Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Kabin 270 x 750

  • Yükseklik 2,4 m
  • Derinlik 2,7 m
  • Genişlik 7,5 m
  • Ağırlık 1.300 kg
Şu anda 97 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Büfe Kabin

Farklı iş sektörlerine hitap etme amacı olan ve günden güne büyüme gösteren büfe kabinler, ihtiyaçlarınızın kısa süre içerisinde giderilmesine olanak sağlıyor. Büfe kabinlerde kullanılan prefabrik ve konteyner modeller hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir tasarımın oluşmasına yardımcı oluyor. Büfe kabinler, istenilen tüm ölçülere uygun yapılabilen ve yapımında istediğiniz tüm detayları yaptırabilme fırsatı sunan bir yapıdır. Esnek yapılı malzemelerden üretilmesinden dolayı Türkiye’nin her bölgesine uyum sağlayabilen bu yapılar bireysel kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Özellikle büfe sektöründe kendi işini devam ettirmek isteyen ve bu nedenle yeni bir yapı oluşturmak isteyen kişiler klasik yapılar yerine prefabrik sektörleri tercih ederek talep ettiği kabinleri yaptırabiliyor. Klasik betonarme büfeler fiyat bakımından oldukça pahalıdır. İnşaat malzemelerinde yaşanan fiyat artışları yapıların fiyatlarının da etkilenmesine neden olmuştur. Eski dönemlerden bugüne klasik betonarme yapılar yaklaşık olarak %80 oranında fiyat artışı gösterdi. Fiyat politikasında yaşanan bu değişimler büfe kabin yaptırmak isteyen kişilerin maliyetlerinin artmasına ve bütçe kayıplarına neden olmasından dolayı prefabrik sektörü ön plana geçmiştir. Prefabrik sektöründe oluşan arz ve talep büfe kabin modellerinin gelişmesine katkı sağlayarak herkesin ihtiyacına cevap verilebilecek nitelikte modeller oluşturulmaya başlandı.

Sizler de büfe kabin yapılarınızı uygun fiyatlara yaptırmak ve istediğiniz ölçülerde bir yapıya sahip olmak için prefabrik büfe kabin yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Büfe Kabin

Karmod modüler büfe kabinleri kullanıma hazır üretimi, başka mekana kolayca taşınabilir portatif yapısıyla büfecilerin birinci tercihi. Karmod büfe kabin modelleri, ürün rafları, ergonomik sürgülü satış penceresi, elektrik tesisatı, yer döşemesi ile satışa hazır yapısıyla hemen kazanmaya başlayın.

Büfe kabinler otomasyon sistemiyle yüksek teknoloji kalitesiyle üretilmekte olup uzun ömürlü ve iyi izolasyona sahiptir. Ekmek büfesi, fuar ve açık hava etkinlikleri büfesi, okul kantini, hastane kantini, metro – metrobüs durağı büfe kabini, bilet – kart satış kabini gibi bir çok alanda kullanım özelliğine sahip hazır büfe kabinleri stoktan hemen teslim edilmektedir. Dünya markası Karmod kalite güvencesiyle sunulan büfe kabine siz de şaşıracağınız çok ekonomik fiyatlarla sahip olup hemen kazanmaya başlayın.

Prefabrik Büfe Kabin Modelleri Nelerdir?

Prefabrik büfe kabin modelleri herkese hitap eden zengin ürün çeşidine sahiptir. Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yapı içerisinde gidereceğiniz büfe kabin yapılarında tercih edilen modeller arasında polyester kabin tercih ediliyor. Polyester büfe kabin, kokusuz özelliği ile rahat bir kullanım sağlıyor. Nem ve rutubet tutmayan yapısı ile sorunsuz bir kullanım sağlayan bu yapılar, mikrobiyolojik malzemeler aracılığı ile üretiliyor. Özel üretim alanlarında yapılan bu yapılar kolay taşınabilir olmakla birlikte, kolay kurulum, hızlı yapım ve ekonomik yönü ile sizlere avantaj sağlıyor. Prefabrik büfe kabin, 150x150 cm’den başlayan ebat ve boyutlara göre üretiliyor. Sizler talep ettiğiniz metrekare boyutuna göre prefabrik büfe yaptırabilirsiniz. 

Prefabrik Büfe Fiyatları

Prefabrik büfe fiyatları uygun fiyat politikası sayesinde tüm kurum, kuruluş ve bireysel kişilerin ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Hem uygun fiyatlı, hem kaliteli, hem de plan programlı çalışma stili ile birçok fayda sunan bu yapıları Türkiye’nin her noktasına tercih edebilirsiniz. Yapım ve tüm kurulum işlemleri alanında uzman kişiler tarafından yapılan prefabrik büfe kabinleri, yiyecek, içecek, gazete, dergi, bilet ve turistik hediyelik eşyaların satıldığı model çeşitleri ile uygun fiyatlara sunuluyor. Uygun fiyatlı yapılar için prefabrik büfe kabin tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler