Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Kabin 270 x 630

  • Yükseklik 2,4 m
  • Derinlik 2,7 m
  • Genişlik 6,30 m
  • Ağırlık 1.150 kg
Şu anda 87 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Deprem Kabini

Deprem yaşam kabinleri yüksek kaliteli soğuk sıcak geçirmeyen izolasyonlu kullanıma hazır güvenli Afad acil mekan ihtiyaçları için pratik ve en iyi çözümleri üretiyor. Deprem kabinleri acil durum ihtiyaçlarında tercih edilen ve Türkiye’nin birçok noktasına yaptırılan bir yapıdır. Yaz ve kış ayları fark etmeksizin kullanabilen bu yapılar ısı yalıtımlı özellikleri ile de ön plana çıkan bir yapıdır. Aynı zamanda ısı yalıtımları sayesinde sizlere ekonomik yönden de faydalar sağlıyor. Deprem kabini prefabrik ve konteyner olarak tercih edebileceğiniz bir üründür. Prefabrik deprem kabini kaliteli tasarımları, herkese uyumlu olan modeli ve ekonomik yönden de sunmuş olduğu faydalar nedeni ile herkese hitap etmeyi başarıyor. 

Deprem kabini, farklı modelleri ve daha kullanışlı olması açısından her geçen gün iyi yönde gelişme gösteriyor. Tercih edilme oranlarının giderek artış göstermesi, prefabrik sektörünün daha fazla gelişmesine katkı sağlıyor. Deprem kabinlerinin teslimat süreçleri klasik yapılardan oldukça farklıdır. Deprem bölgelerinde ve acil durumlar 2 iş günü içerisinde tamamlanan bu yapıları dilediğiniz metrekareye uygun olarak tasarlanabiliyor. Sizler de uygun fiyatlı deprem kabini inşa etmek isterseniz prefabrik yapıları tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Deprem Kabini Modern Yapısı İle Her Bölgeye Uyum Sağlıyor

Prefabrik deprem kabini yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği noktalardan bir tanesi yapının tüm bölgelere uyum sağlayıp sağlamadığıdır. Prefabrik deprem kabinleri düz bir zemin üzerine inşa edilmesinden dolayı her bölgeye kısa sürede uyum sağlıyor. Kurulum aşaması alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan bu yapılar, çelik konstrüksiyon malzemeler ile üretiliyor. Çelik konstrüksiyon malzemeler yapının hem sağlam hem de dayanıklı olmasına yardımcı oluyor. 1.kaliteli malzemelerden oluşturulan bu yapılar dışarıdan gelen problemlere karşı da koruma sağlıyor. Prefabrik deprem kabinlerinde nem ve rutubet olmamasından dolayı ekstra bakım onarım gerektirmez. Hem kolay hem de pratik bir model olan bu yapılar istenilen her bölgeye yapılabiliyor.

Kurum ve Kuruluşların Bir Numaralı Tercihi Prefabrik Deprem Kabini

Günden güne kullanım oranları artış gösteren prefabrik deprem kabini kurum ve kuruluşların bir numaralı tercihleri arasında yer alıyor. Polyester maddeleri ile üretilmesinden dolayı istenilen tüm detaylara yer verebileceğiniz bu yapıları dış kaplama yaptırarak daha modern bir hale getirebilirsiniz. İstenilen tüm ebat ve boyutlara uygun olarak tasarlanabilen bu yapılar imar izni alınan tüm bölgelere yaptırılabiliyor. İlgili mercilerden imar izni alarak uzun yıllar kullanılabilecek ve acil durumlarda pratik çözüm sunacak prefabrik deprem kabinlerini tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler