Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Kabin 270 x 510

  • Yükseklik 2,4 m
  • Derinlik 2,7 m
  • Genişlik 5,10 m
  • Ağırlık 1000 kg
Şu anda 94 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Satış Kioksu

Prefabrik satış kioksu her sektöre hitap eden yapı çeşitleri ile tüm ihtiyaçlarınızda sizlerin yanınızda. Satış kioksu, perakende satış kioskları manav, kuaför salonu, bakkaliye, bekleme salonu, fatura ödeme merkezi, sigara içme ve danışma odası olarak kullanabileceğiniz bu satış kioksları hem şık hem de modern görünümleri ile kurulum yapılan alanlara ayrıca hava katıyor. Şehrin mimari yapısına uygun olarak tasarlanan bu yapılar farklı model çeşitleri ile herkese hitap ediyor. 

Satış kioksu, esnek yapılı malzemelerden oluşmakla birlikte Türkiye’nin her bölgesine uyum sağlıyor. Düz bir zemin üzerine inşa edilen bu yapıların yapım ve kurulum aşaması oldukça hızlı ve basittir. Acil ihtiyaçlarınızda kısa süre içerisinde kusursuz bir tasarım oluşturularak sizlere sunulan bu yapılar klasik betonarme yapılardan farklı özelliklere sahiptir. İnşaat malzemelerinde yaşanan fiyat artışları her sektörü derinden etkiliyor. Gerek ofis, gerek ev, gerekse de çeşitli sektörler için yaptırılması gereken yapıların fiyatları %80 oranında artış gösteriyor. Bu artışlar kurum, kuruluş ve bireysel kişilerin maliyetlerinin artmasına neden oluyor. Fahiş fiyatlardan etkilenmemek amacı ile farklı sektörlere yönelmek isteyen kişi ve kurumlar prefabrik yapıları tercih ediyor. Prefabrik satış kioksu kaliteli ürünler aracılığı ile yapılarak sizlere her yönü ile avantaj sağlıyor. Uygun fiyatlı belirlenen bu yapılar istediğiniz tüm alanlara kurulum yapılabilmesi sayesinde herkesin istediği ölçü ve ebatlarda bir yapı oluşturulmasını sağlıyor. 

Satış Kioksu Yapım Süreçleri Fabrikalarda Hazırlanıyor

Perakende satış kioksu yapım süreçleri özel üretim tesislerinde 1.kalite malzemelerden hazırlanıyor. Alanında uzman kişiler ve mimarlar tarafından onay alınarak üretime geçilen bu yapılar özel programlarda çizilerek sizlere sunuluyor. Üretim aşamasında değiştirmek istediğiniz noktalar var ise bu aşamada değiştirerek istediğiniz bir yapı oluşturabilirsiniz. 

Satış kioksu yapıları her ölçüye göre ayarlanabiliyor. Bu özelliği sayesinde ister orta boy, isterseniz de ufak ebatlara sahip bir yapı yaptırabilirsiniz. Tercih etmiş olduğunuz ebat ve boyutlara göre fiyatları ayarlanabilen bu yapılar oldukça uygun fiyatlı olması nedeni ile bütçenizin korunmasına destek oluyor. Sizler de düşük bütçe ile kusursuz bir tasarıma sahip olmak isterseniz prefabrik satış kioksu yapılarından yararlanarak yaptırabilirsiniz.

Satış Kioksu İle İhtiyaçlarınızı Giderin

Prefabrik satış kioksu son dönemlerde satış rekorları kıran bir yapı olmasından dolayı her noktada ve Türkiye’nin her bir noktasında kullanılıyor. Tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bu yapıları tercih ederek sizler de tarzınıza ve zevkinize uygun bir tasarım yaptırabilirsiniz. Birbirinden farklı ve modern yapıları ile öne çıkan bu yapıları satın alabilirsiniz. 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler