Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Kabin 150 x 215

  • Yükseklik 2,4 m
  • Derinlik 1,5 m
  • Genişlik 2,15 m
  • Ağırlık 350 kg
Şu anda 83 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Nöbet Kulübesi

Nöbet kulübesi asker, polis ve güvenlik görevlilerinin ihtiyaç duyduğu yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Görevlerini yaz kış sürdürebilmeleri için ihtiyaç duyulan bu yapılar prefabrik ve konteyner yapı kaliteleri ile birleşince uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Hem pratik, hem uygun, hem de istenilen tüm ölçülere göre ayarlanarak dizayn edilen bu yapılar farklı ve modern tasarımları ile şehrin mimari yapısına uygun olarak ayarlanıyor. Asker ve polislerin görev yerlerinde kurulan nöbet kulübesi klasik beyaz renklerde ve standart ebatlardadır. Sizler de bu mevcut olan standart prefabrik yapılara bakarak ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.

Nöbet kulübesi kaliteli malzemelerden üretiliyor. Bu malzemeler, dışarıdan meydana gelen problemlere karşın koruma sağlıyor. Prefabrik yapı içerisinde, klasik yapılarda mevcut olan kiriş ve kolon gibi alanlar yer almamasından dolayı çelik konstrüksiyon malzemeler kullanılarak yapı sağlamlaştırılıyor. Deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan prefabrik nöbet kulübeleri esnek bir yapılıdır. Aynı zamanda yaz kış rahatlıkla kullanılabilen bir yapısı olan nöbet kulübesi, ısı yalıtımlı olarak üretilir. Ekonomik yönden de faydası bulunan prefabrik yapılar nem tutmaz, su geçirmez özelliği sayesinde steril bir ortam oluşturulmasına olanak sağlar. Herhangi bir bakım onarım gerektirmeden uzun yıllar kullanabileceğiniz bu kulübeler her sektöre hitap ediyor. Sunmuş olduğu avantajlar ile kurum ve kuruluşlara hitap eden bu yapıları istediğiniz model ve tasarıma uygun olarak yaptırabilirsiniz.

Nöbet Kulübesi 36 Yıllık Deneyim İle Üretiliyor

36 yıllık Karmod üretimiyle yüksek kaliteli sandviç panelli izolasyonlu, Asker ve Polis nöbet kulübesi, En uygun fiyatlara, Her ebatta ölçülerde hemen teslim ediliyor. Hızlı teslim garantisi ile acil işlemlerinizde sizlere yardımcı olan bu yapıları yaptırabilirsiniz. Tüm aşamalarında alanında uzman kişiler birebir görev edinmesinden dolayı ekstra uğraşacağınız herhangi bir durum söz konusu değildir. Sizler için hazırlanan fiyat teklifi dışında ekstra maliyet oluşturacak unsurlar oluşmaz. Hem kaliteli, hem güvenilir, hem de uygun fiyatlı ürün seçeneklerinden yararlanarak sizler de nöbet kulübesi yapı seçeneklerinizi dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.

Nöbet Kulübesi Dayanıklı Yapısı İle Uzun Dönem Kullanıma Uygun

Yapımında tercih edilen çelik konstrüksiyon malzemeler nöbet kulübesinin kullanım ömrünün uzun olmasına yardımcı oluyor. Nem ve rutubet tutmayan özelliği sayesinde problemsiz bir kullanım sunan nöbet kulübesi istenilen tüm alanlara kurulum yapılabiliyor. Düz bir zemin üzerine profesyonel bir şekilde inşa edilebilen bu yapıları uygun fiyat seçeneklerinden yararlanarak prefabrik yapılara sahip olabilirsiniz. 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler