Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

142 m² Çelik Ev

  • Salon 22 m²
  • Banyo 6 m²
  • Mutfak 15 m²
  • Veranda 16 m²
  • Veranda + Veranda 10 m²
  • Banyo + Banyo 9 m²
Şu anda 78 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

 

Hafif Çelik Villa Modellerinde En İyisi

Konut sektörünün en iyi hafif çelik villa ev proje firması Karmod 36 yıldır değişmeyen kalitesiyle modern villa modelleriyle uygun fiyat ve yüksek kaliteli evler üretiyor. Müstakil konut mimarimizde geleneksel Anadolu evlerimiz tarihi değere sahip. Önemiyle bu evler dünya kültür mirasına hak ettiği değerle adını yazdırmıştır. Bu şekilde dünya genelinde adını duyarak gururlandığımız çok sayıda evimiz var. Safranbolu Evleri, Beypazarı Evleri, Taraklı Evleri’nin yanı sıra Ege, Karadeniz, Doğu ve İç Anadolu’da bu evlerin yaşayan en güzel örneklerini görürüz. Safranbolu ve Beypazarı evleri günümüze uzanan mirasla bir marka oluşturmuş olup her yıl binlerce turist bu evleri yakından görmeye gelmektedir. Karmod’un 3+1 plandaki 142 m² Anadolu modeli geçmiş mirasımızın gözde ev modellerine sahip çıkarak günümüz mimarisine taşımayı amaçladık. Geleneksel mimarimizin değeri olan evlerin iç tasarımına ince dokunuşlarla modern mimariye taşımış olduk. Dış tasarımda genel hatlarıyla Anadolu ev konsepti detay dokunuşlarla daha da güzelleştirildi. Dış tasarımda yine kademeli çatı uygulamasıyla konutun görünüm estetiği daha da yükseltildi. Çelik konstrüksiyon yapı modeliyle yapı güvenliği üst düzeye yükseltilirken diğer yandan sağlıklı ev modeli tamamıyla korundu. Geleneksel mimarinin miras kalan evleri her an deprem riskiyle karşı karşıya bulunurken modern çelik sistem evler tam deprem güvenliğine kavuşturuldu. Geçmiş zamanlarda komşuluk ilişkilerinin önemli iletişim noktalarından olan balkon bu ev modelinde de korunarak muhafaza edildi.

Hafif Çelik Villa Konforu

Kullanım konforu düşünülerek 142 m² 3+1 Anadolu evimizin ana girişi yan cepheye yerleştirildi. Böylelikle ön cephedeki veranda kullanım ergonomisi muhafaza edildi. Ana giriş verandasından evin içine adım attığımızda genişçe bir antre yer alıyor. Bu modelde ayrı mutfak beklentilerini karşılamak amacıyla mutfak için ayrı genişçe bir alan ayrılmış. Girişte sağda yer alan mutfağın girişi antrenin sonunda yer bulunuyor. 14 m2’ye yakın büyüklüğe sahip bu alan leziz yemekler hazırlamayı tutkuya dönüştürenlere özel. Antrenin bitiminde tam karşıda salonun kapısı yer alıyor. İçeri adım attığınızda genişçe bir mekana giriş yaptığınızı anında hissediyorsunuz. Verandaya açılan kapıyla salon daha da kullanım konforu kazanıyor. Zemin katın wc ve tuvaleti girişte hemen solda yer alıyor. Konutun ikinci katına çıkan merdiven antrenin bitiminde soldan yükseliyor. Merdiven bitiminde üst katta genişçe bir antre bulunuyor. Hemen sola yöneldiğinizde birinde balkonun bulunduğu iki ayrı oda var. Merdivenin tam karşısına gelen alanda diğerlerine göre daha geniş bir yatak odası bulunuyor. Bu odanın özelliği içerisinde ebeveyn banyoya yer verilmiş olması. İkinci kata ait wc ve banyo ise merdiven çıkış yönüne göre sağda yer alıyor. Anadolu 3+1 iki katlı çelik ev geleneksel mimarinin modern mimariye ustalıkla taşındığı zarafetle sizi de mutlulukla buluşturacak.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler