Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kabini Nedir?

Güvenlik personelinin görev alanlarına özel geliştirilmiş mobil yapılara güvenlik kabini denir. Yönetim binaları başta olmak üzere özel güvenlik alanlarıyla büyükelçilik, konsolosluk, polis ve jandarma kontrol noktaları gibi farklı alanlarda yaygın olarak kullanılır.

Karmod güvenlik kabinleri üretiminde sektör lideridir. 2 m2’den 50 m2’ye yaklaşan ölçülerde hazır güvenlik kulübeleri üretimi gerçekleştirmektedir. Güvenlik riski yüksek bölgelere özel geliştirilmiş zırhlı güvenlik kulübesi Karmod’un üretimleri arasında yer almaktadır.

Güvenlik Kulübesi Modelleri

Güvenlik kulübesi 6 farklı modelde 50 adetin üzerinde ölçüde üretim yapılmaktadır.

Güvenlik Kabinleri

Üretim şekline göre güvenlik kulübesi modelleri;

 • CTP Polyester Güvenlik Kabinleri
 • Panel Güvenlik Kulübeleri
 • Lüks Metropol Güvenlik Kulübeleri
 • Konteyner Güvenlik Kulübeleri
 • Zırhlı Güvenlik Kulübeleri
 • Tuvaletli Güvenlik Kulübeleri

Güvenlik Kulübesi Ölçüleri

Tek kişilik güvenlik personelinin kullanımı için geliştirilmiş güvenlik kulübesi ölçüleri:

135x135, 150x150, 135x210, 150x215, 215x215 cm’dir.

İki ve üzeri güvenlik ekibi için tasarlanmış güvenlik kabini ölçüleri:

260x260, 270x270, 240x300, 240x400, 270x390 cm’dir

Güvenlik yönetim ofisi için hazırlanmış güvenlik kabin ölçüleri:

300x700 konteyner güvenlik kulübesi, 240x600, 390x630, 390x750, 390x870, 390x990, 390x1230 cm’dir.

120’yi aşkın ülkeye ihraç edilen Karmod modüler güvenlik kabini yüksek kalitesi, yapı güvenliği uygun ergonomik tasarımıyla en pratik yapı çözümüdür. Dört farklı modelde üretim yaptığımız güvenlik kulübesi CTP polyester kabinler, panel kabinler, prekast kabinler ve metropol kabinler olarak adlandırılıyor. Her biri farklı beklentilere özel tasarlanan bu yapıların en fazla tercih edildiği ölçü aralığı 150x150 cm ölçüden 270x750 cm güvenlik kabini modelleri aralığında oluşmaktadır. Tek kişilik personel kullanımlarında 150x150, 150x215 ölçüler tercih görmektedir. 135x135 panel güvenlik kulübesi dar mekanlara özel geliştirilmiş olup şantiye güvenliklerinde tercih görmektedir. Çok sayıda güvenlik personelinin görev aldığı güvenlik noktalarına özel 50 m2’ye kadar standart güvenlik kabini üretilmektedir. Standart ölçülerin dışındaki özel yapılar için Metropol güvenlik kabini modelleri değerlendirilmektedir. Metropol kabinle ve mobo kabin 21 m2’ye kadar standart ölçü birleşimli ve katlı sistemle özel projelendirilerek 100 m2 veya üzeri güvenlik merkezleri oluşturulabilmektedir. Kullanıma hazır konsepti güvenlik kabini yapılarımızın temel avantajını oluşturur. Standart üretimler işletmeleri ve güvenlik firmalarını güvenlik kulübesi inşa süreçlerinden tamamen kurtarır. Satın aldığınız yapı sevkiyatını belirttiğiniz gün geldiği yere konularak hemen kullanıma başlanabilir. Sizi güvenlik yapısı için proje ile uğraşmak başta olmak üzere çok sayıda usta ile muhatap olma zahmetlerinden kurtarır. Yüksek üretim kapasitesiyle tüm modellerimiz siparişiniz sonrası en kısa sürede sevk edilmektedir.

 
Karmod uzmanlığıyla üretilen bir diğer güvenlik kabini modelleri de Zırhlı güvenlik kabinleridir. BR7 zırh derici mermiye karşı tam koruma sağlayan bu yapılar özel atış mazgallarına da sahiptir. Yapıyı oluşturan tüm duvar ve çatı alanları BR7 güvenliğinde özel zırh çeliğiyle donatılmıştır. Üç yöndeki pencerelerde TSE standartlarında BR7 korumalı özel camlardan kullanılarak yapı koruma bütünlüğü sağlanmıştır. Aynı zırhlı güvenlik kulübesi bütünlüğü kapıda da sürdürülmüştür. Özel BR7 korumalı saclarla üretilen kapı ve üzerindeki gözetleme camı zırh delici mermiye karşı korumalıdır. Üç yöndeki pencerelerde bulunan özel atış mazgalı ile olası saldırılarak anında cevap verecek mukabele üstünlüğü kazandırılmıştır. Bu özel kabin Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki polis koruma noktalarına, TSK bünyesindeki jandarma güvenlik noktalarına özel hazırlanmıştır. Özel zırhlı güvenlik kabini Polis ve Askeriye güvenlik noktalarıyla birlikte Büyükelçilik ve konsolosluklarla holding yönetim binalarında tercih edilmektedir. Aynı ürün Cumhurbaşkanlığı sarayı, Bakanlık binaları gibi üst düzey kamu binalarında özel güvenlik kabini olarak tercih edilmektedir. Zırhlı güvenlik kulübeleri ve fiyatları hakkında çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Güvenlik Kabini Fiyatları
Güvenlik kabini modellerinde isteğe bağlı olarak amortisörlü cam kepengi ve güneşlikte takılabilmektedir. Kabinlerimizde elektrik aydınlatma armatürleri kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir. Kabinlerimizde sigorta kutusu ve piriz mevcuttur. Karmod güvenlik kabinleri estetik modern görünümüyle her mekana uyum sağlar bekçi kulübesi olarak ihtiyacınıza güvenli ve estetik çözüm üretir. Karmod kabinler yüksek izole edilmiş yalıtım üstünlüğüyle sıradan kabinlere göre üstün üretim kalitesine sahiptir. Karmod kabin özel boyama sistemiyle koku yapmaz. Karmod polyester güvenlik kabinleri üretimi yüksek teknoloji ile donatılmış modern tesislerindeki özel üretim sistemiyle yapılmaktadır.

Zırhlı Güvenlik Kulübesi Nedir?

Terör benzeri güvenlik risklerinin bulunduğu görev alanlarına özel üretilmiş kurşun geçirmez kabinlere zırhlı güvenlik kulübesi denir. Karmod zırhlı güvenlik kulübesi BR7 zırh delici mermi ile gerçekleştirilen saldırılara tam koruma sağlar. Gövde ile birlikte pencereleri tamamıyla kurşun geçirmez çelik ve camlarla donatılmıştır.

Kullanıma hazır konseptte güvenlik kabini üretiminde lider marka Karmod modern yapıları Türkiye’nin her yerinde. Sektörünün öncüsü olmanın verdiği sorumlulukla Güvenlik kulübesi yapılarının tasarımından üretimine, satıştan sonrası hizmetlere en iyi yapıları önceliyor. Dört farklı üretim tarzı 50’nin üzerinde farklı ölçüdeki güvenlik kabini modelleri ile en fazla alternatif sunan marka. Alanında uzman tasarım mimarlarınca hazırlanan ergonomik kullanımdaki güvenlik kabini yapıları modern fabrika tesislerinde son sistem makinelerle tam güvenli sistemle üretiliyor. Karmod CTP sistemli güvenlik kabinleri yüksek izolasyonlu poliüretan sandviç panel sistemiyle yüksek kalitede en iyi konfora sahip. Güvenlik personeline en iyi konforda mekanlar hazırlayan bu yapılar yüksek izolasyonuyla enerji tasarrufuyla da kazandırıyor. Yazın en sıcak günlerinde veya kışın en soğuk uzun gecelerinde Karmod güvenlik kabinleri içerisinde iklimlendirme en az enerji sarfiyatıyla gerçekleşiyor. Bu yönüyle güvenlik kabini fiyatları minimum enerji sarfiyatıyla kullandıkça kazandırıyor.

Güvenlik Kabini Fiyatları

135x135 Güvenlik Kabini Fiyatı: 19.700 TL

135x210 Güvenlik Kulübesi Fiyatı: 23.950 TL’dir.

Belirtilen fiyatlar Ekim 2023 listesinden alınarak önerilmiştir. Diğer ölçülerimiz ve zırhlı güvenlik kabini fiyatları için iletişim sayfamızı kullanarak güncel maliyetleri kolayca öğrenebilirsiniz.

Güvenlik Kabini Kullanım Yerleri

 • Fabrika ve sanayi tesisi güvenlikleri
 • Özel sektör yönetim ofisleri güvenlikleri
 • AVM benzeri ticari alanların güvenliği
 • Toplu konut site güvenlikleri
 • Kamu hizmet binaları güvenliği
 • Okul ve hastane güvenlik noktaları
 • Büyükelçilik ve Konsolosluk güvenliği
 • Mili parklar güvenliği
 • Polis, jandarma ve zabıta hizmet noktaları