Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin En İyisi ve En Çok Satan Bekçi Kulübesi Markası

Her ebat ve ölçüde 1986 yılından bugüne Karmod uzmanlığı garantisiyle Türkiye’de en iyi bekçi kulübesi üretiyoruz. Yüksek izolasyon özellik üstünlüğüyle enerji tasarrufuyla kazandıran bekçi kulübesi fiyatları ile de çok cazip. Kullanıma hazır sunumuyla stoktan hemen teslim.

Fabrikalar ve iş yerleri, toplu konut siteleri ve apartmanlar, holding merkezleri ve yönetim ofisleri, sosyal ve spor tesislerde Karmod modüler bekçi kulübesi kullanılıyor. Yine aynı şekilde elçilik ve konsolosluklar, polis ve askeri güvenlik noktaları, zabıta denetim alanlarında kullanılan bekçi kulübesi modelleri sıkça görebilirsiniz. Kullanıma hazır güvenlik bekçi kulübesi ürünlerimiz modüler özelliğiyle her yere pratik şekilde yerleştirilebiliyor. Konulduğu yere estetik mimari görünümüyle değer katıyor, kaliteyle buluşturuyor. Uyumuyla modern şehir mobilyaları içerisinde kendini fark ettiriyor. Çok kolay transfer özelliğiyle başka mekanlara pratik biçimde taşınarak kullanım yeri değiştirilebiliyor. Dünyanın 120 ülkesine güvenlik kabini ve güvenlik bekçi kulübesi ihracatıyla Karmod alternatif üretimleriyle sektör lideridir. Kullanıma hazır konseptte üretimini gerçekleştirdiği bekçi kulübesi modelleri Karmod etiketiyle her yerde yaygın kullanımıyla görmeniz mümkün.

Bekçi Kulübesi Modelleri Çeşitliliği ve Sunumuyla Lider Marka

Sektöründeki liderliğiyle yeni bekçi kulübesi modelleri gerçekleştiren Karmod’un yenilikçi tasarımları sürekli takip ediliyor. Karmod güvenlik kulübesi yapıları modern mimari tasarımı, kullanım ergonomisi, kaliteli malzeme seçimi ve işçilik uygulama uzmanlığıyla öne çıkıyor. Kullanıma hazır üretilen bekçi kulübeleri uzun yıllar ilk günkü görünümünü muhafaza ederek güvenle kullanılıyor. Karmod uzmanlığıyla kullanım yerlerine özel çeşitlilikte güvenlik kulübesi modelleri üretiyor. Üretiminde farklı beklentilerin ene iyi şekilde karşılanmasına yönelik özel tasarım güvenlik kulübesi modelleri ile güvenlik noktalarını ekstra konforla buluşturuyor.

Bekçi Kulübesi Modelleri ve Fiyatları

Temel olarak üç farklı modelde güvenlik kulübesi üretimi bulunan Karmod zengin ölçü ve model seçenekleriyle bekçi kulübesi modelleri ile beklentileri en iyi şekilde karşılıyor. İlk olarak bu modeller arasında CTP üretim sistemli fiberglas polyester kabinleri sayabiliriz. CTP sistemli bekçi kulübesi üretimleri 150x150 cm ölçüden 50 m2’leri bulan ölçülere geniş yelpazede üretim gerçekleştirilmektedir. CTP polyester mobo kabin ve bekçi kulübesi modelleri tek kişilik bekçi kullanımından çok sayıda personelin görev aldığı güvenlik merkezlerine varana kadar farklı modellere sahip. Beklentiler dikkate alınarak üretilen bekçi kulübesi ve tuvalet kabini bu modeller arasında. Bekçi kulübesi modelleri arasına wc kabini de eklenerek kullanım alanlarına ekstra kullanım konforu ergonomisi kazandırılmıştır. CTP kabin Karmod’a özgü özel üretim sisteminin üstünlüklerini müşterilerle buluşturarak güvenlik personeline en iyi konforu yaşatmaktadır. Bu üstünlükleriyle en çok tercih edilen bekçi kulübesi olmuştur. Üretimi tamamıyla Karmod’un modern tesislerinde gerçekleştirilen bu kulübelerin panellerinde cam elyaf takviyesi ve polyester reçinesi kullanımıyla güçlendirilmiştir.

     

Panellere yüksek yalıtım kazandıran poliüretan serimi üretim aşamasında makine otomasyonu ile panel katmanlarının arasına özel sistemle enjekte edilerek hazırlanmaktadır. Tam yoğunlukta eşit şekilde enjekte edilen poliüretan yüksek yalıtımlı panellerin üretimini kolaylaştırmaktadır. Üretim esnasındaki özel serim ve ısıl işlem olası kimyasal tepkimeleri sonlandırarak uzun ömürlü bekçi kulübesi kullanımına da ekstra katkı sağlamaktadır. Panel üretimin son aşamasında jelkot uygulaması, özel fırın sistemiyle paneller mükemmel hale getirilmektedir. Bekçi kulübesi modelleri için kullanılan çatı panelleri de aynı teknolojiyle üretilmektedir. Kabinin inşa edildiği özel şasesi, yalıtımlı uzun ömürlü panelleri, projeli elektrik ve su tesisat sistemleri ile farklı. Malzeme ve armatür seçimiyle birleşen işçilik uygulamalarıyla tüm üstünlükler Karmod CTP bekçi kulübesi modelleri ile size özel. Uzun ömürlü yapı modeli, yüksek yalıtımlı enerji tasarrufu sağlayan yenilikçi sistem bu üründe bir arada. Bu sistemdeki bekçi kulübesi tercihlerinde 150x150 polyester kabin fabrika, endüstriyel tesis ve park alanlarında en yaygın tercih edilen modeller arasında. 150x215 polyester kabin yine modelin en çok satanları arasında. 150x270 polyester kabin iki kişilik güvenlik noktalarına özel tasarımıyla tercihte öne çıkıyor. Karmod CTP kabin kampanyalı bekçi kulübesi fiyatları ile çok cazip bütçelerle satın alabilirsiniz. Yalıtım üstünlüğünün getirdiği enerji tasarrufuyla kullandıkça kazandıracak, enerji gider bütçenizi azaltarak rahatlatacak.

Karmod uzmanlığıyla güvenlik sektörüne özel üretimlerden biri de panel kabin modeli. Güvenlik noktalarına pratik çözüm, uzun ömür ve estetik panel sistem bekçi kulübesi modelleri ile sektörü özel konforda. Tek kişilik kullanımlar için 135x135 güvenlik kabin modeli dar mekanlara bile pratik kullanım sağlıyor. Bu model fabrika ve üretim tesisleri ile kent merkezlerindeki güvenlik noktalarında yaygın olarak kullanılıyor. Şehir merkezlerinde inşa edilen büyük konut projelerinde de çok az yer kaplaması avantajıyla tercih ediliyor. Panel kabin 135x210 danışma ve zabıta noktası gibi denetim ve ziyaretçi kayıtlarının tutulduğu güvenlik noktalarına özel. Kabin içerisine yerleştirilen özel banko ile kayıtlar manuel veya bilgisayar yerleşimiyle gerçekleştirilebiliyor. Üç yönde kapı dahil özel pencere yerleşimiyle en iyi gözetleme ergonomisine sahip. 210x210 ve 260x260 bekçi kulübesi modelleri panel sistemde üretilen diğer yapılar arasında. CTP kabinde olduğu gibi tuvalet üniteli modelleri de bulunmaktadır. Panel kabin bekçi kulübesi fiyatları her zaman çok cazip olduğunu vergulamamız gerekir.

Bekçi Kulübesi

Metropol Bekçi Kulübesi Modelleri Güvenliğin Zirvesinde

Sektöründeki liderliğin verdiği öncülükle Karmod Ar-Ge çalışmaları ile tasarlanan Metropol bekçi kulübesi modelleri modern tesislerde üreterek güvenlik noktalarına sunuluyor. Konulduğu yerleri kalite, konfor ve estetikle buluşturuyor. Modern şehir mimarisine en iyi uyumla değer katıyor. İçinde görev alan güvenlik personeline Metropol bekçi kulübesi ekstra mutluluk yaşatıyor. Çalışanlara iç ergonomisi ve yalıtımın sunduğu iklimlendirme konforuyla evlerindeki huzuru yaşatıyor. Metropol bekçi kulübesi modelleri 150x150 ölçüdeki tek kişilik ünitelerden 300x700 ünite büyüklüğüne varana kadar üretilmektedir. Bu kabin modeliyle birleşimli ve katlı sistemle 100 m2 ve üzeri yapılar çok kısa sürelerde hazırlanarak hizmete sunulabilmektedir. Modelin bekçi kulübesi tercihlerinde 150x150 kabinin yanı sıra 200x200 ve 200x300 Metropol Kabin öne çıkıyor.

Karmod bekçi kulübeleri arasında ayrı kapıdan girilen wc üniteli modellerimiz de bulunmaktadır. WC ünitesi klozet veya yer taşı alaturka üniteli olarak hazırlanabilmektedir. Yine opsiyonel olarak engelli WC üniteli planda da üretim gerçekleştirilmektedir.

Güvenlik amaçlı bekçi kulübeleri ürün tasarımlarında estetik konsept özellikle dikkate alınmış olup şehir mimarisine uyumlu tarzlar mimar çizimleriyle özenle hazırlanmıştır. Karmod bekçi kulübesi modelleri kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir. Elektrik ve su tesisatları ana şebekeye bağlantı yapılarak hemen kullanılacak şekilde üretilmektedir. Karmod ürünlerinin üstünlüklerini yakından inceleyerek kampanyalı bekçi kulübesi fiyatları takip ederek ekonomik bütçelerle sahip olabilirsiniz.

Sahadaki Güvenlik Bekçi kulübelerle Sağlanıyor

Yaşamımızda emniyet ve güvenliğin en önemli konular olduğu bir çağda, sağlam bekçi kulübeleriyle ve dikkatli gözetim sağlayan güvenlik memurlarıyla izlemenin önemi göz ardı edilemez. Karmod'un ürettiği, güçlü tasarımlı polyester bekçi kulübeleriyle ekonomik fiyatlara güvenlik kulübeleri dünyasına siz de adım atın. Güvenlik bekçi kulübelerimiz, dört köşesinde bir sürgülü pencere ve iki sabit pencere bulunur; bu da güvenlik memurunun çevreye tamamen hakim olmasını sağlar. Güvenlik bekçi kulübeleri genellikle site ve apartman girişlerinde, inşaat sahalarında ve erişim kontrol bariyerlerinin yanında kullanılabilir. Bekçi kulübelerimiz, standart olarak çok sayıda kullanışlı özelliğin yanı sıra son derece çok yönlüdür ve özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Her bekçi kulübesinin tabanındaki profil şaseler sayesinde, bilgi standınızı hareket ettirebilir ve fabrikanıza, iş yerinize veya sitenize en uygun konuma yerleştirebilirsiniz.

Güvenliğin Yenilikle Buluştuğu Karmod Bekçi Kulübeleri

Bekçi kulübelerimiz, olağanüstü sağlam ve güçlü yapısıyla tanınan bir malzeme olan cam takviyeli plastik (CTP) kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir. CTP fiberglas, yalnızca dış hava koşullarına karşı sağlam koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yüksek yalıtım ve güvenilir uzun ömürlülük sunarak bekçi kulübelerimizi uygun fiyata kalıcı bir yatırım haline getirir. Gücün ötesinde, bekçi kulübelerimiz, modern estetiğe odaklanılarak tasarlanmıştır. Ortamınız ister endüstriyel, ister ticari veya konut olsun, bekçi kulübelerimiz güçlü bir güvenlik varlığını sürdürürken çevreye uyum sağlar. Bekçi kulübe ürün yelpazemiz, standart olarak çok sayıda kullanışlı özelliği sunmanın yanı sıra, son derece çok yönlüdür ve özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.

Bekçi Kulübesi ve Kabin Adıyla Kullanılan Yerler

Üretimini gerçekleştirdiğimiz fiberglas güvenlik kulübeleri veya bekçi kioskları, güvenlik kulübeleri, bekçi kabinleri, bilet satış kioskları, bekçi kulübeleri ve daha fazlasını içeren standart bir taşınabilir kabin kulübeleri veya kiosk serisidir. Taşınabilir bekçi kulübesi serimiz, ofis binalarının önünü güvende tutmak için idealdir veya bir güvenlik görevlisi tarafından yönetilen bir otopark için mükemmel bir görünüm sağlar.

Güvenlik kulübelerimiz ve kabinlerimiz, düz direkleri ve fiberglas dış kaplaması olan, yüksek kaliteli özel beyaz boya ile boyanmış çok sağlam fiberglas bekçi kulübelerimizden oluşmaktadır. Ürettiğimiz tüm güvenlik bekçi kulübeleri, kullanıma hazır komple ürün olarak teslim edilir. Tüm bekçi kulübesi yükseklikleri, pencerelerle standart olarak sağlanır; aydınlatma, ısıtma ve elektrik dahil olmak üzere iç kısımlar yalıtımlı ve izole edilmiştir. Bu, özel alanlarda kullanılmak üzere son derece dayanıklı ve estetik tasarımlar sunar ve mükemmel durumda, son derece rekabetçi ve uygun fiyata bekçi kulübesi almanızı sağlar.