Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

200 m² Çelik Ev

 • Saloon + Entrance 42 m²
 • Veranda 20 m²
 • Mutfak 15 m²
 • Banyo 7 m²
 • Cellar 3 m²
 • Garaj 22m²
 • Toilet + Bathroom 10 m²
 • Bedroom + Patio 26 m²
 • Yatak Odası 17 m²
 • Yatak Odası 17 m²
 • Balkon 17 m²
Şu anda 86 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

 

İki Katlı Ev Modelleri Müstakil Evde Villa Konforu

Müstakil evde villa konforunu özgün tasarımlarla yakalamak isteyenlere özel 200 m² 3+1 Karmod Side. Tıpkı görkemli bir konak veya malikanede yaşıyormuşçasına size özgü gösterişli görünüm, iç mekan konforu bu evde bir arada. İki katı birlikte kullanıma sahip bu evi ihtiyaç ve arzunuza göre her katı ayrı ayrı bağımsız kullanıma özel hale dönüştürebilirsiniz. Side villa konsept ve konforuyla size ayrıcalıklar yaşatacak. Tam deprem güvenliğiyle sevdikleriniz içinde bulundukları her anda kendilerini güvende hissedecek. Kendinizin ve ailenizin güvenliği size ayrı mutluluk verecek. Yapı güvenliğiyle beraber sağlıklı evin kazandıracağı mutluluğu müstakil evde hissederek yaşayacaksınız. Yıllar geçse de formunuz hep canlı kalacak bu evde yaşama arzunuz bir tutkuya dönüşecek.

Size özel müstakil ev konforunu neden erteleyesiniz ki. Arabanız için bile özel kapalı otoparkın düşünüldüğü bu Side ile Karmod güvencesinde villa konforunda bir eve günler içerisinde sahip olma fırsatı varken. Karmod uzmanlarınca özel yazılım programları kullanılarak en iyi konfor ergonomisiyle hazırlanmış özgün bir proje. Konuta özel yapı güvenliğini sağlayan statik hesaplamaları da teknoloji desteği kullanılarak huzurunuz için uzmanlar kontrolünde hazırlandı. Üstelik elektrik tesisatıyla atık ve temiz su tesisat projeleri yine konuta özel çalışmayla güvenli kullanımınız için tasarlandı. Duvardan çatıya çelik konstrüksiyon taşıyıcı ve karkaslar kullanılarak üretim gerçekleştirilen bu güzel ev deprem gibi etkenlere karşı en güvenli hale getirildi. Müstakil konut hayalinizi gerçekleştirmek için daha ne bekliyorsunuz, Karmod Side ile günler içerisinde eviniz hazır.

Müstakil Köy Evi projesine Özel İki Katlı Ev Modelleri

Çok beğeneceğiniz müstakil köy ev projesi yayla ve dağ evi modelleri tek ve iki katlı yüksek kaliteli çelik ev modelleri planları en uygun fiyatlara. Karmod Side size iç konforunda hangi ayrıcalıklar sunuyor kısaca göz atalım. 3+1 plandaki bu güzel evimize giriş ön cephede ortada üst kat balkonu altına gizlenmiş verandadan geçilerek gerçekleşiyor. Zemin katın girişinde solda salon bulunuyor. Salona giriş çift kanat açılımı bulunan özel kanatlı kapıdan gerçekleştiriliyor. Salonda ön cephe, sol ve arka cephede yer alan pencerelerle oldukça yoğun ışıklı ferah bir iç mekan hazırlanmış. Girişin sağında bir mutfak yer alıyor. Mutfaktan evin bitişiğinde aracınız için özel planlanarak inşa edilen kapalı otoparka geçilen bir kapı da kullanım ergonomisi için düşünülmüş. Sabahları evinizden ayrılırken veya akşam eve geldiğinizde bu kapıyı kullanabilirsiniz. Mutfağın arka izdüşümünde solda tuvalet banyo ile mutfaktan kapısı açılan bir kiler bulunuyor. Üst kata girişin tam karşısında antrenin sonundaki merdivenden çıkılıyor. Merdivenin karşısında ön cepheyi boydan boya kaplayan balkona geçişin yer aldığı bir antre bulunuyor. Antrenin sağ ve solunda genişçe iki ayrı oda yer alıyor. Bu odalardan biri ebeveyn banyoya sahip. Merdivenin hemen solunda bir odaya daha planda yer verilmiş. Merdivenin solunda da ortak kullanım banyo ve tuvalet bulunuyor.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler