Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

143 m² Çelik Ev

  • Salon 20 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Veranda + Veranda 15 m²
  • Antre 12 m²
  • Banyo + Banyo 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 10m²
  • Balkon 8 m²
  • Salon + Giriş 32 m²
Şu anda 37 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

 

Hafif Çelik Yapılar Ayrıcalıklı Bir Yaşama Özel

Karmod hafif çelik yapı üretim teknolojisiyle güvenli, pratik, modern, estetik, kaliteli galvanizli çelik yapı tasarımıyla modern evler üretiyor. Yeni yaşam kültürüne özel tasarlanan Karmod Apart 2+1 duble planıyla apart konut tarzına yenilikler katıyor. Son yıllarda özellikle tatil yörelerinde yaygınlaşan devre mülk yönteminde kullanılan 2+1 apart planı bu modele yansıtılmış durumda. Karmod uzmanlığıyla tasarlanan toplam 126 m2’lik bu ev tek bir aile tarafından kullanılabileceği gibi iki ailenin ayrı kullanımına tahsis edilebilmektedir. Çelik konstrüksiyon ev modelindeki bu evdeki her katta 2+1 planda 63 m2’lik iki ayrı daire bulunmaktadır. Birlikte ve bağımsız kullanıma uygun plan sunum alternatifine sahiptir. Apart modeli tatil yöreleri başta olmak üzere köylerde yoğun olarak ilgi görmektedir. Ortak bütçe ile daha tasarruflu konut fiyatlarıyla müstakil ev sahibi olmak isteyen aileler modelle kolaylıkla ev yaptırabilmekteler. İyi arkadaşlık ilişkileri bulunan iki aile veya baba-oğul, abi-kardeş gibi birliktelikler için Apart çelik ev eni iyi ev sahibi olma alternatifi sunmaktadır.

Hafif Çelik Yapılar Devre Mülk Projelerinde

Yüksek yapı güvenliği ve konforla birlikte hızlı üretim ve kısa zamanda kurulum avantajıyla hafif çelik yapılar devre mülk projelerinde. Son dönemde oldukça yaygınlaşan doğa turizmi konutları ve Anadolu’nun farklı bölgelerinde belediyelerce geliştirilen devre mülkler için en güzel çözüm oluşturuyor. Bireysel müşteriler sürekli kullanımlar için tercih edebilecekleri gibi il ve ilçelerine ilgiyi artırmak isteyen Belediyeler hazırlayacakları tatil köyü konutlarında bu ev modelini kullanarak projelerini kısa sürede gerçekleştirebilirler. Karmod daha önce 2+1 tek katlı ev modeliyle Bayburt Belediyesi için ‘Bayburt Saklı Cennet’ konut projesiyle Libya’nın Khoms şehrinde deniz tatil köyü projesini gerçekleştirmişti. Bu iki proje de günümüzde her hafta farklı misafirlerini ağırlamayı sürdürüyor.

Karmod Apart 2+1 çelik ev modelinin mimari planına yakından bir göz atalım. Dış görünüşte alt katta veranda üst katta da aynı iz düşümdeki balkon göze çarpıyor. Çatıda balkona doğru verilen çıkıntı farklı estetikte bir görünüm oluşturmuş. Apart’ın girişi verandalı ön cephenin solunda yer alan yan taraftan verilmiş. Giriş kapısında da yine bir veranda yer alıyor. Ana kapıdan içeri adımınızı attığınızda karşıya ve sola iki ayrı giriş kapısı daha bulunuyor. Tam karşıya giren kapı zemin kata ait. Sola açılan diğer kapıdan ise merdivenlerden ikinci kata çıkılıyor.  Girişte yapı planına göre oldukça geniş bir salona yer verilmiş. Mutfak Amerikan tarzıyla bu salonda bulunuyor. Salonun girişindeki sol alan adeta bir antre gibi doğal bölünmeyle planlanmış. Buradan tam karşıya girişe göre arka solda bir oda yer alıyor. Aynı metrajda sol önde bir oda daha var. İki oda arası ise banyo ve tuvaletle ayrılmış. Salondan ana verandaya geçiş yapılarak günlük kullanımda oldukça ergonomik kullanım konforu yakalanmış. Tekrar ana girişten soldaki merdivene dönersek üst katı da gezmiş oluruz. Merdiven bitiminde genişçe bir antre bizi karşılıyor. alt kattaki aynı plan üst kata da yansıtılmış durumda. Salon burada balkona açılıyor.

Her katında iki odayla beraber salonun yer aldığı 2+1 modelindeki iki katlı çelik ev apart konut modelleri için modern mimarisi ve iç kullanım ergonomisiyle en güze örneklerden birini oluşturuyor.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler