Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Kabin 215x215 cm

  • Yükseklik 2,4 m
  • Derinlik 2,15 m
  • Genişlik 2,15 m
  • Ağırlık 465 kg
Şu anda 22 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Mobo Kabin Antalya

Mobo kabinler, son derece dayanıklı yapıları ile her alanda aktif olarak kullanılabilecek bir yapıdır. Çok amaçlı kullanımı sayesinde her türlü ihtiyacınıza uygun olarak kullanabileceğiniz mobo kabin Antalya ısı yalıtımına sahip özelliği sayesinde hem yaz hem de kış aylarında rahat bir kullanım sağlıyor. Mobo kabinler esnek yapılı malzemelerden oluşarak depreme karşı son derece dayanıklıdır. Hem şık hem de modern yapıları ile mükemmel bir kullanım fırsatı sunan bu kabinleri ister okul girişlerinde güvenlik kabini olarak, ister büfe olarak, isterseniz de personellerinizin dinlenebileceği bir alan olarak yaptırarak kullanabilirsiniz.

Mobo kabin Antalya, her bölgeye hizmet veren ve Türkiye’nin dört bir yanında kullanılan bir yapı olmasından dolayı her geçen gün her noktada yaygınlaşarak kullanımı çoğalıyor. Bu yapıların sunmuş olduğu avantajlar sayesinde ihtiyaçlarınızı giderebilir ve uygun fiyatlı yapı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. 

Mobo Kabin Avantajlı Özellikleri İle Sizlere Fayda Sağlıyor

Mobo kabin Antalya, sunmuş olduğu avantajları ile müşterilerine değer katmaya devam ediyor. Çok yönlü kullanımı sayesinde kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere bireysel kişilere de hizmet veren bu kabinler uzun yıllar kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Sahip olduğu en önemli özelliklerinden bir tanesi olan nem ve su geçirmez özelliği sayesinde herhangi bir bakım onarım gerektirmeden yapınızı dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Mobo kabinler aynı zamanda hafif ve taşınabilir bir yapıdadır. Özel üretim noktalarında alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan bu yapılar, demontaj özelliği ile de istediğiniz alanlarda kuruluma hazır hale getiriliyor. İnşaat sektörlerinde oluşan kısa süreli işlemlerde personellerinizin ihtiyaçlarının giderilebilmesi için bu yapılara ihtiyaç vardır. Hızlı ve pratik yapımı sayesinde dilediğiniz her noktaya bu kabinleri yaptırabilir işleminiz bittiği zamanda kurulum yapılan alandan farklı bir alana  bu yapıları taşıyabilirsiniz.

Güneşten ve sudan etkilenmeyen yapısı ile dikkat çeken mobo kabin Antalya, istenilen her renk yaptırılabilir. Kullanım nedeninize ve ihtiyacınıza göre birbirinden farklı tasarımları, renkleri belirleyerek yaptırabilirsiniz. Temizliği ve bakımı kolay olan mobo kabinler bulunduğu ortama kısa süre içerisinde ayak uydurarak her alana kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. 

Mobo Kabin Fiyatları Uygun Fiyat Seçenekleri İle Sizleri Bekliyor

Karmod Antalya'da en uygun fiyata ve en kaliteli mobo kabin modelleriyle güvenlik kulübesi ve satış büfesi gibi çok amaçlı kullanıma uygun olarak üretiliyor. Fiyat olarak uygun fiyat politikası belirlenen bu yapılar son dönemlerde en çok tercih edilen yapı seçenekleri arasında ilk sırada yerini alıyor. Mobo kabin fiyatları Antalya için belirlenen uygun fiyatlardan sizler de yararlanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler