ortamda size ve ailenize tarifsiz mutluluklar yaşayacağınız en iyi ev konforu sunacak. Doğaya en geniş açıdan bakarken anlatırken aynı coşkuyu yaşayacağınız en güzel anıları biriktireceksiniz. Verandada otururken doyumsuz manzaraları seyre dalacak, kuş sesleriyle bulunduğunuz her anı derinden huzuru yakından hissedeceksiniz. Yayla çelik ev Türkiye’nin neresinde olursanız olun müstakil ev tercihinde en iyi deneyimi yaşayacaksınız. Uzmanlıkla hazırlanan dış tasarımı, ergonomik kullanımda iç mekan yerleşimi, yapı güvenliği ve yalıtım üstünlükleriyle müstakil evin eni iyisi size özel.

 

Müstakil Konut Konforunu En Güvenli Çelik Evlerle Yaşayın

75 m² çelik ev 2+1 Yayla konut modelinde müstakil konut yaşam alanı beklentileri dikkate alınarak özel tasarlandı. Ön cephede sağda yer alan veranda ile özellikle bahar ve yaz ayı kullanımlarını daha da konforlu hale getirilmesi hedeflendi. Bu amaçla planda verandaya oldukça geniş fark edilir bir büyüklükte yer verildi. Bahar ve yaz aylarında bu mekan günlük yaşamın önemli bir parçası haline dönüşmektedir. Temiz havayla doğrudan temas, doyumsuz seyir zevki verandada zevkinize özel. Ayrıca bu mekanda dost ve misafirlerinizi ağırlayarak mekanın güzelliğini onlara da yaşatabilirsiniz. Çaylar içilir, kahveler yudumlanır güzel anılar hep birlikte yad edilerek adeta yeniden bu mekanda yaşanır. Planda dikkat çeken bir ayrıcalık da bağımsız mutfak bölümü. Girişte kısa antreden ilerlediğinizde hemen sağda mutfağa bir kapı açılır. Mutfakta az sonra hep birlikte yenecek öğle yemeği hazırlıkları devam ederken verandaya bakan penceresinden hoş sohbetler yükselmeye başlamıştır bile. Leziz yemekleri nerede yemek isterseniz tercih size kalmış. Mutfaktaki yemek masasında veya hemen yanı başındaki veranda bulunan masada. Ana kapıdan girerek antreden sola yöneldiğinizde genişçe bir salon sizi bekliyor. Yaşam odası için mobilya seçiminizi ve yerleşiminizi zevkinize göre özgürce donatabilirsiniz. Antrenin solunda tuvalet ve banyo yer alıyor. En arkada sağ ve solda eşit büyüklüğe sahip iki ayrı oda alternatif kullanıma özel. Yayla çelik ev modelini tercih ederek ailenizle birlikte huzurlu bir ortamda yeni bir evle yeni bir hayata merhaba deyin.

Konya Çelik Ev Modelleri ve Fiyatları

Karmod uzmanlığıyla tasarlanıp üretilen çelik ev modelleri ve fiyatları Konya ilimizin iklim özelliklerini yansıtıyor. Konya'nın tek ve iki katlı çelik ev modelleri seçkin tasarımlar arasında bulacaksınız. Karmod çelik evler en yüksek beklentileri karşılayacak yüksek kalitede depreme dayanıklı kalıcı yapılardır. Modern görünümü mimarisiyle bakanları hayran bırakırken içinde yaşayanlara mutlulukları doyasıya yaşatır.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler