Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

92 m² Çelik Ev

  • Salon 37 m²
  • Tuvalet 3 m²
  • Veranda 4 m²
  • Entry 3 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 8 m²
  • Antre 15 m²
  • Banyo 5 m²
  • Balkon 4 m²
Şu anda 89 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

 

Doğa ile İç İçe Yeni Bir Yaşam İçin Çelik Villa Projeleri

Müstakil yaşam hayali çelik villa projeleri ile gerçeğe dönüşüyor. Yeşillikler içerisinde doğal yaşamı arzulayanlar için çelik evde dubleks villa keyfi Karmod Cunda konut modelinde. Kat kat apartmanların boğucu atmosferinden sıkıldığınız anda kendinize doğa içinde müstakil bir ev armağan edin. Size yaşatacağı özgürlüğüyle adeta Cunda adasının denize hakim ortamındaymış gibi hissedeceğiniz güzel bir ev. Konforuyla sizi dinginleştirecek yapı güvenliğiyle içinizi rahatlatacak. Çelik evin güveniyle müstakil evde yaşamak sizde tutkuya dönüşecek ailenizle birlikte mutluluğu doyasıya hissedeceksiniz. Bu mutluluğu hemen yaşayabilmeniz için şehre yakın veya bir kaç saatlik mesafede nezih bir mekanda arsa almanız yeterli. Bundan sonrası kolay. Yeni evinizde mutlu bir yaşama karar vermeniz kadar yakınlıktasınız. Karmod uzmanlığıyla özel projelendirilen çift katlı 2+1 çelik ev yeni evinize giden yolda size yardımcı olacak. Ev sahibi olmanız kolaylaşacak, deprem dayanımı yüksek ergonomisiyle Cunda size her köşesinde konforu yaşatacak.

91 m2 çelik konstrüksiyon dubleks villa modelinde maksimum genişlikte ferah mekanlar öne çıkan özelliklerle hazırlandı. Girişe yerleştirilen veranda üst katta aynı iz düşünle balkon olarak sürdürüldü. Cunda’nın alt kat mimari planında öne çıkan özeliği girişin oldukça geniş bir mekan sunumuna sahip olması. Verandadan geçerek evin içerisine girdiğinizde iç merdiven ve wc ünitesi hariç tüm alan bütün genişliğiyle salona ayırılmış durumda. Zemin katta bahçe katları da düşünülerek wc tuvalet ünitesi hemen girişte sola yerleştirilmiş vaziyette. Bu durum müstakil konutta bahar ve yaz aylarında çoğunlukla bahçede geçen yaşama bir kolaylık sağlıyor. Misafirlerini bahçede ağırladığınız zamanlarda kullanım ergonomisi kazandırıyor. Salonun genişlik konforunu vurgulamıştık. Amerikan mutfak alanı kullanım ergonomisi düşünülerek giriş yönünde sola yerleştirilmiş. Salonda oturma alanları, yemek masası yerleşimini keyfinize göre düzenleyerek özgürce planlayabilirsiniz. Sürekli değişim size de keyif veriyorsa salonda bu farkındalık veren keyifli değişimleri dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Cunda Çelik Villa Fiyatları ve Modelleri Bütçenize Uyacak

Dubleks konutun içerisinden üst kata yeni Karmod uzmanlığıyla yapılan ahşap bir merdivenden çıkılıyor. Merdiven girişte sağa ustalıkla gizlenmiş. Merdiven altı tabir edilen alan bir kapıyla gizlenmiş olup kiler gibi kullanımlarda büyük kolaylık sağlayacak. Bu alana bahçenizde yetiştirdiğiniz sebzelerden hazırladığınız nefis konserveleri, küçük ev aletlerinizi, elektrik süpürgenizi ve aklınıza gelebilecek malzemeleri güvenle yerleştirebilirsiniz. Pırıl pırıl ahşap merdivenden yukarı çıktığınızda üst katta genişçe bir antre ve iki ayrı oda kullanımınıza özel. Büyük yatak odasından balkona geçiş yapabilirsiniz. Bu katta da banyo ve tuvalete planda kullanım ergonomisiyle yer verildi. Cunda 92 m2 2+1 çelik ev size ve sevdiklerinize mutlu anlar yaşatmaya hazır. Cunda çelik villa modelinin fiyatları hem zevkinize hem de bütçenize uyacak.

Türkiye’nin En Büyük Çelik Villa Üreticisi

Uzun ömürlü konut projeleriniz için Karmod uzmanlığı yanınızda. Karmod Türkiye'nin en büyük çelik villa üreticisi ve en çok tercih edilen çelik yapı markası. Projenizi özel konut modelleri tasarlayarak bütçenize göre ömürlük kaliteli evler üretiyor.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler