Çelik evlerimizle…Estetik, güven ve konforu…Birlikte sunuyoruz…

Dubleks Çelik Evler

Dubleks Çelik Evlerimiz İki Kat Daha Güvenli

Karmod çelik konutlarımızın tüm aksamları çelik malzeme kullanılarak üretilmektedir. Çelik, taşıma kapasitesinin ağırlığına oranı en yüksek olan malzemedir. Çeliğin yüksek taşıma kapasitesi sayesinde çelik yapı elemanları, daha küçük kesit ve ölçülerde, daha hafif ve mükemmel kalitelerde üretilmektedir. Çelik yapılarda taşıyıcı eleman boyutları, ahşap ve betona göre çok daha küçük olduğu için, çok daha fazla kullanım alanı elde edilmektedir.Bu da, yapı alanının daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır.

Çelik yapılar depreme karşı son derece güvenli yapılardır. Sarsıntı esnasında çelik malzemenin özelliğinden dolayı esner ama yıkılmaz. Karmod çelik ev ve konutlarımızın ekstra güvenli olmasının nedeni de Karmod teknolojisidir. Modern tesislerimizde ileri teknoloji ile üretilen çelik ev ve konutlarımız yüksek kalitededir.

Karmod dubleks çelik konutlar dış görünümüyle estetik iç görünüm ve kullanımıyla son derece konforlu yapılardır. Karmod dubleks çelik konutlarda kendinizi ve ailenizi daha güvenli ve farklı hissedeceksiniz. Güveniniz için villa konforundan öte Karmod çelik konutlarımızı size de tavsiye ediyoruz.