Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

125 m² Çelik Ev

  • Salon 48 m²
  • Yatak Odası 8 m²
  • Tuvalet 3 m²
  • Veranda 7 m²
  • Banyo 8 m²
  • Antre 10 m²
  • Yatak Odası 15 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Balkon 7 m²
Şu anda 95 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

 

Çelik Villa Fiyatları Başkent Ankara Gündeminde

Modern mimari tasarımı, uzun ömürlü yapı sistemi ve ekonomik çelik villa fiyatları Ankara’nın gündeminde. Bu modellerden biri de kullanıldığı bölgenin iklim özelliklerine göre şekillendirilerek üretilebilen Akdeniz modeli çelik ikiz dubleks villa. Geniş balkonu ve plana ustalıkla yerleştirilmiş pencereleriyle eşsiz güzellikleri seyre doyamayacağınız çelik ev Akdeniz modelinde. Belki de Torosların engin yamaçlarından Akdeniz’in eşsiz maviliğini seyre dalma hayalinizin tam karşılığıdır bu ev. Kim bilir Rize’nin yaylalarından, Şile’nin sahilinden Karadeniz’in engin dalgalarına bakma hayalini canlandıracak. Erciyes’ten, Ergan Dağından, Ilgaz’dan, Palandöken’den, Süphan’dan, Kaçkar’dan eşsiz vadileri seyre dalarak bakmanın tadına bu evle doyamayacaksınız. Akdeniz çelik ev 4+1 villa konseptiyle kalitesi, konforuyla size özel. Şehir, köy, kasaba veya yayla Türkiye’nin neresinde olursanız olun Akdeniz’le yaşanan duygu ve heyecanlar farklı ama yaşanan konfor keyfi hep aynı. Çelik konstrüksiyon villa evlerle kendinizi farklı hissedeceğiniz güvenin inşa ettiği yeni bir yaşam kültürüne sahip olacaksınız.

En Güvenli, En Konforlu Çelik İkiz Dubleks Villa Modelleri

Güvenli, sağlıklı, konforlu gerçek müstakil villa konforunu bu evde bulacaksınız. Kareye yakın plan tercihiyle konulduğu her mekanda şıklığı, zarafeti ve duruşuyla hemen fark ediliyor. Farklı dış kaplama ve boya kombinasyonlarıyla kişisel zevkler çelik eve kolaylıkla yansıtılabiliyor. Veranda ve balkon sistemiyle Karmod evlerinin genel tarzı bu evde. Bu güzel ev ön cephede tam ortada işlevsel bir verandaya sahip. Verandanın üstünde ikinci katta yer alan iki ayrı odaya balkon konforu yaşatmaya şimdiden aday. Girişteki verandadan geçerek ana kapıdan içeri adımınızı attığınızda 45 m2 büyüklüğe sahip son derece geniş bir salon sizi karşılıyor. Geleneksel mimarimizdeki iki katlı evlerimizde bu tarz geniş yaşam alanlarına sıklıkla rastlarız. Aile burada bir araya gelir, yemekler yenir, çaylar içilir günlük yaşam çoğunlukla burada geçer. Bu nedenle geleneksel mimarideki Anadolu evlerinde bu alana ‘Hayat’ adı verilmiştir. Adeta hayat burada döner. İşte Modern konsept Akdeniz çelik evde geleneksel mimarimize de bir uzanış var. Bu genişlikte bir salon bunun en önemli işareti. Salonun sol kısmı mimari yerleşimde Amerikan mutfak olarak önerilmiş. Sağ kısım ise oturma grubunuzu yerleştirerek size özgü mekanlar oluşturabilirsiniz.

Salonda mutfak duvarının dayandığı kısımda dinlenme odası yer alıyor. Sağda ise zemin kat tuvaleti bulunuyor. Orta bölümde ise üst kata çıkılan modern ahşap merdiven yer alıyor. Merdiven çıkışıyla sağ tuvalet alanı salonda evin arkasına doğru doğal bir antrede oluşturmuş. Bu antrenin bitiminden arka bahçeye ekstra bir balkon kapısı daha açılıyor. Bununla adeta salonun hem ana girişi hem de arka kısmıyla doğal yeşillikle buluşması kesintisiz sürekliliğe kavuşturulmuş. Üst kata çıkılan merdiven dışa doğru ekstra çıkıntı yapılarak mimari tasarımda geniş iç mekana önemli katkı sağlanmış. Merdivenin bitiminde tam karşıda iki oda ve solda bir oda olmak üzere toplam üç oda bulunuyor. Tam sağda ise genişçe bir banyo yer alıyor. Banyo içerisinde klozet ünitesine de yer verilmiş. Yan yana bulunan iki ön oda daha önce de belirttiğimiz gibi balkon keyfiyle buluşturulmuş.

Ankara Çelik Villa Fiyatlarını İnceleyin

Karmod çelik ev güvenli ve hızlı üretim modeliyle betonarme tarzı konutlara göre önemli avantajlara sahip. Hazır çelik villa fiyatları Ankara çelik dubleks evler bir katlı ve ikiz şeklinde üretilebilir. İkiz villalar, garajlı ve garajsız konut olarak üretilmektedir.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler