Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

194 m² Çelik Ev

 • Salon 24 m²
 • Garaj 34 m²
 • Mutfak 17 m²
 • Banyo 5 m²
 • Veranda 19 m²
 • Veranda 4 m²
 • Toilet + Bathroom 10 m²
 • Bedroom + Patio 26 m²
 • Yatak Odası 17 m²
 • Yatak Odası 17 m²
 • Balkon 17 m²
Şu anda 36 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

 

En güzel En Avantajlı Dubleks Ev Modelleri ve Fiyatları

Karmod prefabrik garantisi ile dubleks ev modelleri ve fiyatlarını ve modellerini inceleyin. Bütçenize göre uygun fiyatlı uzun ömürlü ev sahibi olun.

Çelik konstrüksiyon sistemli güvenli evin en büyüğü en genişi 4+1 plandaki 194 m² Fethiye modelinde. Güven, konfor kendinizi farklı hissedeceğiniz üstünlükler Fethiye ev modelinde bir arada. Geniş mekan sunumuyla beraber hem güvenli kullanımınız hem de size konforu yaşatacak ev ortamı üstünlükleriyle çelik villada toplandı. Karmod’un 1986 yılından bugüne oluşturduğu tecrübesiyle her yıl yeni ev sahibi yaptığı binlerce ailenin gelişime yönelik deneyimleri bu eve yansıtıldı. Bunun ötesinde tasarımdan üretime yeni nesil teknoloji kullanımının yansımaları yine bu evlerde. Üretimini gerçekleştirdiğimiz çelik konstrüksiyon evlerimizi Türkiye’nin neresinde olursa olsun oraya naklediyoruz. Konut sevkiyatının tamamlandığı an bölgede hazır edilen Karmod uzman ekiplerince kurulumu gerçekleştirilerek kullanımınıza sunuluyor. Çok sayıda üstünlüğüyle beraber teknolojik hızlı üretim ve uzmanlarca yerinde birkaç gün içerisinde hızlı kurulum çelik konstrüksiyon evleri son derece cazip kılıyor.

Dubleks Ev Modelleri ve Fiyatları İle Ayrıcalıklar Yaşayın

Yenilikçi dubleks ev modelleri ile en avantajlı dubleks ev fiyatları size de ayrıcalıklar yaşatacak. Fethiye modeliyle beraber çok sayıda ergonomik kullanım sunan modern konut tasarımı Karmod uzmanlığıyla gerçekleştiriliyor. Tasarımda özel yazılımlı bilgisayar programları kullanılıyor. Bu Karmod evlerini farklı ve güvenli kılan bir üstünlük. Çok sayıda tek katlı ve çift katlı çelik villa tasarımı bu özel program kullanılarak gerçekleştiriliyor. Tasarımda farklı beklentilere özel modern mimari konseptli modellerle beraber geleneksel mimarimizin yansımalarını bulacağınız modern klasik sentezi tasarımlarda yer alıyor. Her biri dışardan bakıldığında göz alıcı tasarıma sahip bu evler iç mimarisiyle size güven ve mutluluğu bir arada yaşatacak konfora sahip. Çelik konstrüksiyon evlerin yapı güvenliği henüz tasarım aşamasında özel mühendislik statik hesaplamalar yapılarak gerçekleştiriliyor. Yapı güvenliğini zorlayıcı deprem unsurlarının değerlendirilerek tam önlem alınan çelik evlerde deprem yıkım riski ortadan kaldırılıyor. Bilgisayarda gerçekleştirilen testlerle onaylanmış proje server üzerinden teknolojik üretim hattındaki bilgisayara aktarılarak milimetrik detaylarıyla imalat gerçekleştiriliyor.

4+1 müstakil villa konseptindeki Fethiye modelinin her iki katı da kullanım ergonomisiyle öne çıkıyor. Zemin katta otomobil güvenliği de düşünülerek bu ev planına kapalı garaj da başarılı şekilde yerleştirildi. Eve giriş garaj solumuza alınarak ortadaki verandadan gerçekleşiyor. Girişte genişçe bir veranda bizi karşılıyor. Tam karşıda ikinci kata çıkan merdiven yer alıyor. Ana girişte solda kalan kapıdan otoparktan eve pratik bir giriş düşünülmüş. Zemin katta antrede ilerleyerek sola dönüldüğünde sağ önde genişçe bir salon yerleştirilmiş. İki adet ön cephede bir adette sağ cephede yer alan çift camlı pencerelerle gün ışığından en iyi şekilde faydalanılmış. Aydınlık iç mekanla ferahlık ön planda tutulmuştur. Salonun yanında arka sağ çaprazda geniş bir mutfak yer alıyor. Mutfağın iki cephesine de pencere yerleştirilmiş. Merdiven çıkışının sağında ise zemin kata ait wc ve banyo bulunuyor.

Üst kata u şeklinde dönüşlü genişçe modern tarz bir ahşap merdivenden çıkılıyor. Çıkışta sağda bir yatak odası onun karşısında garaj üzerinde ön ve yan cepheye bakan geniş seyir ufkuna sahip oldukça büyük bir balkon bulunuyor. Merdivenin tam karşısında genç odası hemen sol yanında içerisinde ebeveyn banyonun da yer aldığı büyük yatak odasına yer açılmış. Ebeveyn yatak odasının bitişiğinde arka cepheye bakan hemen hemen aynı genişlikte bir oda daha planda yerini almış. Üst kata ait wc ve banyo ise merdiven çıkışında hemen solda bulunuyor. Uzmanlıkla tasarlanan Fethiye modern tasarımı, güvenli çelik yapı sistemi ve büyüklüğüyle size en iyi konforu yaşatmaya özel.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler