Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Kabin 150 x 270

  • Yükseklik 2,4 m
  • Derinlik 1,5 m
  • Genişlik 2,7 m
  • Ağırlık 450 kg
Şu anda 72 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Güvenlik Kulübesi Fiyatları İzmir’e Özel Kampanyalarla

150x270 kabin modeli Türkiye’nin En çok tercih edilen güvenlik kulübesi. Fabrika, sosyal tesis, toplu konut sitelerinde giriş danışma ve bekçi kabini olarak tercih edilerek kullanılıyor. Lunapark, müze, şehir stadyumu gibi kullanım alanlarında bilet, jeton ve kombine kart gibi giriş kartlarının satışında tercih görüyor. Yapı ayrıca polis ve zabıta ekiplerince kontrol noktalarına konularak kullanılabiliyor. 150x270 ölçüsüyle yapı büyüklüğüne göre oldukça ferah 4 m2’lik bir çalışma alanı sunuyor. Tek kişilik güvenlik ekibine bankosuyla lüks çalışma ortamı hazırlıyor. Kabin içerisinde personel çalışma koltuğunun yanı sıra kamera gözetleme ekranları, telsiz irtibat cihazı yerleştirilebiliyor. Ön bankoya personel bilgisayarı konularak kayıtlar dijital olarak sisteme giriş yapılabiliyor.

Kullanıma hazır konseptte Karmod tesislerinde üretilen modüler yapı sevk edildiği yerde hemen hizmete alınabiliyor. CTP üretim teknolojisi kullanılarak üretilen modüler yapılar uzun ömür kullanım özelliği, yüksek yalıtım performansıyla enerji tasarrufuyla kazandıran üstünlüklere sahip. İç mekanda köşe detay çözümlemeleri tasarımda en iyi şekilde gerçekleştirilerek yapının kullanım konforu yükseltilmiştir. 150x270 yapıya özel üretim birinci kalite PVC kapıdan giriliyor. Güvenlik noktaları gözetleme kolaylığı düşünülerek kapı üst kısmı pencereli şekilde tasarlanmış durumda. Kapı girişinin tam karşısında genişçe bir pencere ön cephede de boydan boya uzanan en geniş pencere yer alıyor.

1986'dan Bugüne Uzmanlığı İle Üretilen Karmod Kabinler

İzmir'in güvenlik kulübesi üreticisi Karmod modern güvenlik kulübesi piyasanın en iyisi, izolasyonlu en yüksek ve en uygun fiyatlarla. Her ebatta ve ölçülerde hemen teslim.

Kabinin arka cephede kalan kısmında kapalı panel sistemi tercih edildi. Bu panele iklimlendirme cihazlarından klima veya elektrikli ısıtıcılar montajlanabiliyor. Siparişlerinizde iklimlendirme cihazları kullanma düşüncenizi mutlaka satış temsilcisi ile paylaşmanızı öneririz. Ön cephedeki pencereye tekrar dönersek bu pencere güvenlik kullanımlarında seyir kolaylığı ergonomisiyle konfor içeriyor. Güvenlik personeli hem otururken hem de ayakta görüş asısı kapanmadan gözetleme yapabiliyor. Bilet satış ve danışma gibi kullanımlarda bu pencereye açılır hareketli cam uygulaması yapılarak ziyaretçi veya müşteri iletişimi kolay şekilde gerçekleştirilebiliyor. Pencerelerin tamamı otomotiv sektöründe kullanılan güvenli temperli cam modeliyle üretiliyor. 150x270 yapıda kot yüksekliği diğer CTP ürünlerimizde olduğu gibi 240 cm ile yapıya göre en ideal yükseklikte.

Güvenlik kulübesi elektrik sistemi 150x270 kabine özel Karmod uzmanlığınca projelendirilmiş. Tam yangın güvenliği için en iyi kalınlıkta ISO belgeli kablolar kullanılıyor. Kablo bağlantıları özel klemensler kullanılarak gerçekleştiriliyor. İlkel yöntemler terk edilerek olası yangın riskleri bertaraf ediliyor. Sigortalarında VIKO marka tercihiyle güvenlik üst düzeye yükseltilmiştir. Elektrik sistemini yapı dışına konulan özel buatı kullanarak ana şebekeye bağlattığınız anda armatürler yanacak, prizlere enerji gelecek.

Karmod kabin yaz veya kış dört mevsim iklimlendirmesindeki enerji tasarrufuyla size kullandıkça kazandıracak. Bütçe giderleriniz azalarak hafiflediğini hissederek en iyi yapı tercihinin keyfini yaşayacaksınız. 150x270 kabin fabrikalar, apartmanlar, işyerleri, alış veriş merkezleri (AVM)'ler, plazalar ile polis ve zabıta için gece gündüz görev anlarını kolaylaştırıyor. Şimdi alın dilediğiniz yere gelir gelmez hemen hizmete alın.

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler