Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

122 m² Çelik Ev

  • Salon 30 m²
  • Antre 18 m²
  • Yatak Odası 5 m²
  • Giriş + Avlu 8 m²
  • Tuvalet 4 m²
  • Banyo 6 m²
  • Balkon 4 m²
  • Yatak Odası 16 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 12 m²
Şu anda 55 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

 

Doğa Çelik Villa Fiyatları Antalya Gündeminde

Karmod uzmanlığıyla çift katlı çelik konstrüksiyon ev modeliyle tasarlanan Doğa modeli çelik villa fiyatları ile Antalya’nın gündeminde. Villa yapı beklentilerini en iyi şekilde karşılayan uzun ömürlü Doğa konut modeli fiyatları ile Antalya’nın ilgisini üzerine çekmeyi başardı.

Yemyeşil güzellikler içerisinde güzel bir yaşama özel tasarlanan 122 m² çelik evimize tabi güzelliklerden esinlenilerek Doğa ismini verdik. Geleneksel mimarimizdeki cumba çıkıntısı veranda ve balkonla birleştirilerek yeni modern mimari tasarıma da başarıyla yansıtıldı. Doğa dubleks villada geçmişin özlenen hatıraları yaşanacak yeni güzel anılarla mutluluğa dönüşecek. Bu güzel evde tarihin derinliklerine dalacak kendinizi adeta 19. yüzyılın ihtişamlı konağında gibi hissedeceksiniz. Depreme güvenli ve sağlıklı çelik yapı sistemiyle hem kendinizi hem de ailenizi güvenli bir eve yerleştirmenin huzurunu yaşayacaksınız. Hüznü veya huzuru zaten daha çok kendi verdiğimiz kararlar ortaya çıkarmıyor mu? Herkes müstakil villa konforunda en güzel evde yaşamayı arzu eder. Eminiz ki siz de en baştan beri adeta saray gibi modern bir ev hayal ediyorsunuz. O halde neden erteliyoruz ki hayallerimizi? Karmod çelik konstrüksiyon ev sistemiyle konforlu müstakil bir ev sahibi olmanız hiç de zor değil. Yapı modeliyle güvenli, uzman tasarım ergonomisi, duruşuyla villa konforu Karmod çelik evlerde. Üstelik klasik betonarme ve diğer yapı modelleriyle inşa edilen konutlara göre çelik konstrüksiyon sistemi hem hızlı hem de oldukça ekonomik.

Güvenli Yapı Sistemi Triplex Çelik Ev Modelinde

Çelik konstrüksiyon sistemli evler yeni nesil teknolojiler kullanılarak modern tesislerde ön üretimli olarak hazırlanıyor. Sistem özel yazılım bilgisayar programları kullanılarak triplex çelik ev modellerine en iyi şekilde uygulanabiliyor. Yapı güvenliğini sağlayan taşıyıcı sistem ve duvar çatı bloklarını taşıyan tüm aksam çelik konstrüksiyon sistemi kullanılarak üretiliyor. Ön üretimi teknolojik hatta kısa sürede tamamlanan çelik villa nereye isterseniz oraya sevk ediliyor. Karmod uzmanlarınca günler içerisinde kurulumu yapılarak kullanımınıza sunuluyor. Klasik betonarme sistemle aylarca süren inşa süreleri çelik sistemle kısaltılarak günler içerisine sığdırılıyor. Klasik sistemde kalıpçı, betoncu, duvarcı, sıvacı, elektrikçi, sucu, çatıcı, dereci çok sayıda ustayla uğraşma derdi bu sistemde ortadan kalkıyor. Çelik sistem villa kurulumunda uzmanlaşmış ekip evinizi günler içerisinde duvardan çatıya her şeyiyle kısa sürede kuruyor.

Bu avantajları hatırladıktan sonra şimdi tekrar 3+1 Çelik konstrüksiyon ev Doğa modelinin iç planına bir göz atalım. Çift katlı çelik villa konseptindeki bu ev geleneksel mimarimizdeki konak modelinin modern mimariyle harmanlandığı güzel bir konsept hazırlamış. Dar cephe ortadaki verandadan evimize girdiğimizde bir antre bizi karşılıyor. Girişte solda küçük bir dinlenme – etkinlik odası, sağda ise tuvalet planda yer almış. Günlük yaşamın büyük bölümünün geçtiği ailenin toplanma mekanı salon bu modelde de en geniş haliyle plana yansıtılmış. Arkaya uzanan bu salon en arkada giriş yönünün tersinde ekstra bir verandayla ayrı bir tarz oluşturulmuş. Antreden üst kata çıkış merdivenine yöneldiğinizde planın merdivene özel çıkıntısı iç mekana rahatlık olarak yansıtılmış. Üst katın merdiven bitiminde bölme geçişleri için fonksiyonel bir antreye adımınızı atıyorsunuz. Bu katta üç ayrı yatak odasına yer verilmiş. Balkona ön cephede yer alan her iki odadan da kapı yer alıyor. Tuvalet ve banyo bu kattaki diğer bölüm.

Çelik Sistemli Yazlık ve Kışlık Villalar

Antalya'nın en ucuz yazlık ve kışlık evleri, günlük, dağ evi, bağ evi, yayla evi gibi her yaşam tarzına uygun çelik villa ve triplex çelik ev modellerini beğeninize sunuyoruz. Uzun ömürlü güvenli çelik konstrüksiyon sistemiyle çelik villalar Karmod uzmanlığıyla üretilerek Antalya’nın her bölgesinde profesyonel ekiplerce kısa zamanda kurulum yapılıyor.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler